Górka szczęśliwicka

SZKOŁA NARCIARSKA KLUBU SPORTEUM

Zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych na szkolenie narciarskie na Warszawskiej Górce Szczęśliwickiej!

zarezerwuj lekcje

NARCIARSTWO TO WSPANIAŁY SPORT! Uczy samodzielnego myślenia i orientacji w otaczającym nas świecie, ćwiczy koncentrację i silną wolę, pozwala budować zdrowe i aktywne postawy życiowe. Dzięki uczestnictwu w klubie narciarskim można poznać wielu nowych wspaniałych przyjaciół. Zajęcia narciarskie na Górce Szczęśliwickiej pozwalają na opanowanie i rozwijanie podstaw narciarstwa, dzięki temu w górach możemy cieszyć się w pełni urokami białego szaleństwa.

Szkolenie oraz treningi dla dzieci

Szkółka narciarska prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe. Szkolimy dzieci od początkujących do zawodników startujących w ogólnopolskich zawodach. Narciarstwa uczymy od pierwszych ślizgów na śniegu czy igielicie, z instruktorem „za rączki”, stosując stworzony specjalnie dla najmłodszych słownik „Małego Narciarza”. Ciekawe i pełne zabawy zajęcia prowadzimy wykorzystując szereg pomocy dydaktycznych typu grzybki, kolorowe bramki, specjalne miękkie tyczki – „kolanówki”. Dla dzieci nie posiadających jeszcze własnego sprzętu posiadamy narty, buty i kaski do wypożyczenia. Nauka narciarstwa z nami to wspaniała zabawa i gwarancja szybkich sukcesów na stoku bez stresu i łez.
Zajęcia grupowe: odbywają się w każdą sobotę i niedzielę.
Lekcje indywidualne: prowadzone są codziennie od 10.00 od 20.00

Szkółka narciarska – Warszawa – super stok, świetne warunki dla początkujących narciarzy już od 4 roku życia!

Warto sprawdzić przed wyjazdem na ferie.

Kadra

Bezdyskusyjnie najlepsi :-), w większości są również trenerami sekcji sportowej i swoja pasją zarażają wszystkich małych narciarzy: Piotrek „Brzoza” (szef wyszkolenia Sporteum), Karolina, Michał, Bartek,Patrycja, Jurek, Magda, Gąska (snowboard) i wielu innych.

Cennik zajęć i treningów:

Zajęcia grupowe dla dzieci cztery dwugodzinne treningi w miesiącu 160 zł za miesiąc
Zajęcia indywidualne z jedną osobą 70 zł za godzinę
Zajęcia indywidualne z dwiema osobami 100 zł za godzinę
Zajęcia indywidualne z trzema osobami 140 zł za godzinę
Do cen zajęć należy doliczyć koszt karnetów na wyciągi (od kilku złotych do 15 zł za godzinę) oraz  koszt wypożyczenia sprzętu narciarskiego (koszt 15 zł za godzinę).

 

Zapisy w biurze Sporteum na Górce Szczęśliwickiej, recepcja@sporteum.pl  lub formularz zapisów REZERWACJA ZAJĘĆ: 576 930 370 

FORMULARZ ZAPISÓW

Film  z treningu: Sporteum Youtube