ENG                          

camp językowy wawa

0

TERMIN:
MIEJSCE: Warszawa

Zapraszamy do udziału w naszym Międzynarodowym Obozie Stacjonarnym w Warszawie. Obozowicze będą spędzali czas w międzynarodowym gronie gdzie komunikacja odbywa się głównie w języku angielskim, bogaty plan dnia! Zajęcia sportowe, kreatywne, twórcze, zdobywanie nowych umiejętności oraz zwiedzania miasta. Innowacyjna metoda spędzania wakacji połączona z nauką języka angielskiego, sportem i dobrą zabawą!

MIEJSCE

Klub Sporteum położony na Warszawskiej Choszczówce. 4 korty o naturalnej nawierzchni ceglanej, 2 korty o nawierzchni ze sztucznej trawy (certyfikat ITF), profesjonalna ściana tenisowa, budynek klubowy a w nim przytulna recepcja i klubowa restauracja Cafe Tenis z kominkiem oraz BabyGYM – centrum rozwoju i zabaw dzieci. Na zewnątrz ceglana chata grillowa z kominkiem, stylowym grillem oraz paleniskiem, boisko do siatkówki plażowej i piłki nożnej, plac zabaw wraz z basenem dla dzieci, mini parkiem linowym oraz tyrolką. Klubowy park liczy ponad 2 ha zielonej łąki otulonej starymi dębami, sosnami i brzozami oraz wydzielone miejsce pikników i ognisk w malowniczym otoczeniu przyrody.

ZAKWATEROWANIE

Na terenie Klubu Sporteum. Do dyspozycji naszych obozowiczów będą 4-5 osobowe nowoczesne kontenery mieszkalne, wygodnie wyposażone. Z piętrowymi łóżkami, szafkami i ogrzewaniem. Sanitariaty z prysznicami z ciepłą wodą znajdują się na terenie klubu.

ZAJĘCIA ORGANIZOWANE W CIĄGU DNIA

> zajęcia twórczo – kreatywne na świeżym powietrzu,
> zajęcia sportowe 5h dziennie na kortach tenisowych oraz boiskach, w planie: tenis, basen, piłka nożna, siatkówka plażowa, golf i wiele innych…
> olimpiada multisportowa, turniej tenisa,
> zajęcia przygodowe z wakeboardingiem nad jeziorem Zegrzyńskim,
> wycieczki w plener po zielonej okolicy połączone ze sztuką survivalu,
> wycieczki autokarowe –  zwiedzanie Warszawy

ZAJĘCIA WIECZORNE

> ognisko z pieczeniem kiełbasek i ziemniaków
> noc filmowa
> wieczór gier planszowych
> talent show
> podchody – różne odmiany!
> nocne poszukiwanie skarbów w lesie
> kalambury językowe

PROGRAM ZWIEDZANIA

Warszawa pełna kolorów, pięknych miejsc, zieleni i widoków. Nasze zwiedzanie rozpoczniemy od Starego Miasta, czyli jednych z najciekawszych i najchętniej odwiedzanych miejsc. Zamek Królewski, Rynek, Syrenka, Kamienne Schodki, czy Barbakan to tylko nieliczne miejsca, które zobaczymy. Odwiedzimy też malowniczą okolicę nowego miasta oraz przejdziemy ulicami Nowego Światu. Kolejnym przystankiem będą Łazienki Królewskie, to raj dla każdego zmęczonego miastem. Miejsce pełne zieleni, uroczych alejek, kwiatów i zwierząt. Zwiedzimy również przepiękny Pałac w Wilanowie. Podczas naszych wycieczek nie ominą Was również atrakcje takie jak: wjazd na XXX piętro pałacu kultury, wejście do ogrodów na dachu biblioteki uniwersyteckiej, obejrzenie pokazu fontann na podzamczu oraz odwiedziny Centrum Nauki Kopernik na Powiślu.
To tylko trochę propozycji z naszej strony, cała reszta niech pozostanie niespodzianką.

RAMOWY PLAN DNIA

    8:00 – 8:30   pobudka i poranna toaleta
    8:45 – 9:15   śniadanie
  9:15 – 10:00   poranna rozgrzewka (gry i zabawy)
10:00 – 13:00   zajęcia tematyczne / sportowe / wycieczka
13:00 – 14:00   obiad
14:00 – 16:00   zajęcia tematyczne / sportowe / wycieczka
16:00 – 16:30   podwieczorek
16:00 – 18:00   warsztaty z języka angielskiego
18:00 – 18:30   kolacja
18:30 – 21:00   zajęcia wieczorne lub wycieczka na miasto
21:00 – 22:00   wieczorna toaleta
  22:00 – 8:00   cisza nocna

Posiłki zawierają: śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek, kolacja oraz woda niegazowana w nielimitowanych ilościach. Zajęcia tenisowe będą obejmowały teorie i praktykę. Zajęcia sportowe w większości będą odbywały się na terenie ośrodka. Na koniec pobytu każdy uczestnika dostanie koszulkę, dyplom oraz pamiątkowy gadżet. W przypadku niepogody i deszczu zajęcia będą odbywały się na kortach krytych, namiotach, w sali nauki i zabaw oraz cafe tenis.

CENNIK

 

Comments are closed.

Call Now Button