ENG                          

Wyprawa Treningowa za Krąg Polarny 2017

0

sitnPZN.svgracing2NADRUKSKI-RACING-1

TERMIN: 25 listopada – 2 grudnia 2017


MIEJSCE:
 Pÿha Lapland Finland

HOTEL: Lapland Cottages 

Specyfikacja wyjazdu:

• wyjazd ma charakter wyprawy przygodowo-treningowej dla dzieci z Sekcji Sportowej oraz towarzyszących dorosłych,
•  trenujemy głównie GS i SL,
• podczas obozu pojedziemy do wioski Świętego Mikołaja w Rovaniemi,
• mieszkamy w chatkach drewnianych z kominkiem sauną i wspólnie przygotowujemy śniadania i kolacje.

Region

Stacja narciarska Pÿha położona za Kręgiem Polarnym jest bazą treningową dla wielu kadr narodowych. Mroźne i suche warunki stwarzają jedyny w swoim rodzaju śnieg idealny do treningów przedsezonowych. Poniżej kilka statystyk regionu:

  • 9 lifts, 14 slopes,
  • PyhäExpress detachable 6-seater chair lift,
  • Elevation 280 m, peak 500 m,
  • Longest slope 1800 m
  • Lift capacity 10400 skiers per hour,
  • Same ski pass is valid at Ruka Ski Resort as well,
  • opening goal for the winter season 2017-2018 is 16.11.2017.

więcej na www.pyha.fi

pyha2

Hotel

Drewniane chatki lapońskie położone pod stacją narciarską. Chatki są w pełni wyposażone i przygotowane do polarnych warunków. W środku i na zewnątrz 🙂 m.in. sauna, kominek, w pełni wyposażona kuchnia, salon jadalny etc.

pyha_cottage

Program obozu RACE CAMP

W programie przelot i przejazd do Pÿha, 6 dni treningów według zaleceń szefa wyszkolenia, wyprawa do miasteczka Świętego Mikołaja, treningi ogólnorozwojowe w polarnych warunkach. Przede wszystkim dużo polarnych wypraw, reniferów i przygód!

pyha3

 Transport

Rozważamy dwie opcje transportu. W zależności od preferencji uczestników zorganizujemy jedną z poniższych opcji lub podzielimy się na podgrupy transportowe. Podane poniżej opcje są szacunkowe i ich ostateczny koszt zależy od ceny biletów lotniczych. Ewentualną różnicę w cenie szacujemy na 10% plus lub minus.

Opcja 1 Przelot Ryanairem do Stockholm Skavsta i dalej busem klubowym około 16h bezpośrednio do naszej bazy w Pÿha. Zakładamy, że do jednego busa zabieramy 6 dzieci + maksymalnie jedną osobę dorosłą + jeden trener. Osoby dorosłe w takiej opcji będą proszone o kierowanie busem razem z trenerem. Koszt około 180 EUR.

Opcja 2 Przelot Finnair’em na trasie Warszawa-Helsinki-Rovaniemi i z lotniska transfer miejscowym autokarem około 2h do naszej bazy w Pÿha. Tymczasem bus klubowy dowiezie narty.  Koszt około 460 EUR + koszt transportu do Wioski Świętego Mikołaja.

Rezerwacje

W recepcji klubu, na email racing@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości 200 EUR za osobę + koszty biletów lotniczych. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Klubu Narciarskiego Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 30 dni przed wyjazdem.

Cena

 młodzież i dzieci z sekcji sportowej 6 – 11 lat 563 EUR
 młodzież i dzieci z sekcji sportowej 12 – 17 lat 583 EUR
dorośli bez skipasu i szkolenia narciarskiego 298 EUR

W cenie: noclegi, lunche w restauracji na stoku, szkolenie narciarskie dla zawodników oraz całodobowa opieka, skipasy na 6 dni treningowych dla zawodników, pozostałe zajęcia, ubezpieczenie NW/KL.

Dodatkowe koszty i dojazddojazd_własnyklubowy_bus

Opcja 1 przelot Ryanairem do Stockholm Skavsta i dalej busem klubowym około:180 EUR
Opcja 2 przelot Finnair’em na trasie Warszawa-Helsinki-Rovaniemi i z lotniska transfer miejscowym autokarem około 2h około:460 EUR
Transport sprzętu narciarskiego oraz walizki busami klubowymi100 EUR
Transfer autokarem Rovaniemi Airport – Pyha – Rvaniemi Airport32 EUR

 

Comments are closed.

Call Now Button