ENG                          

Marzec – Przedszkole Narciarskie Sportusie w Krynicy Zdrój

0

sportusie_foto_1bandiera polonia

 25 lutego – 4 marca 2018Sportusie_92x50ski-fastlogoPZN.svgsitn
MIEJSCE:
 Krynica Zdrój, Polska

HOTEL: Pensjonat Góralski

zarezerwuj

Specyfikacja wyjazdu:

• obóz dedykowany najmłodszym narciarzom, od 3 roku życia,
• program przygotowany specjalnie dla dzieci: bliskość ogródka narciarskiego, łagodny stok, zabawki zimowe,
• wyselekcjonowana kadra, z predyspozycjami do szkolenia najmłodszych,
• po zajęciach na stoku, codziennie zajęcia twórczo-przygodowe w pensjonacie,
• dla dorosłych – możliwość uczestniczenia w szkoleniu narciarskim,
• wieczorne imprezy góralskie, wyjście do term oraz kulig dla chętnych.

Na obozie królują dzieciaki! Dla naszych pociech przygotowaliśmy ciekawy program przedszkola narciarskiego oraz zajęć przygodowo-twórczych. Na obozie nie będzie czasu na nudę, od rana będziemy zjeżdżali i bawili się w przedszkolu śniegowym a po południu i wieczorami wyruszymy na ciekawe wycieczki na baseny termalne, zjeżdżalnie, lodowiska czy saneczki. Nie zapomnieliśmy również o rodzicach czy dziadkach. Dorosłych zapraszamy na szkolenie narciarskie oraz atrakcje wieczorne.

Region

Krynica-Zdrój jest jednym z najbardziej znanych kurortów, określanych mianem „Perła Polskich Uzdrowisk”. Krynica Zdrój to region z wielkimi tradycjami sportów zimowych. Obecnie to jeden z najnowocześniejszych i największych kurortów narciarskich w Polsce z Jaworzyną Krynicką w roli głównej. Obok pasma Jaworzyny prężnie narciarsko rozwija się także Wierchomla i powstała w 2008 r. stacja narciarska „Dwie doliny”. Doskonałym uzupełnieniem białego szaleństwa są także stacje narciarskie na Słotwinach i w Tyliczu, a dla osób, które poruszają się bez samochodów Stacja Narciarska w centrum miasta.

bukowinaregion

Pensjonat Góralski

Dom Wypoczynkowy IZA jest obiektem położonym w dolinie Słotwin. Pensjonat otoczony jest z trzech stron wzgórzami i cechuje go niezwykle domowa atmosfera.
Gospodyni serwuje tradycyjną domową kuchnię, dzięki której będziecie mieli mnóstwo energii na narciarskie szaleństwa. Pokoje 2, 3, 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV. Do dyspozycji gości jest stół bilardowy, sauna i parking na terenie posesji.

Pensjnat u Izy - strona

 

Plan wyjazdu

Dzień Narciarski

Proponowany program obozu

Niedziela

Pensjnat u IzyWieczorne spotkanie w Pensjonacie: omówienie programu szkolenia oraz programu wieczornych zajęć twórczo – przygodowych. Sprawdzenie sprzętu. Podział na grupy.

Poniedziałek

Sportusie_logo2-300x163Maluchy z przedszkola szkolą się w przedszkolu SPORTUSIOWYM  przy pensjonacie z mnóstwem zabawekWieczorem zajęcia twórczo-przygodowe dla dzieci w sali zabaw.

Wtorek

logoDla Maluchów atrakcje przygotowane na stoku, będziemy tropić tajemnicze ślady. Wieczorem animacje dla dzieci.

Środa

Sportusie_logo2-300x163Maluchy z przedszkola szkolą się na stoku. Szkolenie w grupach z instruktorami. 

Czwartek

1440-600x465Sportusie doskonalą jazdę na nartach, pierwsze slalomowe próby. Szkolenie w grupach z instruktorami.  Wieczorem dla chętnych wyjście na wieczorną jazdę i animacje dla dzieci pt:” łamigłówki dla mądrej główki”.

Piątek

logoZawody narciarskie dla dzieci i dorosłych na stoku . Wzajemnie zagrzewamy się do walki :). Wieczorem  zajęcia twórczo-przygodowe dla dzieci i wspólne ognisko.

Sobota


Sportusie_logo2-300x163Zajęcia narciarskie na prawdziwych stokach. Uroczyste ogłoszenie wyników zawodów dla dorosłych oraz dzieci. Rozdanie pucharów oraz nagród. Narciarska impreza podsumowująca szkolenie. Dyskoteka w świetlicy 🙂

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE SPORTUSIE dla dzieci od 3 do 6 lat

• zajęcia prowadzone są w specjalnym ogródku śniegowym na wyznaczonym stoku,Sportusie_logo2-300x163
• od 4 do 5h zajęć dziennie z przerwą na lunch lub na życzenie opieka podczas lunchu,
• grupy max 5 osobowe, które bawią się i szkolą pod opieką instruktorów oraz niani,
• dzieciom poniżej 5 roku życia towarzyszy niania – na stoku oraz w zajęciach w hotelu,
• kadra przedszkola to wyselekcjonowani, doświadczeni instruktorzy o specjalnych predyspozycjach,
• nauka odbywa się poprzez zabawę i spojoną adaptację narciarską, wykorzystujemy akcesoria i zabawki śniegowe typu grzybki, ramki, specjalne miękkie tyczki,
• na koniec obozu – zawody na wydzielonym stoku, każdy Sportuś otrzyma medal i upominek a na najlepszych narciarzy czekają puchary.

Sportus123

Nianiapingwin

Pomocnikiem instruktora jest niania, która wspiera zmęczone lub potrzebujące pocieszenia maluszki. W przypadku zmarznięcia lub spadku sił niania organizuje zabawy w pobliskiej restauracji.

SZKOLENIE NARCIARSKIE dla dzieci od 7 do 15 lat

• szkolimy dzieci na każdym poziomie zaawansowania – od początkujących po zawodników,
• zapewniamy całodzienne szkolenie, 4-5h dziennie z przerwą na lunch,
• dzieci dobieramy w grupy max. 6 osobowe, biorąc pod uwagę wiek dziecka oraz umiejętności,
• dużą uwagę przywiązujemy do szkolenia sportowego i „wyławiamy” talenty narciarskie do Sekcji Sportowej,
• nasi instruktorzy to sympatyczni i radośni profesjonaliści, doświadczeni w pracy z dziećmi
• szkolenie uatrakcyjniamy akcesoriami typu grzybki, kolorowe ramki, specjalne miękkie tyczki,
• na koniec obozu dla wszystkich dzieci organizujemy zawody na wydzielonym stoku,
• każde dziecko wyjedzie z obozu z medalem i upominkiem, a na najlepszych narciarzy czekają puchary.

Bezpieczeństwo na stoku

Bezpieczne narciarstwo jest dla nas priorytetem. Na początku każdego turnusu dzieci przechodzą szkolenia z zasad bezpieczeństwa oraz poznają Dekalog Narciarza w sposób zabawowy i z humorem, aczkolwiek z nastawieniem na dokładne wytłumaczenie powagi omawianych sytuacji. Każde dziecko dostaje kolorową kamizelkę odróżniającą grupę na stoku oraz naklejkę na kask z numerem telefonu do organizatora.

bukowinam

Zajęcia przygodowo-twórcze po nartach

• codziennie warsztaty twórcze, sportowe i animacje w hotelu
• zajęcia edukacyjne na temat bezpiecznego zachowania na stoku – pokażemy zabawne filmiki instruktażowe, odegramy scenki ilustrujące niebezpieczne sytuacje na nartach, a na koniec sprawdzimy w quizie z wiedzy i nagrodzimy najaktywniejszych uczestników,
• sesja videocoaching, czyli obejrzymy filmy nagrane podczas zajęć narciarskich, a instruktorzy przeanalizują technikę oraz poradzą, jak skorygować błędy,
• wesołe konkurencje dla najmłodszych: skoki w workach, rzut do celu, zawijanie mumii i inne szalone rozgrywki,
• dla chętnych przygotowanie przedstawienia na koniec turnusu, w naszym talent show każdy może udowodnić, że jest gwiazdą,
• podczas zajęć plastycznych wykonamy śmieszne karykatury instruktorów, a wykonanymi pracami pochwalimy się na wystawie obozowej,

wymiar-zdjecia-8-cm

Szkolenie narciarskie dla dorosłych

Na obozie przewidujemy szkolenie sportowe na tyczkach dla osób od średniozaawansowanych po ekspertów. Program szkoleniowy obejmuje zarówno codzienny trening na tyczkach, zadaniówkę jak i sesje videocoachingowe w hotelu lub podczas lunchy. Celem szkolenia jest podniesienie naszych umiejętności jazdy po slalomach oraz jazdy wolnej. A co najważniejsze duch rywalizacji oraz zabawa w doborowym towarzystwie.

dorosli bialka1

Rezerwacje

zarezerwuj

W recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Klubu Narciarskiego Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 30 dni przed wyjazdem.

dojazd_własnyklubowy_busCena, dodatkowe koszty i dojazd

dzieci z przedszkolem narciarskim oraz zajęciami przygodowo-twórczymi1520 PLN
 dorośli 1150 PLN
 dojazd autokarem lub klubowym busem 150 PLN
 szkolenie narciarskie dla dorosłych przez 6 dni po 3h dziennie 300 PLN
przedszkole narciarskie dla dzieci spoza obozu800 PLN

W cenie: Cena obejmuje: 7 śniadań, 7 obiadokolacji, przedszkole narciarskie, szkolenie narciaskie dla dzieci 4h dziennie, zawody narciarskie, program wieczorny, zajęcia przygodowo-twórcze dla dzieci, ubezpieczenie NW/KL. Dodatkowe informacje: rezerwacje@sporteum.pl lub 796 998 234.

 zarezerwuj

 

Comments are closed.

Call Now Button