ENG                          

KADRA KLUBU SPORTEUM

ZARZĄD KLUBU I MANAGEROWIE

IGOR 
Prezes Zarządu, którego wiedza z zakresu ekonomii i zarządzania, doświadczenie biznesowe oraz charyzma pozwalają klubowi rozwijać skrzydła na różnych polach działalności. W klubie zajmuje się wszystkim, począwszy od zarządzania finansami a kończąc na rozstawianiu tyczek. Świetny narciarz, który zawody na stoku organizuje z niemal zawodniczym zacięciem, by wystartować razem z innymi zawodnikami i ścigać się o setne sekundy. Pasjonat aktywnego trybu życia, żeglarstwa morskiego, porządku oraz rozwoju.

EWA
V-ce Prezes i współorganizator życia klubu, uwielbia nowości, jest oczarowana ludźmi, którzy codziennie tworzą to miejsce. Klub czyli krąg niezwykłych, aktywnych sportowo i życiowo ludzi. Budowała klub od podstaw, myśląc raczej o fantastycznej przygodzie, jaką jest tworzenie miejsca wypoczynku i spotkań niż o finalnym efekcie, jakim jest obecnie prężnie działający ośrodek sportowy. Cieszy ją atmosfera spotkania, zabawy i nabywania nowych umiejętności. Łączy pasję z pracą. Mama Igi i Emmy, dzięki którym świat nabrał tęczowych barw.

TOMASZ
Dyrektor Szkoły Tenisa Sporteum, niezrównany partner klubu, pierwszy trener szkółki od 2001 roku, którego wytrwałość w budowie, rozwoju i polepszaniu metod trenerskich w szkółce tenisowej doprowadziły do świetnych efektów: szkoła tenisa Sporteum cieszy się renomą solidnych nauczycieli, którzy treningi dzieci rozumieją w kategoriach sukcesów zarówno sportowych jak i wychowawczych. Cierpliwy, spokojny, optymistycznie nastawiony do ludzi, dba o każdego podopiecznego szkółki tenisowej, służy radą i pomocą. Prywatnie przykładny mąż i tata.

 


PIOTR
Kierownik ośrodka Sporteum

 


PATRYCJA
Kierownik półkolonii oraz sekretarz narciarskiej sekcji sportowej.

 


WASYL
Zastępca kierownika recepcji

 

TRENERZY TENISA


TOMEK 

Dyrektor Szkoły Tenisa SPORTEUM, instruktor, trener II klasy, absolwent AWF, specjalizuje się w nauce osób z zacięciem sportowym oraz najmłodszych graczy, cierpliwy, zawsze pogodny, świetne podejście trenerskie, niezwykle oddany swej pasji tenisowej, którą zaraził już kilka dziesiątek młodszych i starszych tenisistów. Członek Zarządu Klubu Tenisowego i Narciarskiego SPORTEUM tennis&ski.


PAWEŁ

Instruktor. Młody, energiczny, z doświadczeniem zawodniczym, które nabył trenując w Czechach. Niesamowite poczucie humoru, które doceniają zarówno dzieci, jak i dorośli. Oprócz zdolności trenerskich, wyróżnia się opanowaniem i pozytywną energią, którą otacza swych podopiecznych podczas treningów.


MACIEK 
Licencjonowany zawodnik KT Legia, doskonała technika, solidny trening sportowy, świetny sparing partner dla wymagających graczy. Prowadzi zajęcia z młodymi tenisistami w szkółce, ambitny, sympatyczny trener. W klubie zajmuje się również organizacją imprez wewnętrznych.


MACIEK 

Profesjonalny, uczynny i zawsze wesoły. Trener, który swą karierę w klubie rozpoczął od pracy z najtrudniejszą i najmilszą zarazem grupą graczy – z przedszkolakami. Obecnie prowadzi zajęcia z wszystkimi chętnymi, przy czym dzieci szczególnie go cenią za pogodny nastrój. Jego treningi są ciekawe i efektywne.

 

JAKUB 
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.Nauczyciel W-f w liceum, instruktor tenisa oraz piłki nożnej. Sędzia PZT. W klubie pracuje od 2011 roku. Pasjonat Sportu i zdrowego trybu życia, którymi stara się zarazić Każdego swojego ucznia.


PIOTR 

Instruktor, trener szkółki, trener mini-tenisa, za którym przepadają najmłodsi. Spokojny, sympatyczny, ciepły. Specjalista od gier i zabaw. Doskonały również dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki na korcie. Uwielbiany przez podopiecznych w wieku 4-7 lat, dla których potrafi zaplanować zawsze ciekawe i pomysłowe treningi. Kierownik organizacyjny Ośrodka SPORTEUM tennis&ski.


MARCIN

Instruktor, trener II klasy, nieugięty, perfekcjonista, z zacięciem na szczegóły techniczne, doskonalenie chwytów, pozycji oraz uderzeń, osiąga duże sukcesy w szkoleniu początkujących, absolwent AWF. Trener o najdłuższym stażu w klubie, cieszy się poważaniem i sympatią klubowiczów, również tych, z którymi nie trenuje na co dzień.


BŁAŻEJ 

Trener koordynator współtworzący system szkoleniowy i metodyczny Sporteum. Turnieje klubowe to jego specjalność! Duże doświadczenie w szkoleniu zawodników. Zawsze uśmiechnięty, cierpliwy, pełen energii, dąży do obranego celu szkoleniowego! Także satysfakcja z postępów jest pewna. Członek Zarządu Klubu Tenisowego i Narciarskiego SPORTEUM tennis&ski.

 

INSTRUKTORZY NARCIARSTWA I SNOWBOARDU

 

PIOTR
Narty
Bezdyskusyjnie najlepszy, klubowe guru narciarstwa i pasji jaką nam przekazuje na każdym treningu.

 

BARTEK
Narty
Bez niego juz nie wyjeżdżamy, fenomenalny kontakt z dziećmi.

 

AGATA
Narty
Była zawodniczka z wieloletnim doświadczeniem narciarskim. Przekazuję wiedzę młodszym pokoleniom na najwyższym poziomie.

 

PATRYCJA 
Narty
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Obecnie sekretarz sekcji sportowej oraz kierownik półkolonii letnich.

 

ALEKSANDRA
Narty
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Specjalistka w pracy z najmłodszymi narciarzami. Swoją pozytywną energią zarazi każdego.

 

KAROLINA 
Narty
Zawsze wesoła i uśmiechnięta, nie ma dla niej rzeczy nie możliwych. Świetny kontakt z dziećmi.

 

PIOTR
Narty
Trener główny sekcji Masters. Ambitny, profesjonalny i wymagający.

 

MICHAŁ „MISIAKA”
Narty
Wesoły i szalony, wszyscy go lubią bez wyjątków. Nie ma dla niego rzeczy trudnych. Łączy freestyle z techniką race.

 

KAJETAN
Narty
Student Politechniki, jego pasją są narty i baseball. Uwielbia dzieci.

 

AMELIA 
Narty
Uwielbia podróże i nowe wyzwania. Świetne podejście do dzieci.

 

PRZEMEK 
Narty
Narciarz, żeglarz, animator. Pełny energii i uśmiechu. Dzieci go uwielbiają.

 

RADEK 
Narty
Doskonały metodyk i szkoleniowiec sportowy, najlepiej się czuje off piste.

 

MACIEK
Narty


 

KAROLINA 
Narty

 

KAMIL
Narty
to jego pasja

 

PRZEMEK
Narty
Instruktor przedszkola narciarskiego

 

MAGDA
Narty

Call Now Button