ENG                          

Strefa klubowicza

Witamy w strefie klubowicza. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z przywilejów dostępnych tylko dla klubowiczów Rodzinnego Klubu Sporteum.

Untitled

PRZYWILEJE DLA KLUBOWICZÓW WYNIKAJĄCE Z POSIADANIA KARTY KLUBOWEJ:

  1. Zniżka na wakacyjny obóz tenisowy dla dziecka w wysokości 50 zł
  2. Zniżka na wakacyjny obóz tenisowy dla dorosłego w wysokości 50 zł.
  3. Zniżka na udział dziecka w półkoloniach 30 zł.
  4. Zniżka na karnety tenisowe.
  5. Bezpłatna konsultacja rehabilitacyjna – raz w sezonie – po uprzednim umówieniu się w recepcji.
  6. Bezpłatna konsultacja metodyczna z trenerem tenisa – po uprzednim umówieniu, raz w sezonie, konsultacje grupowe, 4-5 osobowe.
  7. Korzystanie z aktualizowanej oferty wydarzeń specjalnych skierowanych wyłącznie do osób posiadających karty klubowe.
  8. Zniżki u partnerów klubu:

perfect dentDla posiadaczy karty SPORTEUM i ich najbliższej rodziny oferujemy 5% rabatu na leczenie zachowawcze zębów i profilaktykę (czyszczenie, lakierowanie). Klinika Stomatologiczna ul. Skarbka z Gór 142.

OFERTA SEZONOWA – 15% rabatu na leczenie zachowawcze zębów i profilaktykę (czyszczenie, lakierowanie) codziennie do godziny 14.

slsportStały rabat w SL SPORT dla Klubowiczów Sporteum w wysokości 10%, za okazaniem karty Sporteum (rabat nie łączy się z ofertą Race lub innymi rabatami).

 SL SPORT, ul. Warszawska 10, Łomianki. Oferujemy: specjalistyczną odzież narciarską, narty, bieliznę, kaski, rękawice, kije narciarskie oraz ekskluzywną odzież zimową.

mkKażdy klubowicz uczestniczący w warsztatach otrzyma prezent –kosmetyk indywidualnie dobrany do osoby o wartości nie mniejszej niż 60zł.

caffe tennisowkaDla posiadaczy Kart Klubowych specjalne ceny na wybrane dania i koktajle, informacja o aktualnych promocjach w Cafe.
unnamedDla posiadaczy karty SPORTEUM oferujemy 10% rabatu na zakupy win oraz 5% na zakup alkoholi mocnych i akcesoriów w sieci naszych sklepów stacjonarnych Winestory.