ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Free Ski & Race Camp, Tonale 2018

0

Skipass w cenie!

TERMIN: 1-8 grudnialotttonale_small  lub 8-15 grudnia 2018team_small PZN.svg sitn
MIEJSCE: Passo Tonale Włochy
HOTEL: Hotele przy stoku

zarezerwuj

Specyfikacja wyjazdu:

•  skipass w cenie wyjazdu!
•  szkolenie RACE dla dorosłych i dzieci,
•  możliwość szkolenia indywidualnego od początkujących,
•  codziennie rozstawiony pomiar czasu,
•  możliwość szkolenia Free Ride’owego,
•  piękny region na przełęczy Tonale z lodowcem,
• videocoaching i wieczorne analizy techniki narciarskiej.

Region

Passo Tonale to stacja i wioska narciarska położona na przełęczy i otoczona trasami narciarskimi. Do naszej dyspozycji mamy ponad 100 km tras położonych od 1120 m w Ponte di Legno poprzez Tonale1884 m aż do 3100 m na  Lodowcu Presena. Na większości stoków są specjalnie wygrodzone start line’y treningowe o różnej długości i kontach nachylenia. W Tonale trenuje wiele klubów zarówno z Trentino jak i Lombardii. Dla maluchów kilka minut spacerkiem od naszego hotelu są ogólnodostępne wyciągi taśmowe i przedszkola narciarskie. W wiosce jest mnóstwo pizzeri, sklepów, pubów i dwie dyskoteki :). Po nartach mamy do dyspozycji lodowisko, wypożyczalnia skuterów śnieżnych i kilka basenów.

Hotele

Z oferty ponad 100 hoteli i 1000 miejsc w apartamentach wybraliśmy najciekawsze i dogodnie zlokalizowane hotele i rezydencje apartamentów.
Hotel Adamello – przepięknie zlokalizowany, przytulny i starannie wykończony hotel – perełka. W hotelu do dyspozycji mamy: salę odpoczynku, salę gier i zabaw dla dzieci (bilard, piłkarzyki, videogames) oraz alpejski bar Stube. Hotel położony jest w samym miasteczku Tonale na przełęczy ponad 1800 m.n.p.m., kilka minut na piechotę od tras narciarskich. Kilka lat z rzędu restauracja hotelowa została wyróżniona najwyższą oceną w serwisie Trip Advisor! W hotelu mamy do dyspozycji trzy rodzaje pokoi dostosowanych do potrzeb rodzin oraz dzieci będących samodzielnie na obozie: Alpina, Tyrolia, Dolomia i Suite Solandra i Camunia.
Hotel Dahu***s – hotel położony przy stoku około 150 metrów od naszej trasy treningowej Tonale Race Camp.  W hotelu basen i welness, doskonałe włoskie jedzenie oraz duże rodzinne pokoje.
Apartamenty Tonale lub Ponte di Legno: do wyboru mamy apartamenty 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami oraz w pełni wyposażoną kuchnią.

SZKOLENIE INDYWIDUALNE DLA DOROSŁYCH ORAZ DZIECI Z POLSKIM INSTRUKTOREM

• szkolimy dorosłych i dzieci na każdym poziomie zaawansowania – od początkujących po zawodników,
• nasi instruktorzy to sympatyczni i radośni profesjonaliści,
• w zależności od poziomu zaawansowania szkolenie intensyfikujemy wprowadzając elementy szkolenia sportowego i wymuszonego skrętu bramkami gigantowymi,
• doświadczeni w pracy z dziećmi, szkolenie uatrakcyjniamy akcesoriami typu grzybki, kolorowe ramki, specjalne miękkie tyczki, na koniec obozu dla wszystkich dzieci organizujemy zawody na wydzielonym stoku.

Szkolenie RACE dla dorosłych

15

Na obozie przewidujemy szkolenie sportowe na tyczkach dla osób od średnio zaawansowanych po ekspertów. Program szkoleniowy obejmuje zarówno codzienny trening na tyczkach, zadaniówkę jak i sesje videocoachingowe w hotelu lub podczas lunchy. Celem szkolenia jest podniesienie naszych umiejętności jazdy po slalomach oraz jazdy wolnej. A co najważniejsze duch rywalizacji oraz zabawa w doborowym towarzystwie.

Program Race Masters pod okiem doświadczonego trenerów Wojciecha Bębenka, Piotra Huguesa i naszego najlepszego polskiego zawodnika Szymona Bębenka:
– nauka i doskonalenie techniki race , nowoczesne ćwiczenia i te najlepsze które znasz,
– trening SL , GS na bramkach z pomiarem czasu,
– codzienna analiza video każdego uczestnika z rozbiciem szczegółowym ruchu przy pomocy symulacji komputerowych,
– przykładowe treningi przygotowujące do sezonu narciarskiego,
– pokaz serwisowania nart , nabycie umiejętności podstawowego serwisowania i smarowania nart,
– wiele pytań i odpowiedzi na wieczornym  meeting’u,
– zapewniony śnieg i sportowa atmosfera!

Ryanair lub Wizzair do Mediolanu

Organizujemy codzienny transfer naszym klubowym busem z lotniska Mediolan Bergamo. Na wcześniejsze zgłoszenie naszych uczestników możemy zorganizować również transport sprzętu z Polski lub wypożyczenie doskonale przygotowanych nart RACE na miejscu. Istniej również możliwość transferu w dni kiedy loty są dla Państwa najkorzystniejsze.

Rezerwacje

zarezerwuj

W recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 100 EUR za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu, przelewem przeliczone na złotówki po średnim kursie NBP EUR/PLN z danego dnia na konto Klubu Narciarskiego Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222 lub przelewem na rachunek walutowy klubu w EUR: PL04 1140 2004 0000 3412 0589 6917 SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 30 dni przed wyjazdem.

Ceny

 Cena ze skipasem!Zniżki dla dzieci
Apartamenty w Ponte di Legno
Osoba dorosła ze skipasem 6 dniowym (w apartamencie minimum 4 osoby)
 290 EUR10 EUR
Apartamenty w Tonale
Osoba dorosła ze skipasem 6 dniowym (w apartamencie minimum 3 osoby)
 325 EUR 
Hotel Adamello***
Osoba dorosła w standardowej dwójce typu Alpina (ceny w pokojach Tirolia, Dolomia i Suitach przedstawiamy na zapytanie)
455 EUR145 EUR
Hotel Dahu***S z basenem i wellness455 EURna zapytanie

W cenie: 7 noclegów, 6 dniowy skipas, w hotelach również: 7 śniadań, 7 obiadokolacji, zawody narciarskie, opieka pilota, ubezpieczenie NW i KL, ubezpieczenie Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego. Cena nie zawiera: dojazdu autokarem, szkolenia narciarskiego dla dorosłych, oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku. Dodatkowe informacje: Patrycja Zaborowska racing@sporteum.pl lub 729 041 479.

Dodatkowe koszty

Szkolenie RACE 6 dni po dwa moduły treningowe dziennie245 EUR 
Szkolenie indywidualne z polskim instruktorem35 EUR za godzinę
Transfer z lotniska Bergamo w dwie strony cena za całego busa na 8 osób200 EUR
Przewóz sprzętu narciarskiego klubowym transportem w dwie strony (jedna para nart, buty narciarskie i kask)50 EUR
Przewóz walizki do 23 kg klubowym transportem w dwie strony40 EUR
Wypożyczenie ręcznie przygotowanych nart Race GS lub SL35 EUR za dzień
Podatek turystyczny dla osób powyżej 14 roku życia płatny w recepcji hotelowej1,50 EUR za dzień pobytu

zarezerwuj

 

Comments are closed.

Call Now Button