ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

3 Króli Race Camp Suche Zakopane

0

Race Camp dla zawodników z grup ligowych.
Treningi GS i SL oraz start w Lidze Zakopiańskiej!

TERMIN: 27.01.2020 – 3.01.2021 oraz 3-10.01.2021
MIEJSCE: Białka Tatrzańska, Polska
HOTEL: dom góralski U Waliczków

Specyfikacja wyjazdu

  • obóz przeznaczony dla dzieci z Sekcji Sportowej z roczników 2009 – 2015,
  • trenerzy grup ligowych
  • codzienne treningi na tyczkach SL oraz GS
  • podczas obozu 2 starty w Lidze Małopolskiej
  • treningi w Białce, Jurgowie i okolicach,
  • po południami zajęcie ogólnorozwojowe.

Region

Białka Tatrzańska to świetnie rozwinięta stacja, nowoczesne wyciągi krzesełkowe, stoki przy pensjonacie specjalnie przygotowane dla dzieci oraz przedszkola narciarskiego. Dużą atrakcją są Termy Bania, czyli nowoczesny kompleks basenów termalnych i Aquapark o powierzchni lustra 1380 m². Woda termalna parku pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów i w basenach ma temperaturę ok. 30 st. C. Bardzo bogata infrastruktura narciarska składająca się z kilku nowoczesnych wyciągów krzesełkowych, wielu stoków sztucznie naśnieżanych i wielu stoków przygotowanych dla dzieci  zapewni potrzeby racerów i oczekiwania najbardziej wymagających. Do naszej dyspozycji na treningi zarezerwowany mamy stok Kaniówka dla najmłodszych oraz stoki Ligi Małopolskiej w Kluszkowcach, Jurgowie i Suchem.

Mapa regionu

Dom góralski U Waliczków

Kameralny dom w stylu zakopiańskim z domową atmosferą i przytulnymi pokojami z łazienkami u podnóża stoku, 1 km od wyciągu, 10 minut pieszo lub 1 przystanek bezpłatnym skibusem. Gospodyni serwuje tradycyjną domową kuchnię góralską, pyszne naleśniki, wielkie schabowe oraz niezapomniane zrazy. Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami. Do naszej dyspozycji świetlica, zabawy i imprezy po nartach. Dla rodzin z dziećmi usytuowanie hotelu jest idealne, bowiem pieszo dojdziemy z pociechami do wyciągu , na którym najmłodsi wygodnie wjadą na łagodny stok.

Plan Trenerski

Podczas obozu skupimy się na kontynuacji planów treningowych. Obóz odbywa się w gorącym okresie startowym, dlatego skupimy się na treningach tyczkowych, technicznych elementach startów tj: start, wybicie, pozycja zjazdowa, itp, nauczymy się również techniki zapamiętywania trasy, oraz będziemy dążyć do doskonalenia toru jazdy. Planujemy przeprowadzanie treningów gigantowych oraz slalomowych. Treningi prowadzone będą w systemie bloków dwu godzinnych. Trening narciarski po południami uzupełnimy zajęciami ogólnorozwojowymi oraz wyjściem na termy i na lodowisko.

Plan Startowy

Podczas obozu zaplanowaliśmy starty w Lidze Zakopiańskiej i być może w Małopolskiej. W pierwszej kolejności zmierzymy się z konkurencją techniczną czyli slalomem. Zawody przeprowadzone zostaną na kolanówkach. Kolejny dzień zawodów rozgrywany będzie w konkurencji szybkościowej czyli w Slalomie Gigancie. Kadra trenerska zadba o naszych zawodników podczas obu startów, przygotuje narty, obejrzy trasę oraz wspomoże mentalnie 😉

Cena obozubus

zawodnicy sekcji sportowej bez rodziców na obozie1.910 PLN
dorośli (bez szkolenia i dojazdu autokarem) 1.290 PLN
dojazd autokarem lub klubowym busem170 PLN
szkolenie narciarskie 6 dni dla dzieci z poza obozu1.120 PLN
W cenie dla dzieci: 7 noclegów, 7 śniadań, 7 kolacji, szkolenie narciarskie RACE dla dzieci, program wieczorny, zajęcia sportowe dla dzieci, ubezpieczenie NW/KL. Cena nie zawiera: skipasu, lanczy, dojazdu autokarem na obóz, wpisowego na zawody, szkolenia dla dorosłych, skipassu dla dorosłych, oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku.
Rezerwacje

W recepcji klubu, na email racing@sporteum.pl lub pod telefonem 729 041 479, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Fundacja Klub Sporteum: 82 1020 1042 0000 8502 0315 9704. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 30 dni przed wyjazdem.

Comments are closed.

Call Now Button