Sekcja sportowa – zawodnicy klubu

Klub tenisowy od wielu lat rozwija grupę młodych zawodników, którzy skupieni są w sekcji sportowej.
Jako klub sportowy wpisany na listę zrzeszonych klubów sportowych w PZT stawiamy sobie następujące cele:

  • Wprowadzenie zawodników na listy kwalifikacyjne PZT
  • Udział w zawodach wojewódzkich i ogólnopolskich
  • Utworzenie drużyn w poszczególnych kategoriach wiekowych
  • Wychowanie własnej kadry instruktorskiej
  • Stworzenie grupy dzieci, dla których sport i pasja będą podstawowym wyznacznikiem ich rozwoju psychospołecznego, w którym nie ma miejsca na używki ani nadużycia, jest natomiast dyscyplina, poświęcenie, osiągnięcia, znajomości i sukcesy dla innych niedostępne.

zawodnicy

Zgłoście się do sekcji wypełniając  formularz! Wszelkich informacji z przyjemnością udzieli Państwu Dyrektor Szkoły Tenisa Tomasz Tomczak pod numerem telefonu + 48 606 101 711.

Korzyści wynikające z przynależności do Sekcji Zawodniczej

  • indywidualne podejście kadry trenerskiej do zawodników sekcji,
  • treningi oraz szkolenia prowadzone przez najlepszych trenerów grup zawodniczych,
  • grupy 3-4 osobowe,
  • wspólne wyjazdy na turnieje pod opieką trenera minimum raz w miesiącu,
  • raz w miesiącu videocoaching,
  • zajęcia z psychologiem sportu,
  • wymiany z zawodnikami z zaprzyjaźnionych klubów tenisowych w tym we Francji, Czechach i Niemczech.

 

zawodnicy3Zawodnicy klubu i osiągnięcia:

Krasnale (do 10 lat):

Patryk Stokowski 2003. nr lic. 1564 t10 kat. czerwona: Prince Cup 7x 1 miejsce w kategorii do lat 8 (11.09.10, 16.10.10, 18.12.10; 22.01.11; 12.02.11; 19.03.11; 09.04.11; 21.05.11), 1 miejsce (29.11.11) w klubie Sportteam, 3 miejsce (27.11.10)., 2 miejsce(19.11.11) w klubie Tie break, 2 miejsce w kategorii do lat 10 (19.11.11), 1 miejsce(22.10.11)w klubie Tie break, 3 miejsce (25.05.11) w klubie Tie break
Julek Herok 2003. nr lic. t10 kat. czerwona: 1 miejsce Mistrzostwa Warszawy w kategorii Zielonej do 10 lat
Lila Tolejtis 2003
Zosia Kościelska 2001: 3 miejsce mini- tenis do 10 lat 16-17 kwiecień 2011 Radom
Olga Dybkowska 2001 t10: kat pomarańczowa

Skrzaty (do 12 lat):

Mateusz Ciecierski 1999 nr licencji: 941
Julia Ciura 1999. nr lic. 352: WTK= woj. Turniej klasyfikacyjny, WTK W-wa ST Net 11.06.2011 gra pojedyncza I- miejsce, WTK Radom 07.05.2011r. gra pojedyncza I- miejsce, gra podwójna I- miejsce, WTK Radom 02.04.2011r gra pojedyncza III- miejsce, gra podwójna II- miejsce
Marysia Kościelska 1999. nr lic 101: WTK Warszawa „wesoła” 21.05.2011 I miejsce (do lat 12), WTK warszawa „wesoła” 21.05.2011 III miejsce (do 12 lat- debel), WTK Warszawa KT „orzeł” 19.03.2011 I miejsce (do 12 lat), WTK Warszawa 14.11.2010 III miejsce (do 12 lat), Prince Cup Warszawa 16.10.2010 I miejsce (do 12 lat), WTK Warszawa 12.06.2010 II miejsce (do 12 lat), Prince Cup Warszawa 20.02.2010 II miejsce (do 12 lat)
Weronika Stokowska 1999
Maja Lipka 2000
Karol Janiec (rok ur. 1998): Singiel debel, I miejsce, wtk 5, szkoła tenisa NET, 2010 III miejsce, mistrzostwa województwa, kt legia 2010, I miejsce, wtk 5, szkoła tenisa NET, 2010 I miejsce, wtk 5, kt legia, 2010, I miejsce, wtk 5, wts deski warszawa, 2010 I miejsce, wtk 5, tkkf wesoła, 2010, I miejsce, wtk 5 tkkf wesoła,, 2010 I miejsce, wtk 5, szkoła tenisa NET, II miejsce, wtk 5, st tie break (mistrzostwa warszawy), 2010
Maciej Beręsewicz (rok ur. 1997):WTK Warszawa Tie break 2009 II miejsce (do 12 lat), WTK Legia 2008 II miejsce (do 12 lat), WTK Legia 2008 I miejsce (do 12 lat), WTK DeSki 2008 II miejsce (do 12 lat- mistrzostwa Warszawy)

Młodzicy (do 14 lat):

Karol Janiec 1998 nr licencji: 855: zwycięzca turnieju PZT (4 czerwiec 2011) na kortach tie- breaka
zwycięstwo turniej WTK młodzików 21-22 maj 2011 Orzeł Warszawa
Maciej Samborski 1997 nr licencji: 1201: Debel:II miejsce – Młodzicy, Radość 2009
Maciej Beręsewicz 1997 nr licencji: 254: finalista turnieju WTK młodzików 28-29 maj 2011 klub Wesoła, WTK DeSki 2010 II miejsce (do 14 lat- mistrzostwa Warszawy), Debel: II miejsce – Młodzicy, Radość 2009 (mistrzostwa Warszawy), II miejsce – Skrzaty, Deski 2008 (mistrzostwa Warszawy)
Marysia Kościelska 1999. nr lic 101: WTK Warszawa 18.09.2011 III miejsce (do 14 lat), WTK Warszawa 14.08.2010 III miejsce (do 14 lat), Prince Cup Warszawa 20.03.2010 III miejsce (do 14 lat)

Juniorzy:

Bartek Cherka 1994
Kuba Sygowski 1993
Adam Choroś 1992