ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Ferie Tonale – Obóz Młodzieżowy

0

 

obóz młodzieżowy

obóz młodzieżowyobóz młodzieżowyobóz młodzieżowyobóz młodzieżowy

obóz młodzieżowy

MIEJSCE: Ponte Di Legno – Tonale, Temu Włochy
HOTEL: Sciatori ***
TERMIN: 13-20 stycznia lub 20-27 stycznia 2024

obóz młodzieżowySpecyfikacja wyjazdu:

• narty, snowboard, łyżwy, basen, imprezy & harce!,
• dla dzieci od 9 roku życia i dla młodzieży, dla deskarzy, narciarzy, race’erów i freestyle’rów,
• hotel w Temu, oddalony 500 m od wyciągów,
w hotelu sauny, sale do zajęć i dyskotek,
• super szkolenie, fajna kadra instruktorska i dobra atmosfera,
• obóz do swojej dyspozycji ma całe piętro hotelu,
• zawody narciarskie i snowboardowe na koniec obozu.

Region Tonale – Presena Glacier – Ponte di Legno – Temù ski area

Passo Tonale to renomowana stacja i wioska narciarska położona na przełęczy i otoczona trasami narciarskimi. Do naszej dyspozycji mamy ponad 100 km tras położonych od 1120 m w Ponte di Legno poprzez Tonale 1884 m aż do 3100 m na  Lodowcu Presena. Na większości stoków są specjalnie wygrodzone start line’y treningowe o różnej długości i kontach nachylenia. Na stoku Casola w 2022 odbywał się Puchar Europy w GS. W Tonale trenują najlepsze kluby z Trentino i Lombardii. Dla najmłodszych pasjonatów narciarstwa dostępne są wyciągi taśmowe i ogródek narciarski z licznymi zabawkami. W miasteczku panuje świetna, sportowa atmosfera, wybór barów, restauracji i pizzeri, liczne sklepy sportowe, spożywcze i z lokalnym rękodziełem, kilka pubów a nawet dwie dyskoteki. Co więcej w ramach dodatkowych atrakcji narciarze mogą wybrać: lodowisko, jazdę na skuterach śnieżnych i kilka basenów ogólnodostępnych.

Mapa regionu 1 Mapa regionu 2

Hotel Sciatori

Malowniczo położony wśród obszarów masywu Adamello, przypomina włoską kamienicę z duszą. Stylowy i zadbany, znany z rodzinnej atmosfery i miłej obsługi. Hotel oferuje 36 pokoi, każdy pokój dysponuje telewizorem z płaskim ekranem oraz prywatną łazienką z suszarką do włosów i zestawem kosmetyków. Niektóre pokoje oferują balkon. Dla gości dostępne jest bezpłatne WiFi.

W sezonie zimowym hotel zapewnia przechowalnię sprzętu narciarskiego. Obiekt oddalony jest o 300 metrów od wyciągów narciarskich w ośrodku Ponte di Legno.

Goście mogą korzystać ze wspaniałego centrum odnowy biologicznej, oferującego: hydromsaż, saunę fińską, saunę z chromoterapią, łaźnię turecką, komore solną, tunel sensoryczny z prysznicami oraz strefę relaksu z pijalnią herbat. W Hotelu Sciatori goście mogą korzystać ze strefy wellness, warto wziąć odpowiedni strój kąpielowy. Wejście do strefy wellness należy rezerwować w recepcji hotelu. Koszt pojedynczego wejścia (płatne w recepcji hotelu) wynosi 20 EUR za osobę a karnet na 6 dni wejść wynosi 55 EUR za osobę. Dzieci mogą korzystać ze strefy wellness od 12 roku życia, pod kontrolą rodziców. Rezerwacja, informacja i płatność w recepcji hotelu.

Śniadanie w hotelu Sciatori serwowane jest w formie bufetu i obejmuje wędliny, sery i świeże pieczywo. Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach mięsnych.

Program obozu

Podział na grupy ze względu na wiek i umiejętności uczestników. Zajęcia na stokach w godz. 9.30 – 16.00 z przerwą na lunch. Po obiadokolacji zajęcia integracyjne. Grupy od 6 do 8 osób na 1 instruktora, który jest też opiekunem. Obóz młodzieżowy to szkolenie techniki, wizyty na snowparkach, rampy, hopy i inne atrakcje (dyskoteka, wyjścia na basen). Videocoaching.

Dzień narciarski Regiony treningów i wypraw
sobota

obóz młodzieżowyWieczorne spotkanie w hotelu: powitanie, omówienie programu oraz zasad na obozie, podział na grupy, sprawdzenie sprzętu, rozpakowanie.

 niedzielaobóz młodzieżowyRozjeżdżenie w grupach z instruktorami. Wieczorne sanki na torze saneczkowym.
poniedziałekobóz młodzieżowy Szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach.
 wtorekobóz młodzieżowy Szkolenie narciarskie i snowboardowe oraz zabawy w snowparku. Wyjazd na lodowisko przed kolacją.
środaobóz młodzieżowySzkolenie narciarskie i snowboardowe oraz zabawy w snowparku. Nocna wyprawa w miasto.
 czwartekobóz młodzieżowyDla Racingowców zawody narciarskie. Freestylowcy skaczą w Snowparku.
 piątek obóz młodzieżowySzkolenie narciarskie i snowboardowe oraz zabawy w snowparku
piątek wieczór obóz młodzieżowyUroczyste ogłoszenie wyników zawodów, rozdanie nagród i niespodzianek. Rozdanie pucharów oraz nagród. Freestylowa impreza podsumowująca obóz.

obóz młodzieżowy

Rezerwacje

W recepcji klubu, na email racing@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 100 EUR za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu, przelewem przeliczone na złotówki po średnim kursie NBP EUR/PLN z danego dnia na konto Sporteum Fundacja: 82 1020 1042 0000 8502 0315 9704. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona przed wyjazdem.

Cena – obóz młodzieżowy

 Młodzież i dzieci815 €
Skipass 6-dniowy (młodzież urodzona po 30.04.2007) I tydzień 165 €
II tydzień 195 €
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu5%

W cenie: 7 noclegów, 7 śniadań i obiadokolacji, dojazd autokarem, szkolenie narciarskie i snowboardowe, opieka instruktorów i wychowawców, klubowe zawody narciarskie, program wieczorny, spotkania integracyjne, zajęcia wieczorne, ubezpieczenie NW/KL PZU Wojażer, opieka pilota. Cena nie zawiera: skipassu, lunczy na stoku oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku.

Comments are closed.

Call Now Button