ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Ferie Folgaria – Obóz Młodzieżowy

0

obóz młodzieżowyObóz młodzieżowy – Włochy. Narty, snowboard, łyżwy, basen, imprezy & harce!obóz młodzieżowy

obóz młodzieżowy

obóz młodzieżowy

obóz młodzieżowy

obóz młodzieżowy

obóz młodzieżowy

obóz młodzieżowy

obóz młodzieżowy

MIEJSCE: Folgaria, Włochy
HOTEL: Nevada ***
TERMIN:

  • 11-18 lutego 2023

obóz młodzieżowy

Specyfikacja wyjazdu:

•Obóz młodzieżowy we Włoszech,
• dla dzieci od 9 roku życia i dla młodzieży, dla deskarzy, narciarzy, race’erów i freestyle’rów,
• hotel w Folgarii, oddalony 700 m od wyciągów,
w hotelu super basen, sauny, sale do zajęć i dyskotek,
• super szkolenie, fajna kadra instruktorska i dobra atmosfera,
• obóz do swojej dyspozycji ma całe piętro hotelu,
• zawody narciarskie i snowboardowe na koniec obozu.

Region

Folgaria znajdująca się na północy Włoszech w prowincji Trydent, to doskonałe miejsce na wyjazd na narty z przyjaciółmi. Znakomita lokalizacja i bogactwo atrakcji sprawiają, że region co roku przyciąga tysiące miłośników sportów zimowych. W Folgarii czeka na nas 74 km tras, 47% z nich to trasy łatwe, 45% należy do kategorii trudnych, natomiast 8% to trasy czarne, dedykowane naprawdę sprawnym snowboardzistą i narciarzom. W kurorcie funkcjonuje 27 nowoczesnych wyciągów. Folgaria to również dobra miejscówka dla młodzieży lubiącej wyzwania, snowboardziści i freestylowcy do swojej dyspozycji mają 3 świetne snowparki wyposażone w przeszkody dedykowane zarówno początkującym, jak i zaawansowanym sportowcom.

Mapa regionu

Hotel

Hotel Nevada położony jest 600 m od stoku, tuż przy głównej ulicy Folgaria – Costa – liczne sklepiki, pizzeria i kafejki. Hotel z dużym basenem oraz – dostępną dla wszystkich gości – świetną strefą SPA! Przestronna sala video oraz bar to miejsca, w których organizujemy wieczorny program twórczy oraz obozową integrację. Komfortowe 4-osobowe pokoje z łóżkami piętrowymi są przestronne i wygodne. Świetna, sprawdzona kuchnia włoska, obfity bufet warzywny, przepyszne desery, domowe ciasta. Hotel przyjazny jest również alergikom 🙂

Program obozu

Podział na grupy ze względu na wiek i umiejętności uczestników. Zajęcia na stokach w godz. 9.30 – 16.00 z przerwą na lunch. Po obiadokolacji zajęcia integracyjne. Grupy od 6 do 8 osób na 1 instruktora, który jest też opiekunem. Obóz młodzieżowy to szkolenie techniki, wizyty na snowparkach, rampy, hopy i inne atrakcje (dyskoteka, wyjścia na basen). Videocoaching.

Dzień narciarski Regiony treningów i wypraw
sobota

obóz młodzieżowyWieczorne spotkanie w hotelu: powitanie, omówienie programu oraz zasad na obozie, podział na grupy, sprawdzenie sprzętu, rozpakowanie.

 niedzielaobóz młodzieżowyRozjeżdżenie w grupach z instruktorami. Wieczorne sanki na torze saneczkowym.
poniedziałekobóz młodzieżowy Szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach.
 wtorekobóz młodzieżowy Szkolenie narciarskie i snowboardowe oraz zabawy w snowparku. Wyjazd na lodowisko przed kolacją.
środa obóz młodzieżowySzkolenie narciarskie i snowboardowe oraz zabawy w snowparku. Nocna wyprawa w miasto.
 czwartek obóz młodzieżowyDla Racingowców zawody narciarskie. Freestylowcy skaczą w Snowparku.
 piątek obóz młodzieżowySzkolenie narciarskie i snowboardowe oraz zabawy w snowparku
piątek wieczór obóz młodzieżowyUroczyste ogłoszenie wyników zawodów, rozdanie nagród i niespodzianek. Rozdanie pucharów oraz nagród. Freestylowa impreza podsumowująca obóz.

obóz młodzieżowy

Rezerwacje

 

W recepcji klubu, na email racing@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 100 EUR za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu, przelewem przeliczone na złotówki po średnim kursie NBP EUR/PLN z danego dnia na konto Sporteum Fundacja: 82 1020 1042 0000 8502 0315 9704. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona przed wyjazdem.

Cena – obóz młodzieżowy

 Młodzież i dzieci695 €

W cenie: 7 noclegów, 7 śniadań i obiadokolacji, dojazd autokarem, szkolenie narciarskie i snowboardowe, opieka instruktorów i wychowawców, klubowe zawody narciarskie, program wieczorny, spotkania integracyjne, zajęcia wieczorne, ubezpieczenie NW/KL PZU Wojażer, opieka pilota. Cena nie zawiera: skipassu, lunczy na stoku oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku.
GWARANCJA PEŁNEGO ZWROTU KOSZTÓW. W sezonie 2022/2023 wszystkie obozy i wyjazdy Klubu Sporteum objęte są gwarancją pełnego zwrotu zadatku oraz wpłat za wyjazd w przypadku wystąpienia przeszkód w realizacji wyjazdu związanych z Covid19, typu: zamknięcie granic, wprowadzenie kwarantanny w kraju docelowym lub w Polsce, zamknięcie ośrodka narciarskiego.

Dodatkowe kosztyobóz młodzieżowy

SKIPASS
Skipass 6-dniowy:

młodzież urodzona przed 30.04.2006 230 euro

 młodzież urodzona po 30.04.2006  165 euro

 

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu
4 % kosztu pakietu

 

Comments are closed.

Call Now Button