ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Narciarska Sekcja Sportowa

NARCIARSTWO TO WSPANIAŁY SPORT! Uczy samodzielnego myślenia i orientacji w otaczającym nas świecie, ćwiczy koncentrację i silną wolę, pozwala budować zdrowe i aktywne postawy życiowe. Dzięki uczestnictwu w klubowej sekcji sportowej można poznać wielu nowych wspaniałych przyjaciół i nauczyć się wspierać wzajemnie w trudnych chwilach. Startując w zawodach narciarskich poznajemy świat, zmagamy się z rówieśnikami z całego świata i inaczej spoglądamy na nasze znane szkolne podwórko. KLUB NARCIARSKI ZAPRASZA dzieci od lat 5, prawdziwie lubiących narciarstwo, chcących ambitnie i systematycznie podwyższać swoje umiejętności sportowe.
Klub narciarski – Warszawa – super stok, świetne warunki dla młodych narciarzy.

CELE SEKCJI SPORTOWEJ

  • zaszczepienie w dzieciach ducha zdrowego, zrównoważonego życia poprzez sport i aktywne działanie w grupie przyjaciół,
  • propagowanie i nauka wartości fair play i sportowych ideałów,
  • osiągnięcie takiego poziomu narciarskiego, by współzawodniczyć z rówieśnikami z całego świata,
  • wzbudzenie zadowolenia z własnych wyników sportowych, co przekłada się na wysoką samoocenę.

PROGRAM SEKCJI

Treningi na Górce Szczęsliwickiej. Starty w ogólnopolskich ligach narciarskich. Treningowe wyjazdy weekendowe w Polsce. Race Camp’y w Alpach we współpracy z austriackimi i włoskimi klubami race’ingowymi.  Race Program czyli białe szkoły dla dzieci systematycznie startujących w polskich ligach narciarskich. Treningi na rolkach oraz Ted Ligeti Body Condition Training. Wakacyjne obozy z programem nart wodnych, tenisa, żeglarstwa, windsurfingu a przedeswszystkim ogólnorozwojowe pod kontem motoryki narciarskiej. Wspólne spotkania merytoryczne, ogniska i slajdowiska w klubie.

SZKOLENIE NARCIARSKIE DLA DOROSŁYCH

Klub narciarski proponuje program szkoleniowy dla dorosłych obejmujący szkolenie od podstawowego po program sportowy na tyczkach, videocoaching, projekcje filmów narciarskich, zawody kończące wyjazd.

Zapisy: poczta@sporteum.pl Informacje: +48 605 165 501

FILM Z ROZPOCZĘCIA SEZONU SEKCJI RACING LISTOPAD 2013:

Zobacz więcej filmów Sekcji Sportowej z klubowych kanałów Vimeo vimeoi Youtube oraz Klubowej Galerii Zdjęć.youtube