ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Cafe tenisówka

Restauracja klubowa stała się sercem klubu. To tutaj strudzeni treningami i meczami tenisiści odpoczywają, debatują lub posilają się, by wesprzeć swe taktyczne moce. Co więcej jest wielu takich, którzy nie dochodzą na korty, bowiem czekoladowe sofy, trzask drew w kominku oraz zapach świeżo parzonej kawy nie pozwala im wyjść poza granice tej spokojnej oazy.

W Cafe Tenisówka organizujemy bale, balety, koncerty i wieczorki tematyczne. Firmom udostępniamy Cafe Tenis na potrzeby organizacji imprez integracyjnych, Wigilii czy też szkoleń.

Klub udostępnia do użytku następujące przestrzenie zaaranżowane:

  • Restauracja klubowa, z barem, kominkiem, wygodnymi sofami, przepięknym widokiem na korty i klubowy park dębowo-brzozowy, gdzie można urządzić zasiadane przyjęcie do 80 osób. Wystrój restauracji w stylu English Country Club daje nieopisane możliwości aranżacji imprez.
  • Chata Grillowa, otwarta, zadaszona, z ceglanym kominkiem oraz kamiennym paleniskiem, z  dostępem do prądu i wszelkich ułatwień socjalnych, z widokiem na las i korty, gdzie można przyjąć do 100 osób.
  • Park leśny z kamiennym paleniskiem pod ognisko i murowanym grilowiskiem przy oczku wodnym, wśród lasu brzozowo-dębowego, oddalony od kortów około 300 m, gdzie można przyjąć do 1000 osób a kameralne ognisko dla grona przyjaciół również będzie przyjemnym wydarzeniem