ENG                          

 

SPORTEUM CHALLENGE SEZON 2017/2018

  Otwarty turniej mężczyzn. Pula nagród 16.000 zł! Zapraszamy do dołączenia do rankingu oraz życzymy udanych meczy. Zgłoszenia w recepcji klubu, mailem recepcja@sporteum.pl lub u Dyrektora Turnieju Maćka Ochocińskiego 512 105 945.

Wśród uczestników Mastersa losujemy nagrodę o wartości 10.000 zł Klubowy jacht Bavaria 37 na wyłączność na tydzień w Chorwacji.challenge1

I miejsce nagroda o wartości 4.000 zł kabina dla dwóch osób na klubowym jachcie Oceanis 50 w rejsie w Chorwacji!
challenge2

II miejsce oraz dla gracza, który rozegrał największą liczbę meczy klubowa PRZYCZEPA NA CAMP’ie na Helu na weekend.

JEŚLI CHCESZ PODNIEŚĆ RĘKAWICĘ: lubisz wyzwania i rywalizację, chcesz sprawdzić się na korcie, dążysz do tenisowej perfekcji, lubisz towarzyski wymiar tenisa.

DO CZEGO DĄŻYMY? Zawodnicy dążą do uzyskania najlepszego miejsca rankingowego, marzeniem każdego jest wejście do Mastersa, gra toczy się o najlepsze nagrody w Warszawie!

HISTORIA TURNIEJU: Sporteum Challenge to kultowy turniej klubowy z tradycjami. Turniej odbywa się nieprzerwanie od roku 2005.

NAGRODY: niespotykana w skali Warszawy pula nagród – 16.000 zł.

Regulamin Sporteum Challenge

1. W Challenge`u mogą brać udział  wszyscy tenisiści bez względu na płeć i wiek nie posiadający licencji zawodniczej PZT (z karencją 10 lat). Wyjątkowo do Challenge’u dopuszczeni są zawodnicy KT Sporteum posiadający licencję PZT w kategoriach Krasnale, Skrzaty i Młodzicy.
2. Challenge prowadzony jest systemem drabinkowym.
3. Zawodnik ma prawo wyzwać przeciwnika do pięciu miejsc przed sobą, przykład: 11 może wyzwać 10, 9, 8, 7 lub 6. Jeżeli wśród tych zawodników są. urlopowani, to można ich pominąć ale nie więcej niż 3.
4. Urlopować można sie kilka razy ale suma dni nie może przekraczać w danym sezonie 15. Pozostałe nieobecności, grożą walkowerem. Urlop należy zgłosić minimum 24 godz przed rozpoczęciem mailem do Dyrektora Turnieju  maciej.ochocinski@sporteum.pl.
5. Jeżeli wygrywa wyzywający, to wchodzi na miejsce wyzwanego, i spycha jego oraz pozostałych zawodników poniżej o jedną pozycję.
6. Wyzwania zawodnika można dokonać poprzez „system challenge’owy” lub w recepcji klubu.
7. Obowiązek doprowadzenia do uzgodnienia terminu meczu leży na wyzywającym. Po wpisaniu wyzwania na listę wyzwań, wyzywający musi zawiadomić wyzywanego telefonicznie i ustalić termin meczu.
8. Termin meczu musi zostać wprowadzony do systemu nie później niż trzeciego dnia po wyzwaniu. Jeżeli termin meczu nie zostanie wprowadzony wyzwanie zostaje anulowane.
9. Od momentu wyzwania mecz musi się odbyć w ciągu 10 dni. Jeżeli wynik meczu nie zostanie wprowadzony to o godz. 20.00 10’tego dnia po wyzwaniu obydwaj zawodnicy dostają walkowera.
10. Zawodnik wyzywający, nie może wyzwać dwa razy pod rząd tego samego zawodnika do godz. 20.00, 15’ego dnia po meczu.
11. Zawodnik wygrywający spotkanie, nie może być wyzwany do godz. 20.00 drugiego dnia po dniu rozegrania meczu, ale może wyzwać.
12. Zawodnik przegrywający spotkanie, nie może wyzwać do godz. 20.00, drugiego dnia po dniu rozegrania meczu, ale może być wyzwany.
13. Zawodni k wyzywający oraz wyzywany nie może zostać wyzwany przez innego zawodnika.
14. Zawodnik  wyzywający oraz wyzywany nie może wyzwać innego zawodnika.
15. W szczególnych przypadkach Dyrektor Turnieju ma prawo do anulowania każdego wyzwania.
16. Walkower skutkuje spadkiem o 2 pozycje, przy drugim i kolejnych walkowerach o 6 pozycji.
17. Zapisy do Challenge’a przyjmuje recepcja klubu.
18. Zgłoszenia przyjmowane są w recepcji klubowej, telefonicznie 22 614 87 44 lub e-mailem: maciej.ochocinski@sporteum.pl.
19. Mecze odbywają się tylko na kortach KT SPORTEUM do dwóch wygranych setów w/g przepisów PZT. W przypadku braku czasu na rozegranie trzeciego seta zawodnicy mają prawo wspólnie podjąć decyzję o zagraniu super Tie Breaka.
20. Wynik rozegranego meczu, należy zgłosić w recepcji klubowej niezwłocznie po zakończonym meczu.
21. Mecze rozgrywane są nowymi piłkami (minimum 3), które dostarcza wyzywający (sklep klubowy udziela specjalnej zniżki na piłki do gier challenge’owych), zaś opłata za kort na mecze zostaje obniżona.
22. W systemie Challengowym obliczana jest tzw. Ranga Zawodnika. Ranga zawodnika liczona jest jako stosunek wygranych do przegranych meczy, ważony liczbą rozegranych meczy. Ranga liczona jest z wszystkich dostępnych w systemie sezonów turniejowych.
23. Nadzór nad Challenge’m prowadzi Dyrektor Turnieju Maciej Ochociński 512 105 945 maciej.ochocinski@sporteum.pl.
24. Turniej trwa od października 2017 do września 2018.
25. Nie przestrzeganie regulaminu, będzie karane spadkiem o 3 miejsca.

Call Now Button