ENG                          

 

LADIES’ CHALLENGE

Szanowne zawodniczki Zapraszamy do dołączenia do rankingu oraz życzymy udanych meczy. Zgłoszenia w recepcji klubu lub mailem recepcja@sporteum.pl

Regulamin Ladies’ Challenge

 1. W Challenge`u mogą brać udział wszystkie tenisistki nieposiadający licencji zawodniczej PZT (z karencją 10 lat), powyżej 18 r.ż.
 2. Challenge prowadzony jest systemem drabinkowym.
 3. Zawodniczka ma prawo wyzwać przeciwnika do pięciu miejsc przed sobą, przykład: 11 może wyzwać 10, 9, 8, 7 lub 6. Jeżeli wśród tych zawodniczek są urlopowani, to można ich pominąć, ale nie więcej niż 3.
 4. Urlopować można się kilka razy, ale suma dni nie może przekraczać w danym sezonie 15. Pozostałe nieobecności, grożą walkowerem. Urlop należy zgłosić minimum 24 godz. przed rozpoczęciem mailem do Dyrektora Turnieju maciej.ochocinski@sporteum.pl.
 5. Jeżeli wygrywa wyzywający, to wchodzi na miejsce wyzwanego, i spycha jego oraz pozostałych zawodników poniżej o jedną pozycję.
 6. Wyzwania zawodnika można dokonać poprzez „system challenge’owy” lub w recepcji klubu.
 7. Obowiązek doprowadzenia do uzgodnienia terminu meczu leży na wyzywającym. Po wpisaniu wyzwania na listę wyzwań, wyzywający musi zawiadomić wyzywanego telefonicznie i ustalić termin meczu.
 8. Termin meczu musi zostać wprowadzony do systemu nie później niż trzeciego dnia po wyzwaniu. Jeżeli termin meczu nie zostanie wprowadzony wyzwanie zostaje anulowane.
 9. Od momentu wyzwania mecz musi się odbyć w ciągu 10 dni. Jeżeli wynik meczu nie zostanie wprowadzony to o godz. 20.00 10’tego dnia po wyzwaniu obydwaj zawodnicy dostają walkowera.
 10. Jeżeli zawodniczkom nie uda się dokończyć meczu a jest to 10 dzień od wstawienia terminu meczu, wygrywa zawodniczka z wyższą sumą wygranych gemów. Wynik taki powinien zostać zgłoszony do recepcji klubu.
 11. Zawodnik wyzywający, nie może wyzwać dwa razy pod rząd tego samego zawodnika do godz. 20.00, 15’ego dnia po meczu.
 12. Zawodnik wygrywający spotkanie, nie może być wyzwany do godz. 20.00 drugiego dnia po dniu rozegrania meczu, ale może wyzwać.
 13. Zawodnik przegrywający spotkanie, nie może wyzwać do godz. 20.00, drugiego dnia po dniu rozegrania meczu, ale może być wyzwany.
 14. Zawodnik wyzywający oraz wyzywany nie może zostać wyzwany przez innego zawodnika.
 15. Zawodnik wyzywający oraz wyzywany nie może wyzwać innego zawodnika.
 16. Walkower skutkuje spadkiem o 2 pozycje, przy drugim i kolejnych walkowerach o 6 pozycji.
 17. Zgłoszenia przyjmowane są w recepcji klubowej, telefonicznie 22 614 87 44 lub e-mailem: recepcja@sporteum.pl
 18. Mecze odbywają się tylko na kortach KT SPORTEUM do dwóch wygranych setów w/g przepisów PZT. W przypadku braku czasu na rozegranie trzeciego seta zawodnicy mają prawo wspólnie podjąć decyzję o zagraniu super Tie Breaka.
 19. Wynik rozegranego meczu, należy zgłosić w recepcji klubowej niezwłocznie po zakończonym meczu.
 20. Mecze rozgrywane są nowymi piłkami (minimum 3), które dostarcza wyzywający.
 21. W systemie Challengowym obliczana jest tzw. Ranga Zawodnika. Ranga zawodnika liczona jest, jako stosunek wygranych do przegranych meczy, ważony liczbą rozegranych meczy. Ranga liczona jest z wszystkich dostępnych w systemie sezonów turniejowych.
 22. W szczególnych przypadkach Dyrektor Turnieju ma prawo do anulowania każdego wyzwania.
 23. Walkower skutkuje spadkiem o 2 pozycje, przy drugim i kolejnych walkowerach o 6 pozycji.
 24. Opłatę za kort wnosi dwóch graczy (wyzywający i wyzwany)
 25. Nadzór nad Challenge’m prowadzi Dyrektor Turnieju Maciej Ochociński 512-105-945 maciej.ochocinski@sporteum.pl
 26. Nie przestrzeganie regulaminu, będzie karane spadkiem o 3 miejsca.
Call Now Button