ENG                          

Bavaria 37 Cruiser HM Ino rocznik 2015

7flMIEJSCE: Chorwacja, Marina Dalmacija w Sukosanie

Bavaria 37 Cruiser HM Ino

Bavaria 37 Cruiser jest świetną jednostką przygotowaną i zaprojektowaną na potrzeby rejsów rodzinnych, towarzyskich i spokojnego żeglowania po ciepłych wodach morskich. Wysoka pokładówka daje w konsekwencji przestronną, dobrze oświetloną i wygodną mesę. Z myślą o skipperze zainstalowano duży stół nawigacyjny. Specjalnie dla załogi i jej komfortu jacht wyposażono w dużą ilość schowków w mesie oraz w kabinach. Dla pasjonatów budowy jachtu, z pewnością ważne będą informacje na temat ożaglowania. Szoty, fały i topenanta są poprowadzone do kokpitu. Genua jest pełna. Grot jest rolowany. Powierzchnia całkowita żagli jest wystarczająca do osiągania dobrej prędkości na wszystkich kursach. Podsumowując należy podkreślić, że Bavaria 37 Cruiser świetnie sprawdza się w manewrach pod żaglami jak i przy wykorzystaniu silnika.

ZAGLEE

STANDARD WYKOŃCZENIA DOPRACOWANY W KAŻDYM SZCZEGÓLE

Jacht jest ładnie i starannie wykonany z dobrą powierzchnią antypoślizgową na pokładzie, zapewniającą bezpieczne żeglowanie rodzinne.  Fantastyczne rozwiązanie zaoferował projektant jachtu – dokładając na rufie rozkładany pomost do łatwego wejścia do wody z kokpitu – można się dowoli nacieszyć skokami do wody, łatwym wejściem z morza oraz opalaniem w najbardziej przyjemnej wersji – czyli z bezpośrednim dostępem do morza. Nowoczesny design łódki na zewnątrz oraz we wnętrzach podnosi walory estetyczne i komfort wypoczynku. Nowoczesna elektronika jest ogromnym atutem, gwarantuje pomyślne dotarcie do każdego wybranego portu i spokojną głowę skippera. Dwa koła sterowe, potęgują morski wizerunek naszej jednostki i sprawia frajdę wszystkim wielbicielom prawdziwie morskich przygód. Redator naczelny amerykańskiego magazynu dla żeglarzy Sail Magazin rekomenduje Bavaria 37 Cruiser jako doskonały wybór do uprawienia wygodnego, bezpiecznego i radosnego żeglowania rodzinnego. Podkreśla świetne właściwości morskie, w tym łatwość kontroli nad łódką.

ZAG

DANE TECHNICZNE i WYPOSAŻENIEImage27

Liczba koi: 6 + 2 w salonie, liczba łazienek: 1, liczba pryszniców: 1, liczba kabin: 3, długość: 11,35 m, szerokość: 3,80 m, rok produkcji: 2015, zanurzenie: 2 m. Wyporność: 6900.00 kg, powierzchnia żagli: 67.00 m2, zbiornik na wodę: 210 l, silnik: Volvo-Penta 29 KM, zbiornik paliwa: 150.00 l.

WYPOSAŻENIE

Kambus: kuchenka na dwa palniki, lodówka, zlewozmywak, mikrofalówka, etc.
Nawigacja: kompas, echo sounder, mapy żeglarskie, GPS, VHF radio.
Sprzęt bezpieczeństwa: kamizelki ratunkowe, sygnalizacja, apteczka , komplet gaśniczy, tratwa ratunkowa.
Inne wyposażenie: bimini, spreyhood, radio/CD player, warm water, wind speedometr, cockpit table, log meter.

REKOMENDACJA

Świetną anglojęzyczną rekomendacją jachtu jest opinia wystawiona w uznanym portalu Boats.com:  “The Bavaria Cruiser 37 convinces with performance and handling under sail, has a high standard of quality, offers plenty of comfort, has no real weaknesses”.

KONTAKT

rezerwacje@sporteum.pl lub tel. +48 796 165 501

TERMINY I CENY

Kwiecień1200 €
Maj1600 €
Czerwiec1900 €
Lipiec2400 €
Sierpień2500 €
Wrzesień1800 €
Październik1200 €
Zniżki specjalnewczesna rezerwacja do 1 grudnia – 10%;   drugi tydzień w rezerwacji – 5%;   klubowicze z kartą klubową – 5%

 

Cena zawiera: wynajem jachtu na 7 dni oraz opłaty za cumowanie w marinie Dalmacija.
Koszty dodatkowe: pakiet czarterowy 170 EUR (sprzątanie końcowe, mycie pokładu i kokpitu, pościel, gaz do butli gazowych), paliwo do jachtu około 50 l na tydzień, podatek turystyczny 10 EUR/os.
Opcjonalne koszty dodatkowe: silnik do pontonu 80 EUR, skipper 600 EUR/tydzień + wyżywienie na jachcie. Skipper jest odpowiedzialny za przeprowadzenie rejsu zgodnie z życzeniem, prowadzi wszelkie manewry i jest odpowiedzialny za jacht, może wprowadzić załogę w tajniku sztuki żeglarskiej i na życzenie przeprowadzi szkolenie z manewrów.
Kaucja zwrotna: 1000 EUR w postaci blokady na karcie kredytowej lub gotówką.
Informacje dodatkowe: zaokrętowanie w sobotę od 17.00, wyokrętowanie w sobotę do godz. 8.00.

Call Now Button