Obozy Tenisowe, Sportowe, Rodzinne

Wszystkie wyjazdy

Obozy zaplanowane z myślą o potrzebie każdego członka rodziny. Dla najmłodszych codziennie zajęcia sportowe tenis, żagle, wind, pływanie w formie zabawy.


Pokaż Wszystkie


 

Rodzinne

Mazury, Hel, Litwa – treningi dla dużych i małych, razem, ale osobno, sport, przygody i wieczorne rodzinne ogniska. Tenis, bieganie, wind, joga i wiele innych…


Pokaż Rodzinne


 
Dla dzieci i młodzieży

Jesteśmy wszędzie, w górach i na Mazurach, trenujemy, odpoczywamy i wakacyjnie poznajemy świat. Tenis, żagle, wind, pływanie i rozgrywki. Wakacje są super!


Pokaż dla dzieci i młodzieży


 

Tenisowo-Sportowa Majówka 2018
Polska
28 kwietnia – 3 maja 2018
Cena od: 1190 PLN

Codziennie: 4 h treningów na korcie z trenerami Sporteum, 1 h zajęć na basenie, 1 h zajęć ogólnorozwojowych, 1 h gier zespołowych na hali sportowej oraz nasz ulubiony videocoaching.

Szczegóły wkrótce


Majówka Race Camp na lodowcu w Kaprun 2018
Apartamenty***, Kaprun, Austria
28 kwietnia – 5 maja 2018
Cena od: 495 EUR

Obóz treningowy dla dzieci z Sekcji Sportowej oraz dzieci z rodzicami na lodowiec! W ramach obozu będzie można odbyć kurs na Demonstratora lub Pomocnika Instruktora SITN PZN.

Szczegóły wkrótce


Obóz Tenisowo-Sportowy Jastarnia 2018
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
24 czerwca – 6 lipca 2018 (12 dni)
Cena od: 2.290 PLN

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem. Na obozie połączymy treningi tenisowe z zajęciami wodniackimi i aktywnościami sportowymi. Każdego dnia odbywają się zajęcia na kortach oraz na boisku sportowym. Ponad to każdy uczestnik przejdzie kilka sesji na windsurfingu, motorówce, pontonie, supoe, wake’u i kajakach.

Więcej


Obóz Windsurfingowy Jastarnia 2018
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
24 czerwca – 6 lipca 2018 (12 dni)
Cena od: 2640 PLN

Na obóz windsurfingowy zapraszamy do Jastarni, do znanej, kultowej bazy Molo Surf, wiodącej szkoły Wind & Kite na półwyspie Helskim. Na obozie skupiamy się intensywnym, efektywnym i sprawnie prowadzonym szkoleniu windsurfingowym. Uczestnicy przejdą też cykl treningów tenisowych oraz uzupełniające treningi ogólno-sportowe.

Więcej


Obóz Narciarskiej Sekcji Sportowej Jastarnia 2018
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
24 czerwca – 6 lipca 2018 (12 dni)
Cena od: 2290 PLN

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem, na półwyspie Helskim w Jastarni dla dzieci starszych i młodzieży. Na obozie łączymy treningi dedykowane zawodnikom sekcji narciarskiej, z zajęciami tenisowymi oraz wodniackimi i sportowymi. Jest motorówka, ponton, sup, wake i kajaki. Codziennie po południu aktywnie spędzamy czas na plaży: plażowanie na sportowo – dwa ognie, bieganie, piłka siatkowa oraz inne rekreacyjne gry i zabawy sportowe.

Więcej


Obóz Tenisowy Sekcji Zawodniczej Muszyna 2018
Muszyna w Beskidzie Sądeckim, Polska
2-12 lipca 2018
Cena od: 2090 PLN

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem, na półwyspie Helskim w Jastarni dla dzieci starszych i młodzieży oraz letni obóz Narciarskiej Sekcji Sportowej. Ośrodek znajduje się w nowej bazie Molo Surf Spot, dysponującej najlepszym sprzętem sportowym do wszystkich sportów wodnych, terenem nad samą Zatoką Pucką z własną plażą i pomostem, kortem tenisowym, boiskami do…

Więcej


Obóz Tenisowo-Windsurfingowy Jastarnia 2018
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
7 – 14 lipca 2018 (7 dni)
Cena od:

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem, na półwyspie Helskim w Jastarni dla dzieci starszych i młodzieży. Ośrodek znajduje się w nowej bazie Molo Surf Spot, dysponującej najlepszym sprzętem sportowym do wszystkich sportów wodnych, terenem nad samą Zatoką Pucką z własną plażą i pomostem, kortem tenisowym, boiskami do…

Więcej


Rodzinny Obóz Tenisowo – Sportowy w Starych Jabłonkach 2018
Stare Jabłonki, Polska
24 – 31 sierpnia 2018
Cena od: 1890 PLN

O naszym klubowym, tenisowym, obozie rodzinnym w Starych Jabłonkach w Hotelu Anders SPA krążą już legendy i to najlepiej świadczy o atmosferze tego niezwykłego spotkania klubowiczów. Tenis, który przyświeca nam od świtu do nocy, stanowi niezaprzeczalną podstawę naszej aktywności obozowej. Ale nie zapominamy o…

Szczegóły wkrótce


Adventure camp, czyli narty latem, tylko dla orłów, Druskienniki 2018
Druskienniki, Litwa
24 – 31 sierpnia 2018
Cena od: 555 EUR

Dla zawodników sekcji racing jako obóz otwarcia sezonu i trening kondycyjno – techniczny oraz dla ambitnych sportowców. Bedą treningi SL w hali narciarskiej, weake, tenis, rolki, rowery i zjazd tyrolką ponad Niemnem!

Szczegóły wkrótce