ENG                          

Ferie Obóz dla Dzieci i Młodzieży Suche – Zakopane

0

bandiera polonia

TERMIN: 29 stycznia – 5 lutego 2022PZN.svgsitnSekcja RACING Sporteumtermy
MIEJSCE: Suche, Zakopane Polska
HOTEL: pensjonat z basenem

Specyfikacja wyjazdu:

• dla dzieci od 9 roku życia i dla młodzieży, dla deskarzy, narciarzy, race’erów i freestyle’rów,
• pensjonat z basenem w przy wyciągach narciarskich w Suchem pod Zakopanem,
• super szkolenie, fajna kadra instruktorska i dobra atmosfera,
• zawody narciarskie i snowboardowe na koniec obozu,
• przy dobrych warunkach treningi na Kasprowym,
• wieczorne imprezy góralskie, wyjście do aquaparku, łyżwy, snowtubing…

bialka region

Region

W zależności od warunków na stokach mamy w planach treningi w Suche SKI, U Jędrola, na Kasprowym Wierchu. Do naszej dyspozycji również będą stoki w Białce i Jurgowie.

Mapa SucheSki Mapa UJędrola Mapa Kasprowy Wierch

bialkanocregion

Dom góralski U Jędrola

Kameralny dom w stylu zakopiańskim z domową atmosferą i przytulnymi pokojami z łazienkami u podnóża stoku narciarskiego z trasami treningowymi GS i SL oraz wyciągiem taśmowym dla przedszkola narciarskiego. W Pensjonacie do naszej dyspozycji jest wewnętrzny basen, sauna oraz przestronne sale do zabaw i treningów. Obiekt usytuowany jest w sąsiedztwie szlaku turystycznego z Suchego na Gubałówkę. Ponadto w Pensjonacie: pyszna domowa kuchnia, dostęp do Internetu poprzez WIFI, świetlica z TV, disco, ping pong, bilard, duży teren z możliwością zabaw dla dzieci i zjeżdżania na sankach oraz wygodny parking.

Treningi sportowe GS i SL

Treningi na Kasprowym

Jeżeli pogoda dopisze przeprowadzimy również treningi na Kasprowym Wierchu na Hali Gąsienicowej.

Bezpieczeństwo na stoku

Bezpieczne narciarstwo jest dla nas priorytetem. Na początku każdego turnusu dzieci przechodzą szkolenia z zasad bezpieczeństwa oraz poznają Dekalog Narciarza w sposób zabawowy i z humorem, aczkolwiek z nastawieniem na dokładne wytłumaczenie powagi omawianych sytuacji.

Zajęcia sportowo-przygodowe po nartach

• codziennie streaching i sportowe i animacje,
• zajęcia edukacyjne na temat bezpiecznego zachowania na stoku – pokażemy zabawne filmiki instruktażowe, odegramy scenki ilustrujące niebezpieczne sytuacje na nartach, a na koniec sprawdzimy w quizie z wiedzy i nagrodzimy najaktywniejszych uczestników,
• sesje videocoaching, czyli obejrzymy filmy nagrane podczas zajęć narciarskich, a trenerzy przeanalizują technikę oraz poradzą, jak skorygować błędy,
• popołudniami ruszymy do Aquaparku i Term Bania, na snow tubing i saneczki!

termybiałka

 

Rezerwacje

W recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Sporteum Fundacja Promocji Sportu: 82 1020 1042 0000 8502 0315 9704.

Cena, dodatkowe koszty i dojazdbus

obóz dla dzieci ze szkoleniem narciarskim1 880 PLN
dojazd autokarem lub klubowym busem oraz transport na miejscu200 PLN
skipasy w zależności od ośrodków, w których będziemy trenowali
około 65 zł dziennie
Szkolenie narciarskie dla dzieci spoza obozu1.200 PLN

W cenie obozu: 7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadów i 7 kolacji, 6 dnia szkolenia narciarskiego lub snowboardowego, treningi i zajęcia sportowe dla dzieci, program wieczorny, ubezpieczenie NW/KL. Cena nie zawiera: dojazdu autokarem, skipasu, wpisowego na zawody, biletów na termy i inne atrakcje dodatkowe oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku. Informacje: rezerwacje@sporteum.pl lub 796 998 234.

GWARANCJA PEŁNEGO ZWROTU KOSZTÓW. W sezonie 2021/2022 wszystkie obozy i wyjazdy Klubu Sporteum objęte są gwarancją pełnego zwrotu zadatku oraz wpłat za wyjazd w przypadku wystąpienia przeszkód w realizacji wyjazdu związanych z Covid19, typu: zamknięcie granic, wprowadzenie kwarantanny w kraju docelowym lub w Polsce, zamknięcie ośrodka narciarskiego.

Comments are closed.

Call Now Button