ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Ekskluzywny Hotel Mrągowo SPA**** na Mazurach | tenis | żagle | sport

0

AKADEMIA TENISOWA, PROGRAM ŻEGLARSKI, SPA, JEZIORA, ROWERY

TERMIN:  30 lipca – 6 sierpnia 2022
HOTEL: Mrągowo Resort SPA****
MIEJSCE: Polska, Mrągowo

Dla aktywnych rodzin z dziećmi, bezpieczny odpoczynek pełen sportu | tenis | żagle | rowery | treningi personalne

Mrągowo leży w uroczym centrum Pojezierza Mazurskiego i to z pewnością sprawiło, że naturalnie stało się kolebką polskiego żeglarstwa regatowego. Naturalne walory pojezierza, liczne wzgórza morenowe, jeziora większe i mniejsze a także mikroklimat stwarzają wprost świetnie warunki do uprawiania sportów. Co dla nas najważniejsze elegancki Hotel Mrągowo Resort SPA**** jest historycznie jednym z najznamienitszych ośrodków tenisowych w północnej Polsce. Infrastruktura tenisowa, eleganckie wnętrza, wspaniałe SPA z basenem oraz świetne przestrzenie do wypoczynku sprawiają, ze goście hotelu mogą w pełni korzystać z wypoczynku. Aktywne rodziny docenią cały szereg możliwości uprawiania tenisa, żeglarstwa, kajakarstwa, wycieczek rowerowych a nawet lotów balonem czy samolotami z Lotnik Training! Dla pasjonatów tenisa przygotowaliśmy intensywny program Akademii Tenisowej w formie sesji treningowych, sparingów oraz rozgrywek turniejowych. Goście strefy SPA odkryją magię relaksu w zaciszu strefy wodnej, blasku świec i z wykorzystaniem nowoczesnych metod w kosmetologii. W programie przewidzieliśmy: turnieje tenisowe, akademię tenisową, codzienne konsultacje trenerskie (nasi niezastąpieni trenerzy doradzą, skorygują, ustawią chwyt, będą z nami na kortach przez cały dzień), ognisko,  program sportowo-zabawowy dla dzieci w wieku 3-15 lat, rozgrywki na profesjonalnych boiskach. Ponadto do wykorzystania przestronne kąpielisko nad jeziorem, kręgielnia, nocny klub i kawiarenka z tarasem. Wieczorami videocoaching, turniej kręglowy. Po dniu pełnym atrakcji można odprężyć się nad brzegiem fantastycznego basenu a dzieci szaleją na wodnych zjeżdżalniach.

REGION

Hotel Mrągowo Resort SPA**** położone jest w centralnej części Mazur, bezpośrednio nad Jeziorem Czos. Okolica charakteryzuje się dużą liczbą jezior oraz pagórków pochodzenia lodowcowego. Obszar Mrągowa i jego najbliższej okolicy jest bardzo urozmaicony, bowiem nawet w granicach miasta występują głębokie wąwozy. W ofercie aktywnych form wypoczynku mamy do wyboru spływy kajakowe, wycieczki piesze i rowerowe, jazda konna. Trasy wędrówek wiodą aż do Kętrzyna, Sorkwit, Reszla, Świętej Lipki oraz na szlak Wielkich Jezior Mazurskich. W pobliżu miasta istnieje wiele rezerwatów przyrody i terenów chronionych. W odległości ok. 10 km od miasta położony jest Mazurski Park Krajobrazowy

INFRASTRUKTURA SPORTOWA i WYPOCZYNKOWA

W Mrągowo Resort SPA**** goście korzystają z bogatej infrastruktury sportowej i wypoczynkowej. Przede wszystkim korzystamy z 7 pełnowymiarowych kortów odkrytych o nawierzchni ceglanej oraz mamy do dyspozycji 2 ogrzewane i oświetlone, korty kryte o nawierzchni ze sztucznej trawy z piaskiem kwarcowym. Mamy tu wręcz doskonałe warunki do gry. Ponad to w programie wykorzystujemy dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie: ze sztuczną nawierzchnią oraz z naturalną nawierzchnią idealne na rodzinne i profesjonalne rozgrywki. Goście hotelu korzystają z uroków mazurskiej natury. Do dyspozycji plaża, port i wypożyczalnia sprzętu wodnego. Co więcej w hotelu prężnie działa wypożyczalnia rowerów.

HOTEL

Hotel swoim gościom oddaje do użytku ponad 200 pokoi – komfortowych, przestronnych, urządzonych w stylu europejskim. Nastrojowe restauracje z pięknym tarasem i widokiem na jezioro i ogród, serwują przepyszne śniadania bufetowe, obiady i kolacje oraz oferująca autorskie menu a’la carte z daniami zarówno kuchni polskiej jak i europejskiej. Kucharze dbają o to, aby posiłki były nie tylko smaczne, ale również zdrowe i wykwintnie podane. Bogate menu oraz specjały kuchni hotelowej zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Istnieje możliwość zapewnienia diety wegetariańskiej. Po obfitym posiłku warto spróbować deseru. 

PROGRAM TENISOWY i SPORTOWY dla DOROSŁYCH

Dla chętnych fakultatywnie codziennie odbywa się Akademia Tenisowa: 1,5 h zajęć grupowych z trenerem. Dodatkowo organizujemy rozgrywki siatkówki plażowej i rodzinny turniej piłki nożnej. Możliwość organizacji wycieczek rowerowych. Lokalizacja ośrodka nad jeziorem, sprawia, że każdy z uczestników może codziennie wybrać ulubioną dyscyplinę wodną: kajaki, żeglarstwo, windsurfing, motorówki (wynajem sprzętu we własnym zakresie).

dorosli

PROGRAM TENISOWY i SPORTOWY dla DZIECI

Dla dzieci codziennie mamy 4,5h zajęć grupowych, w tym Akademia Tenisowa, zajęcia nad jeziorem na bezpiecznym kąpielisku, zajęcia w hali sportowej, zajęcia wodniackie i wspólne wieczory filmowe. Realizujemy sportowy program rozwoju motoryki i koordynacji dzieci według wytycznych Norweskiej Federacji Sportu Młodzieżowego. Na koniec obozu Turniej Tenisowy oraz Olimpiada na wesoło i niespodzianki dla małych uczestników.

PROGRAM ŻEGLARSKI dla DZIECI

Dla dzieci w wieku 8-14 lat proponujemy dodatkowy program żeglarski i nauka pływania na Optymistach. W programie: nauka pływania na Optymistach, rejsy motorówką, ciąganie na bananie, nauka węzłów, nauka meteo i czytanie mapy. W programie zajęcia teoretyczne: budowa łódki, bezpieczeństwo na wodzie, nauka podstaw ratownictwa, pierwsza pomoc, używanie kamizelki ratunkowej, teoria żeglowania i prace bosmańskie. Zajęcia praktyczne: przygotowanie łódki, wodowanie i poruszanie się po łódce, sterowanie, pagajowanie, żeglowanie różnymi kursami względem wiatru, zwroty, przewrócenie oraz postawienie łódki, żeglowanie w parach oraz pojedynczo, cumowanie łódki do pomostu. Na koniec turnusu regaty! Poniżej foty z naszych szkoleń żeglarskich na Mazurach:

REZERWACJE

W recepcji klubu, na email: rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 40 dni przed wyjazdem.

CENY

osoba dorosła w pokoju 2,3,4 osobowym3 320 PLN
dzieci w wieku 4-16 lat z dwójką rodziców w pokoju, wraz z zajęciami tenisowymi i sportowymi 6 dni 4,5h dziennie2 480 PLN
dzieci w wieku 4-16 lat z jednym rodzicem w pokoju, wraz z zajęciami tenisowymi i sportowymi 6 dni 4,5h dziennie3980 PLN
dzieci do lat 3 bez zajęć sportowychGRATIS

Cena dla osoby dorosłej zawiera: 7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadokolacji, program wieczorny: turniej kręglowy, ognisko, ubezpieczenie NNW.
Cena dla dziecka zawiera: 7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadokolacji, program tenisowy i sportowy, w tym: akademia tenisowa 6 dni x 1,5h, udział w turnieju w ramach akademii tenisowej, zajęcia sportowe 6 dni x 1,5h, zajęcia twórczo-przygodowe 6 dni x 1,5h, program wieczorny: turniej kręglowy, ognisko, opieka kierownika wyjazdu, ubezpieczenie NNW.
Cena nie zawiera: opłaty parkingowej, Akademii Tenisowej dla dorosłych, opłaty klimatycznej, oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku.

ZAJĘCIA FAKULTATYWNE  i DODATKOWE KOSZTY

Akademia Tenisowa dla dorosłych
(6 dni po 1,5h dziennie zajęć tenisowych)
595 zł
Akademia Żeglarska dla Dzieci (6 dni po 3h dziennie)790 zł
program tenisowy, sportowy i przygodowy dla dzieci z poza obozu – tylko w przypadku dostępności miejsc1200 zł
podatek klimatyczny płatny w recepcji hotelowej2,20 zł za osobę za dobę
ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu
5% ceny pakietu

DOJAZD

własny około 200 km z Warszawy.

Comments are closed.

Call Now Button