ENG                          

Obóz Tenisowy- ATP Kitzbuhel

0

MIEJSCE: Zell am See, Kitzbuhel, Austria
HOTEL: Sport Zell am See

TERMIN:

  • 30 lipca – 4 sierpnia 2023

Specyfikacja wyjazdu:

  • Zajęcia tenisowe z analizą meczów profesjonalistów na turnieju ATP Kitzbuhel,
  • skierowanie uwagi na taktykę, regularność, analizę umiejętności mentalnych i rozwój gry meczowej podczas treningów,
  • turniej ATP Kitzbuhel jako inspiracja i motywacja do własnych treningów tenisowych,
  • zakwaterowanie w sportowym hotelu z własnym boiskiem, plażą i przystanią nad jeziorem, przy ścieżkach rowerowych i trekkingowych, polu golfowym, lotnisku szybowców,
  • zajęcia rowerowe na górskich ścieżkach Mountain Bike,

Region Kitzsteinhorn – Kaprun – Zell am See

Zell am See to wyjątkowe miejsca dla miłośników tenisa, oferujące doskonałe warunki treningowe przez niemal cały rok. Szerokie korty tenisowe otoczone malowniczymi krajobrazami i liczne wydarzenia sportowe – to wszystko czeka na naszych uczestników.

Dodatkowo, region ten oferuje także fantastyczne możliwości do aktywności na rowerze, trekkingu, biegania czy relaksu w luksusowym kompleksie spa Alpach Tauern Spa. To miejsce pełne niezapomnianych przygód i inspirujących doświadczeń dla naszych tenisowych entuzjastów!”

Junges Hostel Zell am See

Junges Hotel Zell am See położony nad brzegiem jeziora Zell, oddalony 2 km od centrum miasta. Wszystkie pokoje w obiekcie są funkcjonalnie urządzone i obejmują łazienkę. Każdy z nich wyposażony został w łóżka piętrowe. Z okien roztacza się widok na panoramę jeziora i lodowiec. Na miejscu znajduje się bar oraz restauracja. W jadalni i na słonecznym tarasie podawane są tradycyjne dania kuchni austriackiej. Obiekt zapewnia także sprzęt do grillowania. Goście mogą korzystać z WiFi. Hotel oferuje piękną prywatną plażę, na miejscu znajduje się również boisko piłkarskie, boisko do siatkówki oraz szkoła surfingu.

Zajęcia tenisowe

Na program tenisowy duży wpływ będzie miała bliskość turnieju ATP Kitzbuhel na który wybierzemy się, żeby wspólnie obserwować i analizować mecze profesjonalistów. Nasze inspiracje przeniesiemy na własną grę w dostosowanym programie, którego główną tematyką będzie rozwój gry meczowej z dużym akcentem położonym m.in. na taktykę, regularność i analizę umiejętności mentalnych. Podczas 3 godzin treningu dziennie nie zabraknie też czasu na technikę, którą podzielimy na dni obozowe i skoncentrujemy się na jednym, wiodącym elemencie dziennie.

ATP Tour Kitzbuhel

Turniej ATP w pobliskim Kitzbuhel to świetna okazja, żeby zobaczyć na żywo profesjonalny tenis, ale też odnaleźć motywację do własnych treningów. Podczas dnia turniejowego będziemy zwracać uwagę na grę taktyczną i techniczną zawodników, elementy mentalne, profesjonalizm i postawę sportową.

Zajęcia popołudniowe Mountain Biking oraz pływanie na SUP’ach

Zawodnicy spróbują swoich sił na rowerze w górach, po specjalnie przygotowanych do tego trasach o rożnych poziomach trudności. Jest to bardzo korzystna forma treningu dla kształtowania wytrzymałości i wzmacniania siły mięśni nóg. Prędkość oraz szybkość wykonywanych skrętów, można porównać do jazdy na nartach, dlatego jest jak najbardziej uzasadnione aby wpleść tę formę aktywności fizycznej w nasze przygotowania do sezonu. A podobno 'każdy dobry narciarz jeździ dobrze na rowerze’ Sprawdźmy!

Dodatkowym treningiem stymulującym pracę mięśni jest trening wodny na deskach SUP. Nawet 20-minutowa zabawa na desce z wiosłem, poprawia kondycję, koordynację, równowagę, siłę oraz muskulaturę. A konsekwentne uprawianie tej deskowej dyscypliny zaowocuje w późniejszym czasie zwiększeniem głębokiego czucia i stabilizację.

Rezerwacje

W recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 100 EUR za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu, przelewem przeliczone na złotówki po średnim kursie NBP EUR/PLN z danego dnia na konto Klubu Narciarskiego Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222 lub przelewem na rachunek walutowy klubu w EUR: PL04 1140 2004 0000 3412 0589 6917 SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 30 dni przed wyjazdem.

Koszty obozu

 pokój dwuosobowypokój sześcioosobowy
Młodzież i dzieci z Sekcji Tenisowej
W cenie: 5 noclegów w hotelu młodzieżowym, 5 śniadań, 5 obiadokolacji, sportowe szkolenie tenisowe 3 godziny dziennie przez cztery dni, treningi rowerowe, zajęcia motoryczne w tym pływanie na SUP’ach, transport busem na miejscu, ubezpieczenie Funduszu Gwarancyjnego, ubezpieczenie NW/KL. 
635 €595 €
Dorośli
W cenie:
5 noclegów w hostelu młodzieżowym, 5 śniadań, 5 obiadokolacji, możliwość wzięcia udziału w treningach rowerowych i innych aktywnościach popołudniowych, ubezpieczenie Funduszu Gwarancyjnego, ubezpieczenie NW/KL. 

 370
ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu
5 % ceny pakietu 5 % ceny pakietu
Cena nie zawiera: dojazdu busem do Austrii, lunch’y na turnieju oraz w czasie dni treningowych, biletów na turniej ATP Kitzbuhel, wypożyczenia rowerów MTB na miejscu oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku.

Informacje: Paweł 603 508 309 rezerwacje@sporteum.pl.


dojazd_własnyklubowy_bus

Dojazd oraz dodatkowe koszty

Dojazd do Austrii klubowym busem150 €
wypożyczenie roweru górskiegona zapytanie

Comments are closed.

Call Now Button