ENG                          

Obóz Sportowy | Jastarnia 2021

0

TERMIN:  10-19 lipca 2021
MIEJSCE: Półwysep Helski, Jastarnia

linia zielona 9-16

PLAN OBOZU i OŚRODEK

Camp o charakterze przygodowym, z porządną dawką ogólno-sportowych aktywności i codziennym planowym wyjściem nad morze. Uczestnicy są podzieleni na 2 grupy wiekowe: 9-12 lat oraz 13-16 lat. W grupach dzieci korzystają z naturalnych uroków i świeżości morza, szerokiej plaży, sosnowych lasów i okolicznych atrakcji krajoznawczych. Ośrodek przyjazny dzieciom, zlokalizowany jest 300 od plaży morskiej i 500 m od Zatoki Puckiej. Do naszej dyspozycji na terenie Ośrodka mamy tereny zielone, grillowisko, plac zabaw, salę spotkań, leżaki i wypożyczalnię rowerów. Mieszkamy w fajnych chatach 6-8 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Plan obozu przewiduje codziennie aktywne plażowanie, naukę jazdy na rolkach i wycieczki wspaniałą trasą widokową oraz regularne zajęcia ogólno-sportowe na profesjonalnym boisku sportowym zlokalizowanym 200 m od Ośrodka. To tutaj każdego dnia będziemy próbować nowych aktywności: będzie tenis, rozgrywki grupowe w piłkę nożną, trening koordynacyjny, zawody rzędów, unihokej, siatkówka a także wieczorne mecze towarzyskie. Obóz ma charakter przygodowy i wypoczynkowy z elementami sportu. Istnieje możliwość dodatkowej rezerwacji grupowego kursu windsurfingu.

MIEJSCE

Jastarnia to nowoczesna i uwielbiana przez wszystkich baza wakacyjna dla aktywnych i wysportowanych. W Jastarni mamy wszystko! Piękne, szerokie plaże morskie, urocze plażyczki od strony zatoki – z ciepłą i płytką wodą a także fantastyczne lasy sosnowe. Ciekawymi obiektami są historyczne bunkry zlokalizowane na obrzeżach wioski. Codziennie korzystamy z nowoczesnych tras rowerowych ciągnących się przez całą długość półwyspu. Miasteczko w swym centrum kryje uwielbianą przez nas budkę z lodami domowej produkcji a także kawiarenkę z najlepszymi rurkami w okolicy. Czasem nie potrafimy oprzeć się pokusie i w ramach nagrody, wybieramy się na pyszny podwieczorek. Gdy pogoda spłata nam figla lubimy pojechać na wycieczkę do Helu – historyczną osadę rybacką owiewa aura morskich przygód i tajemnic. Hel ma unikalny klimat a łażenie w sztormiakach i kaloszach po porcie rybackim poprawia nam humor na cały wieczór. Jastarnia to po prostu fantastyczna baza sportowa, morska, turystyczna i wakacyjna.

SPORT, PRZYGODA I MORSKA BRYZA

Dzieci uwielbiają przygody, niespodzianki i nowe pomysły, dlatego codziennie po południu po aktywnościach na morskiej plaży organizujemy:

  • podchody po lesie i gry terenowe wokół bunkrów, myśliwskiej ambony oraz wieży widokowej,
  • rolkowe zajęcia – kurs od zera do bohatera, czyli wszystko co kochamy w rolkach – pamiętajcie, żeby zabrać rolki oraz ochraniacze na obóz,
  • grillowisko i ognisko na dzikiej plazy,
  • elementy treningu obwodowego i koordynacyjnego na boisku sportowym,
  • dla chętnych – wycieczka rowerowa (na terenie ośrdka mamy super wypożyczalnię rowerów).

REZERWACJE

w recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 40 dni przed wyjazdem.

CENA

cena obozu1 990 PLN
dla chętnych kurs windsurfingowy 8 dni x 1h480 PLN
Dojazd PKPokoło 190 PLN
ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu4 % ceny pakietu


W cenie: zakwaterowanie w chatach 6-8 os. z łazienką, 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), codziennie szkolenie tenisowe,  program sportowy poza treningami tenisowymi, program integracyjny wieczorami (turnieje rekreacyjne, ogniska, wyprawy na zachód słońca, gry terenowe), wykwalifikowana kadra w tym mentoring trenera sekcji zawodniczej, dla każdego uczestnika koszulka i dyplom oraz nagrody i puchary dla zwycięzców,  ubezpieczenie NW/KL PZU.
Cena nie zawiera: dojazdu PKP, kursu Windsurfingowego, innych świadczeń nie ujętych w cenniku.

Comments are closed.

Call Now Button