ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Styczeń 3 króli – Race Camp

0

Race Camp dla zawodników z grup ligowych.
Treningi GS i SL oraz start w lidze Małopolskiej!

TERMIN: 4 – 11 stycznia 2020 (7 dni treningi i zawody LM)
MIEJSCE: Białka Tatrzańska, Polska
HOTEL: Pensjonat Góralski

Specyfikacja wyjazdu

  • obóz przeznaczony dla dzieci z Sekcji Sportowej z roczników 2008 – 2014,
  • trenerzy grup ligowych: Brzoza, Agata, Misiaka
  • codzienne treningi na tyczkach SL oraz GS
  • podczas obozu 2 starty w Lidze Małopolskiej
  • treningi na Kaniówka, Jurgów i Krynica,
  • po porannych treningach codziennie lekcje 2-3 h z pomocą trenerów,
  • po południami zajęcie ogólnorozwojowe.

Region

Białka Tatrzańska to świetnie rozwinięta stacja, nowoczesne wyciągi krzesełkowe, stoki przy pensjonacie specjalnie przygotowane dla dzieci oraz przedszkola narciarskiego. Dużą atrakcją są Termy Bania, czyli nowoczesny kompleks basenów termalnych i Aquapark o powierzchni lustra 1380 m². Woda termalna parku pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów i w basenach ma temperaturę ok. 30 st. C. Bardzo bogata infrastruktura narciarska składająca się z kilku nowoczesnych wyciągów krzesełkowych, wielu stoków sztucznie naśnieżanych i wielu stoków przygotowanych dla dzieci  zapewni potrzeby racerów i oczekiwania najbardziej wymagających. Do naszej dyspozycji na treningi zarezerwowany mamy stok Kaniówka dla najmłodszych oraz stoki Ligi Małopolskiej w Kluszkowcach, Jurgowie i Suchem.

Mapa regionu

Pensjonat Góralski

Kameralny dom w stylu zakopiańskim z domową atmosferą i przytulnymi pokojami z łazienkami u podnóża stoku, 1 km od wyciągu, 10 minut pieszo lub 1 przystanek bezpłatnym skibusem. Gospodyni serwuje tradycyjną domową kuchnię góralską, pyszne naleśniki, wielkie schabowe oraz niezapomniane zrazy. Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami. Do naszej dyspozycji świetlica, zabawy i imprezy po nartach. Dla rodzin z dziećmi usytuowanie hotelu jest idealne, bowiem pieszo dojdziemy z pociechami do wyciągu , na którym najmłodsi wygodnie wjadą na łagodny stok.

Plan Trenerski

Podczas obozu planujemy przeprowadzanie treningów gigantowych oraz slalomowych. Chcemy skupić się na poprawnej technice jazdy na tyczkach oraz przygotować się do startów w Lidze Małopolskiej. Popracujemy również nad ogólną techniką narciarską, wykonując codziennie ćwiczenia zadaniowe. Treningi prowadzone będą w systemie bloków dwu godzinnych. W pierwszej części obozu zapniemy narty slalomowe, treningi krótkich skrętów odbywać się będą na kolanówka oraz długich tyczkach. Druga część campu przeznaczona jest na trening giganta. Trening narciarski po południami uzupełnimy zajęciami ogólnorozwojowymi oraz wyjściem na termy i na lodowisko.

Plan Startowy

Podczas obozu zaplanowaliśmy dla naszych zawodników dwa starty w Lidze Małopolskiej. W pierwszej kolejności zmierzymy się z konkurencją techniczną czyli slalomem w Kluszkowcach. Zawody przeprowadzone zostaną na kolanówkach. Ostatniego dnia obozu planujemy starty w gigancie w Krynicy. Kadra trenerska zadba o naszych zawodników podczas obu startów, przygotuje narty, obejrzy trasę oraz wspomoże mentalnie 😉

Cena obozubus

Obóz – zawodnicy sekcji sportowej bez rodziców na obozie2.280 PLN
dorośli (bez szkolenia i dojazdu autokarem) 1.030 PLN
dojazd autokarem lub klubowym busem150 PLN
szkolenie narciarskie 7 dni dla dzieci z poza obozu1.120 PLN
W cenie obozu dla dzieci: 7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadów i 7 kolacji, szkolenie narciarskie RACE dla dzieci, skipass na 6 dni treningowych, program wieczorny, zajęcia sportowe dla dzieci, ubezpieczenie NW/KL. Cena nie zawiera: wpisowego na Ligę Małopolską oraz skipasu na Lidze Małopolskiej w Krynicy 11 stycznia, dojazdu autokarem, szkolenia dla dorosłych, skipassu dla dorosłych, oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku.
Rezerwacje

W recepcji klubu, na email racing@sporteum.pl lub pod telefonem 729 041 479, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Fundacja Klub Sporteum: 82 1020 1042 0000 8502 0315 9704. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 30 dni przed wyjazdem.

Comments are closed.