ENG                          

Race Camp Kasprowy

0

bandiera polonia
tatryPZN.svgsitnlogo_zakopaneracing2NADRUKSKI-RACING-1TERMIN: 24 – 27 marca 2022PKL
MIEJSCE:
 Kasprowy Wierch, Zakopane, Polska

HOTEL: Pensjonat w Zakopanem

zarezerwuj

Specyfikacja wyjazdu:

• wyjazd treningowy na kultową polską górę Kasprowy Wierch,
• zapraszamy zarówno sekcję sportową dzieci jak i dorosłych racerów i osoby towarzyszące,
• trenujemy GS na Gąsienicowej,
• videocoaching i wieczorne analizy techniki narciarskiej,
• swojski pensjonat w Zakopanem.

Region

Udało się wracamy z treningami sportowymi na kultową polska górę Kasprowy Wierch! Trenujemy GS na Gąsienicowej i jeździmy freeski na Goryczkowej. Jeżeli będą warunki z Kasprowego do Kuźnic zjeżdżamy na nartach.

162_mapa_kasprowy_193053182zobacz-trasy-1

Pensjonat w Zakopanem

Klimatyczny pensjonat prowadzony przez rodzinę olimpijczyków. Pokoje są w standardzie górskiego pensjonatu. Jedzenie mamy natomiast domowe dobre i z dokładkami :). Na dole pensjonatu mamy do dyspozycji restaurację, barek oraz salę spotkań narciarskich. Do naszej dyspozycji jest sauna i bardzo dobra narciarnia gdzie będziemy serwisować nasz sprzęt.

Program obozu RACE CAMP

Rano trenujemy GS na Gąsienicowej, po krótkiej przerwie trening zadaniowy i zjazd nartostradą do Kuźnic. Jeżli będą jeszcze gdzieś dostępne trasy do treningów planujemy popołudniowo/wieczorne treningi SL w piątek i sobotę. Wieczorem videocoachingi, filmy narciarskie i spotkania.kasprowy5

kasprowy-3

kasprowy4

Baseny Termalne i Zajęcia po narciarskie

Po nartach duch klubowy nie pozwoli nam odpoczywać bezczynnie, będziemy korzystać z uroków nowoczesnego kompleksu basenów termalnych, saun i jacuzzi w Zakopanem! Dzieci z sekcji sportowej będą miały dodatkowe zajęcia przygotowania motorycznego, skocznie, Krupówki i wyprawy na Nosal, wyjście do papugarni…

termy zako

Rezerwacje

W recepcji klubu, na email racing@sporteum.pl lub pod telefonem 729 041 479, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Sporteum Fundacja Promocji Sportu: 82 1020 1042 0000 8502 0315 9704.

Cena

 młodzież i dzieci z sekcji sportowej ze szkoleniem sportowym 995 PLN
 dorośli bez szkolenia narciarskiego i bez skipasów na Kasprowy 495 PLN
skipasyokoło 300 zł

W cenie: 3 noclegi, 3 śniadania, obiady i kolacje, szkolenie narciarskie 3 dni oraz opieka dla dzieci, treningi ogólnorozwojowe oraz zajęcia wieczorne, ubezpieczenie NW/KL. W cenie nie ma dojazdu na miejsce oraz świadczeń nie ujętych w powyższym opisie. Informacje: racing@sporteum.pl lub 729 041 479.

Dodatkowe koszty i dojazddojazd_własnyklubowy_bus

Dojazd autokarem lub klubowym busem oraz dojazdy na stoki na miejscu250 PLN
Bilety na basenokoło 40 zł
Szkolenie narciarskie RACE dla osób spoza obozu650 PLN

 

 

Comments are closed.

Call Now Button