ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Ferie NOWE Race Camp Białka 2021

0

bandiera polonia

TERMIN: 10 – 17 stycznia 2021PZN.svgsitnSekcja RACING Sporteumtermykanoniowka
MIEJSCE: Białka Tatrzańska, Polska
HOTEL: dom góralski

Specyfikacja wyjazdu:

• obóz dedykowany najmłodszym z roczników 2009 – 2016 oraz grupie Pucharowej 2008 i starsi,,
• na obóz mogą również pojechać rodzice lub opiekunowie najmłodszych naszych zawodników,
• w kadrze trenerzy najmłodszych grup sportowych Trenerka Agata, Trener Brzoza, Trener Misiaka,
• w planie start w zawodach narciarskich,
• wieczorne imprezy góralskie, wyjście do aquaparku, łyżwy, snowtubing…

Na obozie codzienne treningi RACE na stokach Białki, Jurgowa, Kluszkowców oraz jazda off-piste, skoki i akrobatyka prowadzona przez Trenera Misiakę! Na obozie nie ma czasu na nudę, od rana trenujemy i bawimy się wolną jazdą na nartach a po południu i wieczorami wyruszymy na ciekawe wycieczki na baseny termalne, zjeżdżalnie, lodowiska czy saneczki. Dorosłych zapraszamy na szkolenie narciarskie oraz atrakcje wieczorne.
bialka region

1_mapa_bialka-tatrzanska_2120312038

Region

Białka Tatrzańska to świetnie rozwinięta stacja, nowoczesne wyciągi krzesełkowe, stoki przy pensjonacie specjalnie przygotowane dla dzieci oraz przedszkola narciarskiego. Dużą atrakcją są Termy Bania, czyli nowoczesny kompleks basenów termalnych i Aquapark o powierzchni lustra 1380 m². Woda termalna parku pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów i w basenach ma temperaturę ok. 30 st. C. Bardzo bogata infrastruktura narciarska składająca się z kilku nowoczesnych wyciągów krzesełkowych, wielu stoków sztucznie naśnieżanych i wielu stoków przygotowanych dla dzieci  zapewni potrzeby racerów i oczekiwania najbardziej wymagających. Do naszej dyspozycji na treningi zarezerwowany mamy stok Kaniówka dla najmłodszych oraz stoki Ligi Małopolskiej w Kluszkowcach, Jurgowie i Suchem.

bialkanocregion

Dom góralski U Waliczków

Kameralny dom w stylu zakopiańskim z domową atmosferą i przytulnymi pokojami z łazienkami u podnóża stoku, 1 km od wyciągu, 10 minut pieszo lub 1 przystanek bezpłatnym skibusem. Gospodyni serwuje tradycyjną domową kuchnię góralską, pyszne naleśniki, wielkie schabowe oraz niezapomniane zrazy. Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami. Do naszej dyspozycji świetlica, zabawy i imprezy po nartach. Dla rodzin z dziećmi usytuowanie hotelu jest idealne, bowiem pieszo dojdziemy z pociechami do wyciągu , na którym najmłodsi wygodnie wjadą na łagodny stok.

pensjonat

Treningi sportowe GS i SL

Treningi na Kasprowym

Jeżeli pogoda dopisze planujemy przeprowadzenie 1-2 dni treningowych na Kasprowym Wierchu na Hali Gąsienicowej.

Bezpieczeństwo na stoku

Bezpieczne narciarstwo jest dla nas priorytetem. Na początku każdego turnusu dzieci przechodzą szkolenia z zasad bezpieczeństwa oraz poznają Dekalog Narciarza w sposób zabawowy i z humorem, aczkolwiek z nastawieniem na dokładne wytłumaczenie powagi omawianych sytuacji.

Zajęcia sportowo-przygodowe po nartach

• codziennie streaching i sportowe i animacje,
• zajęcia edukacyjne na temat bezpiecznego zachowania na stoku – pokażemy zabawne filmiki instruktażowe, odegramy scenki ilustrujące niebezpieczne sytuacje na nartach, a na koniec sprawdzimy w quizie z wiedzy i nagrodzimy najaktywniejszych uczestników,
• sesje videocoaching, czyli obejrzymy filmy nagrane podczas zajęć narciarskich, a trenerzy przeanalizują technikę oraz poradzą, jak skorygować błędy,
• popołudniami ruszymy do Aquaparku i Term Bania, na snow tubing i saneczki!

termybiałka

Szkolenie narciarskie dla dorosłych

Na obozie przewidujemy szkolenie sportowe na tyczkach dla osób od średnio-zaawansowanych po ekspertów. Program szkoleniowy obejmuje zarówno codzienny trening na tyczkach, zadaniówkę jak i sesje videocoachingowe w hotelu lub podczas lunchy. Celem szkolenia jest podniesienie naszych umiejętności jazdy po slalomach oraz jazdy wolnej. A co najważniejsze duch rywalizacji oraz zabawa w doborowym towarzystwie.

dorosli bialka1

Rezerwacje

W recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Klubu Narciarskiego Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 30 dni przed wyjazdem..

Cena, dodatkowe koszty i dojazdbus

obóz dla dzieci ze szkoleniem sportowym1 865 PLN
rodzice 1 190 PLN
dojazd autokarem lub klubowym busem oraz transport na miejscu190 PLN
szkolenie narciarskie dla dorosłych przez 5 dni po 3h dziennie 400 PLN
skipasy w zależności od ośrodków, w których będziemy trenowali
około 65 zł dziennie
Szkolenie narciarskie dla dzieci spoza obozu1.200 PLN

W cenie obozu: 7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadów i 7 kolacji, szkolenie narciarskie RACE dla dzieci min 4h dziennie, program wieczorny, zajęcia sportowe dla dzieci, ubezpieczenie NW/KL. Cena nie zawiera: dojazdu autokarem, skipasu, wpisowego na zawody, przygotowania nart do treningów i zawodów, szkolenia narciarskiego dla dorosłych, oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku. Zniżki oraz dodatkowe informacje: racing@sporteum.pl lub 796 998 234.

 

Comments are closed.

Call Now Button