ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Biała szkoła

TERMIN: styczeń 2022logoPZN.svgsitn
MIEJSCE: Białka Tatrzańska, Polska

HOTEL: Pensjonat Góralski

Szukasz ciekawego wyjazdu dla swojej klasy, nasza propozycja spełni twoje wymagania. Szkolimy na nartach i na desce, ponad to po nartach organizujemy program integracyjny który sprawi że żadne po południe nie będzie nudne. Nasza kadra ma mnóstwo ciekawych pomysłów oraz ogromną pasję.

Klub Sporteum działa na rynku od prawie 20 lat! Organizujemy obozy dla dzieci i młodzieży, wyjazdy rodzinne w Polsce i za granicą, półkolonie dla dzieci, białe szkoły, rejsy w Chorwacji oraz campy tenisowe, prężnie działamy latem i zima. Lata doświadczenia sprawiły że jesteśmy bezbłędni w organizacji wyjazdów. Nasza kadra to solidnie wyszkoleni, fajni młodzi ludzie, którzy zarażają pasją i miłością do sportu! Na pewno odpowiedzą na Wasze pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości nie tylko narciarskie!

Co proponujemy:

Uczestnikom naszych obozów proponujemy świetną zabawę połączoną z nauką jazdy na nartach lub desce. Gwarantujemy zdobycie cennej wiedzy oraz duże postępy w zimowej nauce. Dodatkowo przygotujemy dla Was program zajęć popołudniowych który spełni wasze oczekiwania. Zorganizujemy gry i zabawy, wykłady narciarskie, pokaz filmów pełnych zimowej zajawki oraz zaskakujące konkursy. Poprzez duże zróżnicowanie animacji każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie.

Region

Stoki położone w pobliżu Zakopanego, ze wspaniałymi trasami narciarskimi o bardzo zróżnicowanej trudności. Każdy narciarz znajdzie coś dla siebie. Na stokach znajdują się orczyki oraz taśmy, które idealnie sprawdzą się u początkujących narciarzy. Na stacji Suche Ski jest wyciąg krzesełkowy. Wszystkie stoki są naśnieżane oraz sztucznie oświetlane wieczorami, co pozwala również na wieczorne szaleństwo narciarskie. W pobliżu znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. W zależności od warunków pogodowych, możemy również zaproponować  szkolenie narciarskie w Stacji Narciarskiej w Suchem, U Jędrola a nawet na Kasprowym Wierchu. Do naszej dyspozycji również będą również stoki w Białce i Jurgowie.

Kameralny dom w stylu zakopiańskim z domową atmosferą i przytulnymi pokojami z łazienkami u podnóża stoku narciarskiego z trasami treningowymi GS i SL oraz wyciągiem taśmowym dla przedszkola narciarskiego. W Pensjonacie do naszej dyspozycji jest wewnętrzny basen, sauna oraz przestronne sale do zabaw i treningów. Obiekt usytuowany jest w sąsiedztwie szlaku turystycznego z Suchego na Gubałówkę, który stanowi piękną atrakcję dla osób uprawiających turystykę pieszą, biegówki lub skitour’y. Ponadto w Pensjonacie: pyszna domowa kuchnia w formie bufetu przy każdym posiłku, dostęp do Internetu poprzez WIFI, świetlica z TV, disco, ping pong, bilard, duży teren z możliwością zabaw dla dzieci i zjeżdżania na sankach oraz wygodny parking.

Plan Półkolonii

Pierwszy dzień
 • wyjazd z Warszawy w godzinach porannych
 • dojazd na miejsce, zakwaterowanie, rozpakowanie
 • godz. 17.00 – 18.00 obiadokolacja
 • 18.00 – 19.00 spotkanie organizacyjne
 • 19.00 – 20.30 wieczór integracyjny, zapoznanie z kadrą
 • 20.30 – 22.00 czas dla siebie, wieczorna toaleta
 • 22.00 Cisza nocna
Kolejne dni obozu
 • 8.00 Pobudka i poranna toaleta
 • 8.30 Śniadanie
 • 9.30 wyjście na stok
 • 10.00 start szkolenia narciarskiego
 • 12.00 koniec szkolenia narciarskiego i powrót do hotelu
 • 12.30 Obiad
 • 15.00 wycieczka do Zakopanego, Doliny Kościeliskiej lub inne
 • 19.00 kolacja
 • 20.00 Animacyjne zajęcia programowe z nauczycielami
 • 22.00 Cisza nocna

Podczas programowych zajęć animacyjnych z nauczycielami odbywać będą się do wyboru: wyjścia na termy i lodowisko, spacery po okolicy, pokazy filmów narciarskich, wykłady z bezpieczeństwa na stoku, dyskoteka obozowa, gry, zabawy i konkursy, zakończenie turnusu, rozdanie nagród.

Ostatniego dnia uczestnicy jedzą śniadanie, ok godz. 10.00 wykwaterowanie z pensjonatu, powrót do Warszawy w godzinach popołudniowych.

Cennik

Cena za osobę1 350 PLN
DojazdAutokarem spod szkoły
W cenie: 4 noclegów, 4 śniadania, 4 obiady i 4 kolacje, dojazd autokarem, wycieczki autokarowe na miejscu, szkolenie narciarskie przez 4 dni x 2,5h dziennie, skipassy na 4 moduły szkoleniowe oraz ubezpieczenie NW/KL
Cena nie zawiera: biletów wstępu do atrakcji poza narciarskich.

 

Call Now Button