ENG                          

Sekcja narciarska dla dorosłych

Zapraszamy dorosłych na klubowe treningi i szkolenie narciarskie na Górce Szczęśliwickiej oraz na obozach klubowych!

sekcja narciarska dorosli
Szkolenie oraz treningi dla dorosłych: 
Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe. Szkolimy narciarzy od początkujących do zawodników startujących w ogólnopolskich amatorskich zawodach.

Szkolenia oraz treningi sportowe dla dorosłych i młodzieży: Trenujemy technikę sportową jak i jazdę wolną (od początkujących do sportowców). Rozstawiamy tyczki i trenujemy gigant lub slalom. Trenujemy również z pomiarem czasu żeby kilka razy w sezonie powalczyć na klubowych zawodach giganta i slalomu. Zapraszamy wszystkich w każdy wtorek i czwartek 18.00 – 20.00 (gigant, slalom, jazda wolna).

Lekcje indywidualne: codziennie od 10.00 od 20.00 informacje i rezerwacje mailem recepcja@sporteum.pl lub telefonicznie 729 041 479.

Kadra: bezdyskusyjnie najlepsi 🙂 Piotrek „Brzoza” (szef wyszkolenia Sporteum), Karolina, Bartek, Patrycja, Jurek, Magda, Gąska (snowboard).

Cennik zajęć i treningów

Zajęcia grupowe dla dorosłych i młodzieży osiem dwugodzinnych treningów w miesiącu (wtorki i czwartki 18.00 – 20.00) 240 zł za miesiąc
Zajęcia indywidualne z jedną osobą 70 zł za godzinę
Zajęcia indywidualne z dwiema osobami 100 zł za godzinę
Zajęcia indywidualne z trzema osobami 140 zł za godzinę
Do cen zajęć należy doliczyć koszt karnetów na wyciągi (od kilku złotych do 15 zł za godzinę) oraz  koszt wypożyczenia sprzętu narciarskiego (koszt 15 zł za godzinę).

Zapisy w biurze Sporteum na Górce Szczęśliwickiej, NARCIARSKI TELEFON INFORMACYJNY:  729  041  479  recepcja@sporteum.pl

Filmy  z treningów: