ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Kadra

ZARZĄD KLUBU

ewa-stepniak_minEwa Stępniak
V-ce Prezes i współorganizator życia klubu, uwielbia nowości, jest oczarowana ludźmi, którzy codziennie tworzą to miejsce. Klub czyli krąg niezwykłych, aktywnych sportowo i życiowo ludzi. Budowała klub od podstaw, myśląc raczej o fantastycznej przygodzie, jaką jest tworzenie miejsca wypoczynku i spotkań niż o finalnym efekcie, jakim jest obecnie prężnie działający ośrodek sportowy. Cieszy ją atmosfera spotkania, zabawy i nabywania nowych umiejętności. Łączy pasję z pracą. Mama Igi i Emmy, dzięki którym świat nabrał tęczowych barw.

 

blazej-zaluska_minBłażej Załuska
Dyrektor Metodyczny, do spraw trenerskich – niezastąpiony partner klubu, dzięki jego uwagom, selekcji oraz metodyce kadra Sporteum wciąż się rozwija i poszukuje najlepszych metod szkolenia. Reprezentuje wysoki poziom umiejętności trenerskich, kultury osobistej i szacunku względem klubowych graczy. Doświadczeniem i pasją tenisową dzieli się ze wszystkimi chętnymi, którzy zaskarbią sobie jego zaufanie i sympatię. Ponad to zapalony wędkarz.

 

Tomek_Tomczak_menagerskie_min

Tomasz Tomczak
Dyrektor Szkoły Tenisa Sporteum, niezrównany partner klubu, pierwszy trener szkółki od 2001 roku, którego wytrwałość w budowie, rozwoju i polepszaniu metod trenerskich w szkółce tenisowej doprowadziły do świetnych efektów: szkoła tenisa Sporteum cieszy się renomą solidnych nauczycieli, którzy treningi dzieci rozumieją w kategoriach sukcesów zarówno sportowych jak i wychowawczych. Cierpliwy, spokojny, optymistycznie nastawiony do ludzi, dba o każdego podopiecznego szkółki tenisowej, służy radą i pomocą. Prywatnie przykładny mąż i tata.

 

igor-stepniak_min

Igor Stępniak
Prezes Zarządu, którego wiedza z zakresu ekonomii i zarządzania, doświadczenie biznesowe oraz charyzma pozwalają klubowi rozwijać skrzydła na różnych polach działalności. W klubie zajmuje się wszystkim, począwszy od zarządzania finansami a kończąc na rozstawianiu tyczek. Świetny narciarz, który zawody na stoku organizuje z niemal zawodniczym zacięciem, by wystartować razem z innymi zawodnikami i ścigać się o setne sekundy. Pasjonat aktywnego trybu życia, żeglarstwa morskiego, porządku oraz rozwoju.

 

TRENERZY TENISA

tomek-t_minTomek Tomczak
Dyrektor Szkoły Tenisa SPORTEUM, instruktor, trener II klasy, absolwent AWF, specjalizuje się w nauce osób z zacięciem sportowym oraz najmłodszych graczy, cierpliwy, zawsze pogodny, świetne podejście trenerskie, niezwykle oddany swej pasji tenisowej, którą zaraził już kilka dziesiątek młodszych i starszych tenisistów. Członek Zarządu Klubu Tenisowego i Narciarskiego SPORTEUM tennis&ski.

 

paweł-grela2_minPaweł Grela
Instruktor. Młody, energiczny, z doświadczeniem zawodniczym, które nabył trenując w Czechach. Niesamowite poczucie humoru, które doceniają zarówno dzieci, jak i dorośli. Oprócz zdolności trenerskich, wyróżnia się opanowaniem i pozytywną energią, którą otacza swych podopiecznych podczas treningów.

 

blazej-zaluska_minBłażej Załuska
Trener koordynator współtworzący system szkoleniowy i metodyczny Sporteum. Turnieje klubowe to jego specjalność! Duże doświadczenie w szkoleniu zawodników. Zawsze uśmiechnięty, cierpliwy, pełen energii, dąży do obranego celu szkoleniowego! Także satysfakcja z postępów jest pewna. Członek Zarządu Klubu Tenisowego i Narciarskiego SPORTEUM tennis&ski.

 

marcin-andrzejewski_minMarcin Andrzejewski
Instruktor, trener II klasy, nieugięty, perfekcjonista, z zacięciem na szczegóły techniczne, doskonalenie chwytów, pozycji oraz uderzeń, osiąga duże sukcesy w szkoleniu początkujących, absolwent AWF. Trener o najdłuższym stażu w klubie, cieszy się poważaniem i sympatią klubowiczów, również tych, z którymi nie trenuje na co dzień.

 

piotr-daszewicz_minPiotr Daszewicz
Instruktor, trener szkółki, trener mini-tenisa, za którym przepadają najmłodsi. Spokojny, sympatyczny, ciepły. Specjalista od gier i zabaw. Doskonały również dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki na korcie. Uwielbiany przez podopiecznych w wieku 4-7 lat, dla których potrafi zaplanować zawsze ciekawe i pomysłowe treningi. Kierownik organizacyjny Ośrodka SPORTEUM tennis&ski.

 

maciej-ochocinski-2_minMaciek Ochociński
Licencjonowany zawodnik KT Legia, doskonała technika, solidny trening sportowy, świetny sparing partner dla wymagających graczy. Prowadzi zajęcia z młodymi tenisistami w szkółce, ambitny, sympatyczny trener. W klubie zajmuje się również organizacją imprez wewnętrznych.

 

kuba_minJakub Wojtaszek
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.Nauczyciel W-f w liceum, instruktor tenisa oraz piłki nożnej. Sędzia PZT. W klubie pracuje od 2011 roku. Pasjonat Sportu i zdrowego trybu życia, którymi stara się zarazić Każdego swojego ucznia.

 

tomasz-gaska_minTomek Gąska
Instruktor, absolwent warszawskiej AWF. Były licencjonowany zawodnikiem KS Spójni. Stawia na bezstresowy, przynoszący radość z samodoskonalenia i zabawy trening oparty na intuicyjnych zdolnościach poznawczych każdego z nas a nie na przeładowywaniu instrukcjami, od których niejednego już tenisistę rozbolała głowa. Oprócz tego jest instruktorem Polskiego Związku Snowboardu.

 

daria-sulgostowska_minDaria Sulgostowska
Miła, utalentowana, doświadczona, systematyczna i ambitna trenerka. Jej kariera trenerska jest kontynuacją i naturalną konsekwencją doświadczeń zawodniczych. Dziś swym podopiecznym przekazuje zapał i tajniki tenisa. Prowadzi grupy szkółki oraz zajęcia indywidualne.

 

maciej-wlodarczyk_minMaciej Włodarczyk
Profesjonalny, uczynny i zawsze wesoły. Trener, który swą karierę w klubie rozpoczął od pracy z najtrudniejszą i najmilszą zarazem grupą graczy – z przedszkolakami. Obecnie prowadzi zajęcia z wszystkimi chętnymi, przy czym dzieci szczególnie go cenią za pogodny nastrój. Jego treningi są ciekawe i efektywne.

 

INSTRUKTORZY NARCIARSTWA I SNOWBOARDU

piotr-brzozowski_minPiotr Brzozowski (Brzoza)
Narty. Bezdyskusyjnie najlepszy, klubowe guru narciarstwa i pasji jaką nam przekazuje na każdym treningu,

 

 

bartek-slowinskiBartek Słowiński
Narty. Bez niego juz nie wyjeżdżamy, fenomenalny kontakt z dziećmi,

 

 

radek_gronusRadek Gronuś
Narty. Doskonały metodyk i szkoleniowiec sportowy, najlepiej się czuje off piste,

 

 

martin-alexanderDr Martin Alexander
Trener narciarstwa alpejskiego CSCF, wieloletni konsultant US Ski Team i Canada Ski Team. Zapalony freeride’owiec, instruktor i przewodnik wysokogórski nieprzerwanie szukający ze swoimi kursantami „gdzie jest prawdziwy „powder”. Psycholog Sportu mieszkający raz w Whistler, raz we Francji a czasami na Stegnach. Zapalony tenisista.

 

marcin-andrzejewski_minMarcin Andrzejewski
Najdłuższy staż instruktorski w klubie, na jego trening nie możecie się spóźnić!

 

 

magda-fraczek_minMagda Frączek
Pięknie jeździ, choć nie lubi jazdy sportowej,

 

 

Agata Łomnicka

Narty

 

przemek-myszkowski_minPrzemek Myszkowski

Narty i tenis

 

malwina-wojcik_minMalwina Wójcik 

Narty

 

maciek-gasienica-bartman_minMaciek Gąsienica – Bartman

Narty

 

olga-lesniewskaOlga Leśniewska

Narty i snowboard

 

kasia-markowska_minKasia Markowska
Instruktorka Narciarstwa Zjazdowego od 2007 roku, szybko przejęła pasje po tacie, przygodę z nartami zaczęła w wieku 3 lat. Pełna energii i optymizmu, szkoli zarówno dzieci jak i dorosłych.

 

karolina-nowakowskaKarolina Nowakowska

Narty

 

kamil-debski_minKamil Dębski

Narty

 

 

RECEPCJA

Wasyl Derkach – i nikt nie ma problemów,

MANAGEROWIE

Tomasz Tomczak – Dyrektor Szkoły Tenisa Sporteum,
Paweł Grela  – Dyrektor Tenisowej Sekcji Zawodniczej,
Piotr Daszewicz – Manager Ośrodka Sporteum, trener, specjalizacja minitenis,