ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Długi Weekend Windsurfingowy Hel

0

wymiar zdjecia glownego 10Długi Weekend Surfingowymolo_surf(1)

linia zielona dobra długośćTERMIN: 30 maja – 3 czerwca 2018 1346fl
MIEJSCE: Polska, Jastarnia Półwysep Helski

Już po raz ósmy w Boże Ciało pływamy z Molo Surf! 

Wyjazd rodzinny na Półwysep Helski, połączony z kursem WINDSURFINGU oraz szeregiem innych sportowych atrakcji. Możliwość spędzenia czasu w fantastycznej atmosferze bazy MOLO SURF możliwość aktywnego wypoczynku, integracji i nauki pływania na windsurfingu. Program szkoleniowy naszego partnera szkoły Molo Surf, przeplatany z rywalizacją sportową oraz wspólnym grillowaniem i zabawą, spowodują, że wrócicie do domu wypoczęci, odprężeni i … z naładowanymi wiatrem akumulatorami!!

surf

Szkolenie:

Sport, którego nie trzeba przedstawiać. Może go uprawiać każdy. Idealne warunki szkoleniowe jakie dostarcza nam zatoka Pucka sprawiają, że kursanci robią bardzo szybkie postępy. Przekłada się to na większą wiarę w siebie oraz świadomość, że nie ma rzeczy niemożliwych. Kurs grupowy świetnie integruje, poznajemy swoje mocne strony i słabości.

Zakwaterowanie w rodzinnie wyposażonych przyczepach usytuowanych tuż obok naszego Centrum Wind & Kite

Ekonomicznych – typu ’komfort’ – przyczepy z roczników 1989-1999, długości min. 4 metry, 4 osobowe, z przedsionkiem, wyposażonych w lodówkę, ogrzewanie, kuchenkę elektryczną, czajnik oraz instalację elektryczną.
O podwyższonym standardzie – typu ’LUX’ – przyczepy z roczników 2000-2010, długości min. 5 metrów, 4-osobowe, wyposażonych w lodówkę, ogrzewanie,płytę indukcyjną, komplet garnków, talerzy i sztućców, czajnik oraz instalację elektryczną. Dodatkowo duży przedsionek z drewnianą podłogą i wyposażeniem ogrodowym (stół, krzesła).
Nowoczesne – typu ’LUX PREMIUM’ – przyczepy z roczników 2005 – 2015 , długości min. 5 metrów, 4 osobowe, z przedsionkiem, wyposażone w lodówkę, ogrzewanie, telewizor LCD, płytę indukcyjną, czajnik elektryczny, komplet garnków, talerzy i sztućców. Dodatkowo duży przedsionek z drewnianą podłogą i wyposażeniem ogrodowym (stół, krzesła).
Domek holenderski – przeznaczony dla 6 osób, domki rozlokowane w zacisznej strefie kempingu, recepcji i restauracji. Domki składają się z wyposażonej kuchni, łazienki z kabiną prysznicową i oddzielną toaletą oraz 3 pomieszczeń sypialnych. Do każdego domku przynależy drewniany taras ze stołem oraz zestawem krzeseł.
Wysokiej klasy – typu ’PRESTIGE’ przyczepy z roczników 2005-2015, długości min.6 metrów, 4-osobowe, wyposażonych w lodówkę, ogrzewanie, telewizor, płytę indukcyjną, komplet garnków, talerzy i sztućców, czajnik oraz instalację elektryczną. Dodatkowo duży przedsionek z podłogą i wyposażeniem stół, krzesła, kanapa, kostkarka do lodu w I linii brzegowej.

Oferta Molo Surf:

Przyczepa Komfort (mała acz ze wszystkimi wygodami i dywanową podłogą): cena standardowa 250 pln/doba.
Cena dla klubowiczów Sporteum: 200 pln/doba

Przyczepa Lux (z toaletą i wodą): cena std 300 pln/doba. Cena dla klubowiczów Sporteum: 250 pln/doba

Przyczepa Lux Premium (z toaletą, wodą i TV): cena std 350 pln/doba. Cena dla klubowiczów Sporteum: 300 pln/doba

Domek holenderski (zaciszna strefa, 2 sypialnie): cena std 380 pln/doba. Cena dla klubowiczów Sporteum: 350 pln/doba

Przyczepa VIP Prestige (pierwsza linia, wielka przyczepa + przedsionek z drewnianą podłogą). Cena dla klubowiczów Sporteum: 450 pln/doba

Więcej o przyczepach oraz kalendarz dostępności i bookowań na stronie Molo Surf:  http://www.molosurf.com/kemping/

Nauka windsurfingu i żeglarstwa

Oferta „Wind&Kitesurfing plus” zawiera:
– Sesję szkoleniową z teorii żeglowania i zasad zachowania na wodzie
– 2 sesje (4h) nauki windsurfingu w 4-5 osobowych grupach szkoleniowych
– Sesję teoretyczną z zasad bezpieczeństwa na wodzie i obsługi latawców
– 2 sesje (4h) praktycznego treningu kitesurfingowego w małych grupach 2-3 osobowych
Zapewniamy: pianki, buty, kamizelki oraz wszelkie zabezpieczenia na wodzie podczas kursu.
Cena kursu wind&kite: 640 pln/os.

dr

Zgłoszenia

Zapraszamy do zgłoszeń na mail: rezerwacje@sporteum.pl. Po dokonaniu zgłoszenia prześlemy potwierdzenie oraz prośbę o wpłatę zaliczki bezpośrednio na rachunek bankowy organizatora wyjazdu: Bazy Surfingowej Molo Surf molosurf.com. Na wszelkie pytania z przyjemnością odpowiemy pod telefonem Igor +48 605 165 501.

Dojazd: własny

DO ZOBACZENIA NA HELU!

_North_Logo_CI_Illu8 carve ion_small prolimit_smallmolo_surf(1)

Comments are closed.