ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Adventure camp, czyli narty latem, tylko dla orłów, Druskienniki 2018

0

dfdsf

TERMIN: 24 – 31 sierpnia 2018

MIEJSCE: Litwa, Druskienniki

DLA KOGO?

Dla zawodników sekcji racing jako obóz otwarcia sezonu i trening kondycyjno – techniczny oraz dla ambitnych sportowców, którzy wierzą w hasło „rozwój leży poza strefą komfortu”.

PLAN OBOZU

Codziennie 2h slalomowych treningów narciarskich w hali na śniegu, szkolenie Wake na jeziorku Orangutanas, rolki i Inline Alpine, wyprawa do parku linowego, wycieczki rowerowe po puszczy. Do tego oczywiście odbędzie się turniej tenisa ziemnego, zawody SL i Inline Alpine oraz wakacyjne mistrzostwa siatkówki plażowej. W tajemnicy dodamy, że dla zuchwałych będzie zjazd na linie w uprzęży w pełnej asekuracji typu tyrolka nad Niemnem.

MIEJSCE

Litwa – Druskienniki.

OŚRODEK

Ośrodek położony na skraju lasu niedaleko Niemna. Do naszej dyspozycji parę hektarów zielonego terenu. Do dyspozycji mamy również salę ze stołem bilardowym, piłkarzykami oraz cymbergajem. W ogrodzonym ogrodzie jest plac zabaw dla dzieci, trawnik do ogólnorozwojówek, miejsce do parkowania rowerów, wiaty grillowe. W ośrodku jemy śniadania i kolacje. Do hali narciarskiej oraz innych atrakcji w Druskiennikach dojeżdżamy rowerami lub busem.  Obiady będziemy jeść w hali narciarskiej.

REZERWACJE

w recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 40 dni przed wyjazdem.

CENA

 Cena obozu za osobę595 EUR
Koszty dodatkowebilety do aquaparku około 12 EUR, park linowy około 15 EUR, wyciąg weake’owy 30 min 15 EUR

W cenie: zakwaterowanie 7 nocy, wyżywienie 3 posiłki dziennie, dojazd autokarem oraz transport rowerów na miejsce, szkolenie narciarskie oraz opieka, skipasy na 6 dni, zajęcia sportowe na rolkach, rowerach oraz ogólnorozwojówka narciarska, ubezpieczenie NW/KL.

DOJAZD

rodzaj dojazdubus

 

Comments are closed.