Marzec – Przedszkole Narciarskie Sportusie w Bukowinie Tatrzańskiej

0

sportusie_foto_1bandiera polonia

Sportusie_92x50bukowina termyTSekcja RACING SporteumERMIN: 25 lutego – 4 marca 2018logoPZN.svgsitn
MIEJSCE:
 Bukowina Tatrzańska, Polska

HOTEL: Pensjonat Góralski

zarezerwuj

Specyfikacja wyjazdu:

• obóz dedykowany najmłodszym narciarzom, od 3 roku życia,
• program przygotowany specjalnie dla dzieci: bliskość ogródka narciarskiego, taśma, łagodny stok, zabawki zimowe,
• wyselekcjonowana kadra, z predyspozycjami do szkolenia najmłodszych,
• po zajęciach na stoku, codziennie zajęcia twórczo-przygodowe w pensjonacie,
• dla dorosłych – możliwość uczestniczenia w szkoleniu narciarskim,
• wieczorne imprezy góralskie, wyjście do term oraz kulig dla chętnych.

Na obozie królują dzieciaki! Dla naszych pociech przygotowaliśmy ciekawy program przedszkola narciarskiego oraz zajęć przygodowo-twórczych. Na obozie nie będzie czasu na nudę, od rana będziemy zjeżdżali i bawili się w przedszkolu śniegowym a po południu i wieczorami wyruszymy na ciekawe wycieczki na baseny termalne, zjeżdżalnie, lodowiska czy saneczki. Nie zapomnieliśmy również o rodzicach czy dziadkach. Dorosłych zapraszamy na szkolenie narciarskie oraz atrakcje wieczorne.

wyciagi_bukowina

Region

Bukowina Tatrzańska dysponuje 22 wyciągami narciarskimi, świetnie przygotowanymi do nauki jazdy dla dzieci i dorosłych. Stoki są w większości oświetlane i sztucznie naśnieżane. Dużą atrakcją są Termy Bania, czyli nowoczesny kompleks basenów termalnych i Aquapark o powierzchni lustra 1380 m². Woda termalna parku pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów i w basenach ma temperaturę ok. 30 st. C. Region w południowej Polsce u północnego podnóża Tatr w dorzeczu górnego Dunajca , poniżej ujścia Białki. Podhale zajmuje środkową część Kotliny Podhala, na południu wkracza w Tatry. Bukowina leży zaledwie 17 kilometrów od Zakopanego. Z okolicznych wzniesień roztacza się przepiękna panorama Tatr.

bukowinaregion

Pensjonat Góralski

Przyjazdy dom w stylu zakopiańskim z domową atmosferą i góralskim wystrojem. Pensjonat znajduje się u podnóża stoku. Gospodyni serwuje tradycyjną domową kuchnię góralską, dzięki której będziecie mieli mnóstwo energii na narciarskie szaleństwa. Pokoje 2, 3, 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV. DO dyspozycji gości jest grill i parking na terenie posesji.

bukowina_pensjonat

Plan wyjazdu

Dzień Narciarski

Proponowany program obozu

Sobota

01,gWieczorne spotkanie w Pensjonacie: omówienie programu szkolenia oraz programu wieczornych zajęć twórczo – przygodowych. Sprawdzenie sprzętu. Podział na grupy.

Niedziela

Sportusie_logo2-300x163Maluchy z przedszkola szkolą się w przedszkolu SPORTUSIOWYM  przy pensjonacie z mnóstwem zabawekWieczorem zajęcia twórczo-przygodowe dla dzieci w sali zabaw.

Poniedziałek

kanoniowkaDla Maluchów atrakcje przygotowane na stoku, będziemy tropić tajemnicze ślady. Wieczorem animacje dla dzieci.

Wtorek

bukowina termyMaluchy z przedszkola szkolą się na stoku . Popołudniu  wyjście do Term Bania. Szkolenie w grupach z instruktorami. Przewidziana nauka pływania dla chętnych. 

Środa

1440-600x465Sportusie doskonalą jazdę na nartach, pierwsze slalomowe próby. Szkolenie w grupach z instruktorami.  Wieczorem dla chętnych wyjście na wieczorną jazdę i animacje dla dzieci pt:” łamigłówki dla mądrej główki”.

Czwartek

logoZawody narciarskie dla dzieci i dorosłych na stoku . Wzajemnie zagrzewamy się do walki :). Wieczorem  zajęcia twórczo-przygodowe dla dzieci i wspólne ognisko.

Piątek

01,gZajęcia narciarskie na prawdziwych stokach. Uroczyste ogłoszenie wyników zawodów dla dorosłych oraz dzieci. Rozdanie pucharów oraz nagród. Narciarska impreza podsumowująca szkolenie. Dyskoteka w świetlicy 🙂

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE SPORTUSIE dla dzieci od 3 do 6 lat

• zajęcia prowadzone są w specjalnym ogródku śniegowym na wyznaczonym stoku,Sportusie_logo2-300x163
• od 4 do 5h zajęć dziennie z przerwą na lunch lub na życzenie opieka podczas lunchu,
• grupy max 5 osobowe, które bawią się i szkolą pod opieką instruktorów oraz niani,
• dzieciom poniżej 5 roku życia towarzyszy niania – na stoku oraz w zajęciach w hotelu,
• kadra przedszkola to wyselekcjonowani, doświadczeni instruktorzy o specjalnych predyspozycjach,
• nauka odbywa się poprzez zabawę i spojoną adaptację narciarską, wykorzystujemy akcesoria i zabawki śniegowe typu grzybki, ramki, specjalne miękkie tyczki,
• na koniec obozu – zawody na wydzielonym stoku, każdy Sportuś otrzyma medal i upominek a na najlepszych narciarzy czekają puchary.

Sportus123

Nianiapingwin

Pomocnikiem instruktora jest niania, która wspiera zmęczone lub potrzebujące pocieszenia maluszki. W przypadku zmarznięcia lub spadku sił niania organizuje zabawy w pobliskiej restauracji.

SZKOLENIE NARCIARSKIE dla dzieci od 7 do 15 lat

• szkolimy dzieci na każdym poziomie zaawansowania – od początkujących po zawodników,
• zapewniamy całodzienne szkolenie, 4-5h dziennie z przerwą na lunch,
• dzieci dobieramy w grupy max. 6 osobowe, biorąc pod uwagę wiek dziecka oraz umiejętności,
• dużą uwagę przywiązujemy do szkolenia sportowego i „wyławiamy” talenty narciarskie do Sekcji Sportowej,
• nasi instruktorzy to sympatyczni i radośni profesjonaliści, doświadczeni w pracy z dziećmi
• szkolenie uatrakcyjniamy akcesoriami typu grzybki, kolorowe ramki, specjalne miękkie tyczki,
• na koniec obozu dla wszystkich dzieci organizujemy zawody na wydzielonym stoku,
• każde dziecko wyjedzie z obozu z medalem i upominkiem, a na najlepszych narciarzy czekają puchary.

Bezpieczeństwo na stoku

Bezpieczne narciarstwo jest dla nas priorytetem. Na początku każdego turnusu dzieci przechodzą szkolenia z zasad bezpieczeństwa oraz poznają Dekalog Narciarza w sposób zabawowy i z humorem, aczkolwiek z nastawieniem na dokładne wytłumaczenie powagi omawianych sytuacji. Każde dziecko dostaje kolorową kamizelkę odróżniającą grupę na stoku oraz naklejkę na kask z numerem telefonu do organizatora.

bukowinam

Zajęcia przygodowo-twórcze po nartach

• codziennie warsztaty twórcze, sportowe i animacje w hotelu
• zajęcia edukacyjne na temat bezpiecznego zachowania na stoku – pokażemy zabawne filmiki instruktażowe, odegramy scenki ilustrujące niebezpieczne sytuacje na nartach, a na koniec sprawdzimy w quizie z wiedzy i nagrodzimy najaktywniejszych uczestników,
• sesja videocoaching, czyli obejrzymy filmy nagrane podczas zajęć narciarskich, a instruktorzy przeanalizują technikę oraz poradzą, jak skorygować błędy,
• wesołe konkurencje dla najmłodszych: skoki w workach, rzut do celu, zawijanie mumii i inne szalone rozgrywki,
• dla chętnych przygotowanie przedstawienia na koniec turnusu, w naszym talent show każdy może udowodnić, że jest gwiazdą,
• podczas zajęć plastycznych wykonamy śmieszne karykatury instruktorów, a wykonanymi pracami pochwalimy się na wystawie obozowej,

wymiar-zdjecia-8-cm

Szkolenie narciarskie dla dorosłych

Na obozie przewidujemy szkolenie sportowe na tyczkach dla osób od średniozaawansowanych po ekspertów. Program szkoleniowy obejmuje zarówno codzienny trening na tyczkach, zadaniówkę jak i sesje videocoachingowe w hotelu lub podczas lunchy. Celem szkolenia jest podniesienie naszych umiejętności jazdy po slalomach oraz jazdy wolnej. A co najważniejsze duch rywalizacji oraz zabawa w doborowym towarzystwie.

dorosli bialka1

Rezerwacje

zarezerwuj

W recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Klubu Narciarskiego Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 30 dni przed wyjazdem.

dojazd_własnyklubowy_busCena, dodatkowe koszty i dojazd

dzieci z przedszkolem narciarskim oraz zajęciami przygodowo-twórczymi 1520 PLN
 dorośli  1150 PLN
 dojazd autokarem lub klubowym busem  150 PLN
 szkolenie narciarskie dla dorosłych przez 6 dni po 3h dziennie  300 PLN
przedszkole narciarskie dla dzieci spoza obozu 800 PLN

W cenie: Cena obejmuje: 7 śniadań, 7 obiadów i 7 kolacji, przedszkole narciarskie, szkolenie narciaskie dla dzieci 4h dziennie, zawody narciarskie, program wieczorny, zajęcia przygodowo-twórcze dla dzieci, ubezpieczenie NW/KL. Dodatkowe informacje: rezerwacje@sporteum.pl lub 514 286 699.

 zarezerwuj

 

Comments are closed.