ENG                          

Obóz Tenisowo-Żeglarski Mazurskie Marzenie 2017

0

abc


Obóz Tenisowo-Żeglarski Mazurskie Marzenie 2017

Tenis – Żagle – Sporty Wodne – Zabawa


TERMIN: 24 czerwca – 6 lipca 2017

MIEJSCE: Polska, Mazury

dadaj-ikony

PLAN OBOZU

Kultowy już obóz tenisowo-żeglarski zawsze obfituje w wiele sportowych atrakcji. Dzieciaki całe dnie spędzają na świeżym powietrzu grając w tenisa, piłkę nożną, siatkówkę, pływając na żaglach, motorówce czy kółku wodnym a także wypoczywając na plaży w promieniach lipcowego słońca. Grupka młodych miłośników sportów wodnych opanowuje trudną sztukę samodzielnego żeglowania Optymistkami a młodzi „Janowicze” szlifują forhendy, drive’y i serwisy. Dzieci chcące poprawić swoją szybkość, równowagę i koordynację pracują nad swoją sprawnością podczas zajęć ogólnorozwojowych pod czujnym okiem trenerów. No i oczywiście zabawa: wyścigi osad wioślarskich, odwiedziny straszydeł, wycieczki, obozowe ogniska, kąpiele w jeziorze, kryty basen i sala gimnastyczna, Olimpiada Sportowa, dyskoteki. Do zobaczenia!

KADRA

Maciek – nasz kierownik od zadań sportowych, pasjonat tenisa i super trener

Wojtek-B.-47x43Wojtek – trener sekcji ski racing, program dla zawodników narciarskich

PawełPaweł – tenis zawodniczy, program dla sekcji sportowej

MIEJSCE

Mazury – Januszkowo, nad jeziorem Kownatki to doskonałe miejsce do odpoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku oraz raj dla amatorów sportów wodnych w otoczeniu przyrody.

OŚRODEK

Mazurskie Marzenie http://www.mazurskie-marzenie.pl/ usytuowany jest nad brzegiem jeziora Kownatki, z własną linią brzegową, plażą i pomostem. Położenie Mazurskiego Marzenia na 30 hektarowym półwyspie otoczonym z trzech stron wodami Jeziora Kownatki sprzyja długim spacerom, joggingowi i innej aktywności sportowej na świeżym powietrzu. Na terenie ośrodka do dyspozycji bogata infrastruktura: 7 kortów tenisowych (w tym 2 oświetlone), boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki plażowej, siłownia plenerowa, 2 place zabaw, 4 km ścieżki spacerowo – rekreacyjnej, wypożyczalnia sprzętu wodnego oraz klub bilardowy. Na terenie obiektu znajduje się również znakomita restauracja, która serwuje pyszne regionalne dania, przygotowywane z domowych i ekologicznych produktów. 

Film z poprzednich edycji:

SPECJALIZACJA TENIS

2 h dziennie zajęć tenisowych, treningi odbywać się będą na sześciu kortach ceglanych o wysokim standardzie. Dzieci podzielone są na grupy zgodnie z umiejętnościami. Na koniec turnusu turniej tenisowy z pucharami i nagrodami. Uzupełnieniem programu tenisowego są zajęcia ogólnorozwojowe oraz podstawy szkolenia żeglarskiego (1 h dziennie).

accc

SPECJALIZACJA ŻEGLARSTWO

Zajęcia żeglarskie (na łodziach typu Optymist). Szkolenie żeglarskie praktyczne i teoretyczne prowadzone jest zgodnie z wytycznymi PZŻ, uczestnicy podczas zajęć praktycznych na wodzie ubrani są w kamizelki asekuracyjne, dodatkowym środkiem zabezpieczającym jest asekuracja trenera z RIB’a (specjalistycznej motorówki trenerskiej). Dodatkowo inne zajęcia na wodzie, m.in. ponton, kajaki.

dadajz

SPECJALIZACJA SPORT DLA SEKCJI SPORTOWYCH (NARCIARSTWO i TENIS)

Zajęcia oparte są o zestaw specjalistycznych ćwiczen i zabaw ogólnorozwojowych związanych z tak zwanym „głębokim czuciem” oraz szybkością. Program treningów wykorzystuje ćwiczenia na slacklinie, trickboardach, piłkach i półpiłkach szwajcarskich, półpłotkach i drabinkach. W treningach wykorzystujemy również trampoliny i naturalne ukształtowanie terenu naszego campu. Tutaj dzieci mają równiez najwięcej zajęć związanych z równowagą dynamiczną (narty wodne, weake, surf/soup).

ac

SPORTY WODNE

Dla wszystkich specjalizacji dodatkowo pływamy jachtach żaglowych, kajakach, nartach wodnych, kółku wodnym i weake’u. W przypadku deszczu korzystamy z hali sportowej.

abcc

Film z poprzednich edycji:

PRZYGODY

Ogniska z szantami przy gitarze, podchody i poszukiwania ukrytych skarbów, neptunalia i chrzest żeglarski, czyli władca mórz o oceanów pasuje na żeglarza, wyprawy rowerowe i wycieczki po mazurskich bezdrożach…

adventure

REZERWACJE

w recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 40 dni przed wyjazdem.

CENA

Cena obozu za osobę2240 PLN
Zniżkidla rodzeństwa zniżka 50 PLN,
dla uczestników zeszłorocznego wyjazdu 50 PLN

 

DOJAZD

rodzaj dojazduautokar

dadaj

Comments are closed.

Call Now Button