sekNarciarska sekcja sportowa

NARCIARSTWO TO WSPANIAŁY SPORT! Uczy samodzielnego myślenia i orientacji w otaczającym nas świecie, ćwiczy koncentrację i silną wolę, pozwala budować zdrowe i aktywne postawy życiowe. Dzięki uczestnictwu w klubowej sekcji sportowej można poznać wielu nowych wspaniałych przyjaciół i nauczyć się wspierać wzajemnie w trudnych chwilach. Startując w zawodach narciarskich poznajemy świat, zmagamy się z rówieśnikami z całego świata i inaczej spoglądamy na nasze znane szkolne podwórko. ZAPRASZAMY dzieci od lat 5, prawdziwie lubiących narciarstwo, chcących ambitnie i systematycznie podwyższać swoje umiejętności sportowe.
sekcj

OGŁOSZENIA SEKCJI SPORTOWEJ

Zobacz wszystkie ogłoszenia

CELE SEKCJI SPORTOWEJ

  • zaszczepienie w dzieciach ducha zdrowego, zrównoważonego życia poprzez sport i aktywne działanie w grupie przyjaciół,
  • propagowanie i nauka wartości fair play i sportowych ideałów,
  • osiągnięcie takiego poziomu narciarskiego, by współzawodniczyć z rówieśnikami z całego świata,
  • wzbudzenie zadowolenia z własnych wyników sportowych, co przekłada się na wysoką samoocenę.

PROGRAM SEKCJI

Treningi na Górce Szczęsliwickiej. Starty w ogólnopolskich ligach narciarskich. Treningowe wyjazdy weekendowe w Polsce. Race Camp’y w Alpach we współpracy z austriackimi i włoskimi klubami race’ingowymi.  Race Program czyli białe szkoły dla dzieci systematycznie startujących w polskich ligach narciarskich. Treningi na rolkach oraz Ted Ligeti Body Condition Training. Wakacyjne obozy z programem nart wodnych, tenisa, żeglarstwa, windsurfingu a przedeswszystkim ogólnorozwojowe pod kontem motoryki narciarskiej. Wspólne spotkania merytoryczne, ogniska i slajdowiska w klubie.

sekcjas

SZKOLENIE NARCIARSKIE DLA DOROSŁYCH

Proponujemy program szkoleniowy dla dorosłych obejmujący szkolenie od podstawowego po program sportowy na tyczkach, videocoaching, projekcje filmów narciarskich, zawody kończące wyjazd.

Zapisy: poczta@spoteum.pl Informacje: +48 605 165 501

FILM Z ROZPOCZĘCIA SEZONU SEKCJI RACING LISTOPAD 2013:

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY/KUPNA SPRZĘTU RACINGOWEGO