ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Obóz Sport | Windsurfing | Tenis | Jastarnia

0

TERMIN I: 9 – 16 lipca 2022 (8 dni)
TERMIN II: 16 – 23 lipca 2022 (8 dni)
MIEJSCE: Jastarnia na Półwyspie Helskim

linia zielona 9-16

ikonki jastarnia

MIEJSCE

Półwysep Helski Jastarnia rewelacyjnie położony kurort oblewany z dwóch stron wodami Morza Bałtyckiego oraz zatoki Puckiej. Piękne plaże oraz doskonały spot wind&kite z płytką wodą ciągnąca się prawie kilometr w głąb zatoki.

OŚRODEK

Ośrodek położony nad brzegiem Zatoki Puckiej to esencja wakacyjnej zabawy, sportu i surferskich klimatów! Na spocie króluje pasja do sportów wodnych, kreatywnych pomysłów i znakomitej zabawy, infrastruktura, zaprojektowana jest dla zapewnienia najwyższego komfortu wypoczynku i szerokiego wyboru aktywności sportowo-rekreacyjnych. Otwarty w 2015 roku Camping Molo Surf SPOT Jastarnia to kontynuacja projektu bazy sportowo-rekreacyjnej MOLO SURF, działającej na Półwyspie Helskim od 2011 roku. Przepięknie położony Molo Surf to camp zlokalizowany bezpośrednio na plażach Jastarni z nowoczesnym zapleczem sanitarnym i bogatą infrastrukturą sportową, uzupełnioną o restaurację, CHiLLiBar, stylowy plac zabaw, freestyle’owe huśtawki oraz boiska sportowe a nawet sklepik spożywczy. Centrum wind & kite Molo Surf to przede wszystkim doskonały poziom szkolenia windsurfingu, kitesurfingu i wake’a, szkolenia na katamaranach i optymistkach. Do dyspozycji obozu również wszelkie sprzęty wodniackie takie jak miedzy innymi kajaki, pontony, sup’y i pianki. Zakwaterowanie w nowych domkach typu przyczepy, 4-5 osobowych. Nowoczesne sanitariaty 30 m od obozowiska.

ZAKWATEROWANIE

Dzieci mieszkają w nowych, czystych domkach kontenerowych urządzonych mebelkami z IKEA. Domki kontenerowe są skromnie urządzone, aczkolwiek są łatwe w utrzymaniu porządku, mają nowoczesny wystrój i spisują się dużo lepiej niż przyczepy campingowe. Wszystkie domki ustawione są bezpośrednio obok siebie w formie kolorowego obozowiska. W ramach obozowiska mamy na wyłączność do wykorzystania dla naszego obozu przestrzenne zadaszone patio z pufami i leżakami, 4 łazienki (łącznie 10 prysznicy i WC) oraz klubowy sprzęt sportowy. Obozowisko, w którym zakwaterowani są uczestnicy jest wydzielone, bezpieczne i przeznaczone tylko dla uczestników obozu SPORTEUM.

PLAN OBOZU

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem, na półwyspie Helskim dla dzieci i młodzieży. Ośrodek dysponuje najlepszym sprzętem sportowym do wszystkich sportów wodnych, terenem nad samą Zatoką Pucką z własną plażą i pomostem, kortem tenisowym, boiskami do gry w piłkę, strefą bezpłatnego WiFi oraz bezpiecznym przejściem na drugą stronę półwyspu. Oprócz najbardziej pożądanych sportów wind, kite i tenis będzie możliwość spróbowania najnowszego hitu – skimboardingu, czyli ślizgu na specjalnej desce bez statecznika po płytkiej, przybrzeżnej wodzie. Do tego inne wakacyjne rozrywki: ogniska, podchody, wycieczki, beach party, poławianie ryb sieciami w Stacji Badawczej na Hel’u, zajęcia skimboardingu, deski typu SUP – Stand Up Padding, pływanie na katamaranie, przejażdżki motorówką połączone z zabawkami wodnymi (koło/banan), trampolina i rollboard…  A wszystko to pod troskliwą opieką naszej lubianej i obdarzonej czujnym okiem kadry. Nie ma na całym półwyspie Helskim takiej sportowej aktywności, której zabrakłoby na naszym obozie.

ZAJĘCIA TENISOWE

Każdy uczestnik codziennie będzie uczestniczył w 2h zajęć tenisowych pod czujnym okiem kadry tenisowej Sporteum. Treningi odbywają się będą na korcie na terenie ośrodka. Tenisiści podzieleni są na grupy zgodnie z umiejętnościami. Na koniec turnusu turniej tenisowy z pucharami i nagrodami.

tenis

WINDSURFING & KITE

Każdy uczestnik będzie uczestniczył w minimum 4,5 h szkolenia windsurfingowego lub kitesurfingowego na wodzie z instruktorem w grupach 5-7 osób podzielonych wg wieku lub stopnia zaawansowania. Dodatkowo każdy przejdzie szkolenie teoretyczne w zakresie przygotowania sprzętu, zasad bezpieczeństwa, oceny warunków wiatrowych, zasad prawa drogi i zachowania na wodzie. Zajęcia na wodzie zabezpieczone są z lądu obserwacją oraz z wody motorówką klubową. Woda na spocie jest płytka i podczas szkolenia podstawowego nie wypływamy głęboka wodę. Dla wszystkich naszych uczestników wypożyczenie pianki, trapezu oraz kamizelki asekuracyjnej w cenie obozu.

SPORTY WODNE

Dla wszystkich specjalizacji dodatkowo codziennie pływamy na motorówkach, jachtach żaglowych, nartach wodnych, kółku wodnym, weake’u, wieczorami ścigamy się w obsadach wioślarskich i pływamy na wyspę w poszukiwaniu skarbu. W przypadku deszczu prowadzone będą zajęcia teoretyczne w bazie surfingowej.

adv

REZERWACJE

W recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 40 dni przed wyjazdem.

CENA

cena obozu za osobę2 150 PLN
dojazd PKP Warszawa – Jastarnia210 PLN
kurs KITE 6 godzin szkolenia450 PLN
kurs żeglarski na optymistach 6 dni x 2,5 hwkrótce

W cenie: zakwaterowanie w domkach 4-5 osobowych w obozowisku, ze wspólnym zadaszeniem w formie patio i świetlicą, 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, porządny podwieczorek i kolacja; w tym obiad w dniu przyjazdu oraz obiad w dniu wyjazdu), 6 sesji x 1,5 h treningu tenisowego, 3 sesje x 1,5 h treningu windsurfingowego z całym sprzętem i pianką, 4 sesje x 1,5 h zabaw wodnych na płytkich wodach zatoki, 4 sesje x 1,5 h gier zespołowych na boisku ze sztuczną nawierzchnią,  codziennie po 15.00 plażowanie na sportowo – czyli siatkówka plażowa, dwa ognie i bieganie po plaży, integracyjne wieczory na piaszczystym brzegu zatoki: aloha party, grill, puszczanie lampionów, ognisko, disco oraz wieczorne manewry po Jastarni, wyprawa na bunkry poniemieckie.
Cena nie zawiera dojazdu oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku. Dojazd planujemy pociągiem bezpośrednim relacji Warszawa – Jastarnia, zgodnie z rozkładem i cennikiem PKP.

DOJAZD

rodzaj dojazdupociąg lub dojazd własny


Zachęcamy, zajrzyj do naszych kultowych relacji obozowych na FB. Zobaczysz, poczujesz, pojedziesz!

 

Jastarnia – zdjęcia z obozów 2019          Jastarnia – zdjęcia z obozów 2021

Comments are closed.

Call Now Button