ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Imprezy w klubie

Imprezy okolicznościowe, organizowane przez osoby prywatne oraz firmy imprezy w CAFE TENISÓWKA cieszą się co raz większym zainteresowaniem. CAFE TENISÓWKA – restauracja działająca przy klubie tenisowym to doskonały wybór.

Relaksujące, zielone otoczenie klubu, indywidualne podejście do każdej imprezy, możliwość zapewnienia cateringu zewnętrznego oraz modny, klubowy klimat sprawiają, że solenizanci i jubilaci organizują swe prywatne uroczystości właśnie w CAFE TENISÓWKA.

cafetenis

URODZINY

Urodziny dzieciaków to najfajniejsze imprezki klubowe, wnoszące mnóstwo uśmiechu, radości, energii, zabaw i psikusów. Okazuje się, że dobra zabawa może odbywać się nie tylko w rytmie zaplanowanego scenariusza, ale również wąż z polewaczką trawników, taczki czy też klubowe zakamarki mogą przydać się jako fantastyczne, spontaniczne rekwizyty w dniu urodzinowej imprezy. W naszym klubie dzieci czują się swobodnie, mają ogromny teren do zabaw, nikt nie zwraca uwagi na wylaną lemoniadę czy też ręce brudne od kiełbaski z ogniska. Klubowe animatorki proponują wesołe konkurencje, na sportowo, na żarty lub mniej poważnie, w rytm muzyki lub na boisku do siatkówki plażowej. Nie ma rzeczy niemożliwych w dniu urodzin!

urodziny

urodzinyklub

WESELE

Nowoczesne, niestandardowe przyjęcia weselne urządzamy w partnerskim powiązaniu z trendową restauracją Oregano. Klubowa Restauracja mieści do 80 osób. Przepiękny widok na brzozowo-dębowy park klubowy oraz perspektywa kortów stwarzają unikalną atmosferę świeżości, elitarności i odpoczynku. Wspaniała kuchnia restauracji partnerskich – znanych ze swych oryginalnych, śmiałych i wysublimowanych kompozycji kulinarnych – zapewni rozkosze podniebienia i miły nastrój podczas tej tak ważnej uroczystości. Goście weselni, najedzeni, szczęśliwi i zmęczeni tańcem będą mogli odpocząć przy cichym trzasku drew w kominku i blasku ogniska, zafascynowani przepięknym pokazem sztucznych ogni, owici delikatnym szumem brzóz. Ta noc dla nowożeńców pozostanie najpiękniejszym rodzinnym wspomnieniem. Kapela weselna dostanie do dyspozycji zestaw nagłośnieniowy oraz ogrodowy taras jako scenę.
Koszty proponowane i ustalane są po omówieniu oczekiwań i programu uroczystości.

Call Now Button