ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Biała szkoła

TERMIN: stycznia 2020logoPZN.svgsitn
MIEJSCE: Białka Tatrzańska, Polska

HOTEL: Pensjonat Góralski

Szukasz ciekawego wyjazdu dla swojej klasy, nasza propozycja spełni twoje wymagania. Szkolimy na nartach i na desce, ponad to po nartach organizujemy program integracyjny który sprawi że żadne po południe nie będzie nudne. Nasza kadra ma mnóstwo ciekawych pomysłów oraz ogromną pasję.

Klub Sporteum działa na rynku od prawie 20 lat! Organizujemy obozy dla dzieci i młodzieży, wyjazdy rodzinne w Polsce i za granicą, półkolonie dla dzieci, białe szkoły, rejsy w Chorwacji oraz campy tenisowe, prężnie działamy latem i zima. Lata doświadczenia sprawiły że jesteśmy bezbłędni w organizacji wyjazdów. Nasza kadra to solidnie wyszkoleni, fajni młodzi ludzie, którzy zarażają pasją i miłością do sportu! Na pewno odpowiedzą na Wasze pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości nie tylko narciarskie!

Co proponujemy:

Uczestnikom naszych obozów proponujemy świetną zabawę połączoną z nauką jazdy na nartach lub desce. Gwarantujemy zdobycie cennej wiedzy oraz duże postępy w zimowej nauce. Dodatkowo przygotujemy dla Was program zajęć popołudniowych który spełni wasze oczekiwania. Zorganizujemy gry i zabawy, wykłady narciarskie, pokaz filmów pełnych zimowej zajawki oraz zaskakujące konkursy. Poprzez duże zróżnicowanie animacji każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie.

Region

Białka tatrzańska znajduję się w południowej części Polski u północnego podnóża Tatr  w dorzeczu górnego Dunajca. Białka jest jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości górskich w tym regionie ze względu na bardzo dobre warunki do uprawiania sportów zimowych. Białka Tatrzańska to świetnie rozwinięta stacja narciarska, składająca się z trzech terenów objętych wspólnym karnetem. Kotelnica – największy teren z dużym zróżnicowaniem stoków. Bania – niewielki teren, z łagodnymi stokami. Na południowym krańcu Białki znajduje się rodzinna Kaniówka. W każde z tych miejsc możemy przedostać się na nartach, cały kompleks jest połączony siecią nowoczesnych wyciągów krzesełkowych i orczykowych. Dużą atrakcją są Termy Bania, atrakcyjy kompleks basenów termalnych i Aquapark o powierzchni lustra 1380 m². Woda termalna parku pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, w basenach ma temperaturę ok. 30 st. C. Bardzo bogata infrastruktura, moc atrakcji i dobrze przygotowane stoki sprostają oczekiwaniom początkujących oraz najbardziej wymagających uczestników.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Pensjonat góralski to kameralny dom w stylu zakopiańskim z domową atmosferą i przytulnymi pokojami z łazienkami i TV, u podnóża stoku, 1 km od wyciągu, 10 minut pieszo lub 1 przystanek bezpłatnym skibusem od stacji narciarskiej Kaniówka. Pokoje 2.3,4 osobowe z łazienkami i TV. Do dyspozycji uczestników jest dobrze wyposażona świetlica, ping-pong, piłkarzyki, sala TV, stołówka oraz szafki na sprzęt narciarski.

Wyżywienie podczas obozu to 3 posiłki dziennie. Śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego bufetu. Gospodyni serwuje tradycyjną domową kuchnię góralską, pyszne naleśniki, wielkie schabowe oraz niezapomniane zrazy. Pierwszym świadczeniem jest kolacja, a ostatnim śniadanie.

PRZYKŁADOWY PROGRAM

Pierwszy dzień
 • wyjazd z Warszawy w godzinach porannych
 • dojazd na miejsce, zakwaterowanie, rozpakowanie
 • godz. 17.00 – 18.00 obiadokolacja
 • 18.00 – 19.00 spotkanie organizacyjne
 • 19.00 – 20.30 wieczór integracyjny, zapoznanie z kadrą
 • 20.30 – 22.00 czas dla siebie, wieczorna toaleta
 • 22.00 Cisza nocna
Kolejne dni obozu
 • 7.30 Pobudka i poranna toaleta
 • 8.00 – 9.00 Śniadanie
 • 9.15 wyjście na stok
 • 10.00 start szkolenia narciarskiego
 • 14.30 koniec szkolenia narciarskiego i powrót do hotelu
 • 15.30 – 16.30 Obiad
 • 17.00 Animacyjne zajęcia programowe z instruktorami
 • 19.30 kolacja
 • 20.00 Animacyjne zajęcia programowe z instruktorami
 • 22.00 Cisza nocna

Podczas programowych zajęć animacyjnych z instruktorami odbywać będą się: wyjścia na termy i lodowisko, spacery po okolicy, videoanaliza każdego z uczestników, pokazy filmów narciarskich, wykłady z bezpieczeństwa na stoku, dyskoteka obozowa, gry, zabawy i konkursy, zakończenie turnusu, rozdanie nagród.

Ostatniego dnia uczestnicy jedzą śniadanie, ok godz. 10.00 wykwaterowanie z pensjonatu, powrót do Warszawy w godzinach popołudniowych.

Cennik

Cena za osobę890 PLN
DojazdAutokarem spod szkoły
W cenie: 4 noclegów, 4 śniadania, obiady i kolacje, szkolenie narciarskie przez 4 dni oraz opieka trenerów, ubezpieczenie NW/KL
Cena nie zawiera: skipassu, biletów wstępu na termy, lodowisko, snow tubing

 

Call Now Button