ENG                          

Morze na Zdrowie Jastarnia 2019

0

TERMIN: 5 – 13 lipca 2019
MIEJSCE: Jastarnia na Półwyspie Helskim

ikonki jastarnia

Film z poprzednich edycji:

PLAN OBOZU

Na obóz sportowy w 2019 roku zapraszamy do Jastarni, gdzie naszą bazą noclegową będzie camp Molo Surf z szerokim wyborem aktywności sportowo-rekreacyjnych!

Na obozie połączymy treningi tenisowe z zajęciami wodniackimi i uzupełniającymi aktywnościami sportowymi. Każdego dnia odbywają się zajęcia na kortach oraz na boisku sportowym. Ponad to każdy uczestnik przejdzie kilka sesji na windsurfingu, motorówce, pontonie, sup’ie, wake’u i kajakach. Codziennie po południu, po dużej dawce sportowych treningów, uprawiamy sławną nadmorską dyscyplinę „plażing”: dwa ognie, bieganie, piłka siatkowa oraz inne wyścigi rekreacyjne, np. kto szybciej na lody lub „ile dziś zjadłem gofrów”. A wieczorami aloha party, grillowisko, puszczanie światełek do nieba, ogniska z kalamburami i imprezki z muzyką!

MIEJSCE

Jastarnia – nowoczesny letni kurort położony w środkowej części Mierzei Helskiej, doskonałe miejsce do wszelkich nadmorskich aktywności! Doskonała baza wypadowa do eksploracji pięknej okolicy.

 

OŚRODEK

Ośrodek położony nad brzegiem Zatoki Puckiej to esencja wakacyjnej zabawy, sportu i surferskich klimatów! Na spocie króluje pasja do sportów wodnych, kreatywnych pomysłów i znakomitej zabawy, infrastruktura, zaprojektowana jest dla zapewnienia najwyższego komfortu wypoczynku i szerokiego wyboru aktywności sportowo-rekreacyjnych. Otwarty w 2015 roku Camping Molo Surf SPOT Jastarnia to kontynuacja projektu bazy sportowo-rekreacyjnej MOLO SURF, działającej na Półwyspie Helskim od 2011 roku. Przepięknie położony Molo Surf to camp zlokalizowany bezpośrednio na plażach Jastarni z nowoczesnym zapleczem sanitarnym i bogatą infrastrukturą sportową, uzupełnioną o restaurację, CHiLLiBar, stylowy plac zabaw, freestyle’owe huśtawki oraz boiska sportowe a nawet sklepik spożywczy. Centrum wind & kite Molo Surf to przede wszystkim doskonały poziom szkolenia windsurfingu, kitesurfingu i wake’a, szkolenia na katamaranach i optymistkach. Do dyspozycji obozu również wszelkie sprzęty wodniackie takie jak miedzy innymi kajaki, pontony, sup’y i pianki. Zakwaterowanie w nowych domkach typu przyczepy, 4-5 osobowych. Nowoczesne sanitariaty 30 m od obozowiska.

 

ZAJĘCIA TENISOWE

Każdy uczestnik codziennie będzie uczestniczył w zajęciach tenisowych pod czujnym okiem kadry tenisowej Sporteum. W programie mamy 6 sesji treningu tenisowego + sparingi i turnieje wieczorami. Treningi odbywają się będą na korcie na terenie ośrodka. Tenisiści podzieleni są na grupy zgodnie z umiejętnościami. Na koniec turnusu turniej tenisowy z pucharami i nagrodami.

 

WODNE SZALEŃSTWO

Każdy uczestnik uczestniczy w 3 sesjach x 1,5 h szkolenia windsurfingowego na wodzie z instruktorem w grupach 5-7 osób podzielonych wg wieku lub stopnia zaawansowania. Dodatkowo każdy przejdzie szkolenie teoretyczne w zakresie przygotowania sprzętu, zasad bezpieczeństwa, oceny warunków wiatrowych, zasad prawa drogi i zachowania na wodzie. Zajęcia na wodzie zabezpieczone są z lądu obserwacją oraz z wody motorówką klubową. Woda na spocie jest płytka i podczas szkolenia podstawowego nie wypływamy głęboka wodę. Dla wszystkich naszych uczestników wypożyczenie pianki, trapezu oraz kamizelki asekuracyjnej w cenie obozu. Ponad to popływamy na motorówkach, jachtach żaglowych, nartach wodnych, kółku wodnym a nawet weake’u. W przypadku deszczu prowadzone są zajęcia teoretyczne w basie surfingowej.

 

ZAJĘCIA SPORTOWE

W klubie kładziemy duży nacisk na całościowe przygotowanie kondycyjne naszych zawodników. Dlatego staramy się, by treningi kierunkowe rozszerzać o ogólno wzmacniające treningi uzupełniające. Dodatkowe treningi pełnią 2 ważne funkcje – wychowawczą i sportową. Z jednej strony treningi uzupełniające są świetną zabawą, wzmacniają relacje miedzy uczestnikami, uczą zdrowej rywalizacji i zasad grupowego współdziałania. Z drugiej strony budują ogólną kondycję organizmu, wytrzymałość i wspomagają trening danej dyscypliny. Do przeprowadzenia zaplanowanej sekwencji treningów uzupełniających wykorzystujemy boisko sportowe i koszykówkę, wyścigi, zawody sprawnościowe, unihokej oraz rozgrywki piłki nożnej.

KOSZTY OBOZU

dzieci pod opieką fundacji Adrenalina1.680 PLN
dojazd PKP Warszawa – Jastarnia160 PLN

Cena zawiera: zakwaterowanie w domkach holenderskich z węzłem sanitarnym 4-5 osobowych w obozowisku, ze wspólnym zadaszeniem w formie patio i świetlicą, 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja; w tym obiad w dniu przyjazdu oraz obiad w dniu wyjazdu), 11 sesji x 1,5h treningu tenisowego, 3 sesje x 1,5h treningu windsurfingowego z całym sprzętem i pianką, 4 sesje x 1,5h zabaw wodnych na płytkich wodach zatoki, 4 sesje x 1,5h gier zespołowych na boisku ze sztuczną nawierzchnią,  codziennie po 15.00 plażowanie na sportowo – czyli siatkówka plażowa, dwa ognie i bieganie po plaży, integracyjne wieczory na piaszczystym brzegu zatoki: aloha party, grill, puszczanie lampionów, ognisko, disco oraz wieczorne manewry po Jastarni, wyprawa na bunkry poniemieckie.

DOJAZD

rodzaj dojazdupociąg lub dojazd własny

Cena nie zawiera dojazdu. Dojazd planujemy pociągiem bezpośrednim relacji Warszawa – Jastarnia, zgodnie z rozkładem i cennikiem PKP.

 

Comments are closed.

Call Now Button