ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Obóz Tenisowy | Jastarnia

0

TURNUSY:  1-8 lipca | 8-15 lipca
MIEJSCE: Półwysep Helski, Jastarnia

linia zielona 9-16

MIEJSCE

Półwysep Helski Jastarnia rewelacyjnie położony kurort oblewany z dwóch stron wodami Morza Bałtyckiego oraz zatoki Puckiej. Piękne plaże oraz doskonały spot wind&kite z płytką wodą ciągnąca się prawie kilometr w głąb zatoki.

OŚRODEK

Ośrodek położony nad brzegiem Zatoki Puckiej to esencja wakacyjnej zabawy, sportu i surferskich klimatów! Na spocie króluje pasja do sportów wodnych, kreatywnych pomysłów i znakomitej zabawy, infrastruktura, zaprojektowana jest dla zapewnienia najwyższego komfortu wypoczynku i szerokiego wyboru aktywności sportowo-rekreacyjnych. Otwarty w 2015 roku Camping Molo Surf SPOT Jastarnia to kontynuacja projektu bazy sportowo-rekreacyjnej MOLO SURF, działającej na Półwyspie Helskim od 2011 roku. Przepięknie położony Molo Surf to camp zlokalizowany bezpośrednio na plażach Jastarni z nowoczesnym zapleczem sanitarnym i bogatą infrastrukturą sportową, uzupełnioną o restaurację, CHiLLiBar, stylowy plac zabaw, freestyle’owe huśtawki oraz boiska sportowe a nawet sklepik spożywczy. Centrum wind & kite Molo Surf to przede wszystkim doskonały poziom szkolenia windsurfingu, kitesurfingu i wake’a, szkolenia na katamaranach i optymistkach. Do dyspozycji obozu również wszelkie sprzęty wodniackie takie jak miedzy innymi kajaki, pontony, sup’y i pianki. Zakwaterowanie w nowych domkach typu przyczepy, 4-5 osobowych. Nowoczesne sanitariaty 30 m od obozowiska.

ZAKWATEROWANIE

Dzieci mieszkają w nowych, czystych domkach kontenerowych urządzonych mebelkami z IKEA. Domki kontenerowe są skromnie urządzone, aczkolwiek są łatwe w utrzymaniu porządku, mają nowoczesny wystrój i spisują się dużo lepiej niż przyczepy campingowe. Wszystkie domki ustawione są bezpośrednio obok siebie w formie kolorowego obozowiska. W ramach obozowiska mamy na wyłączność do wykorzystania dla naszego obozu przestrzenne zadaszone patio z pufami i leżakami, 4 łazienki (łącznie 10 prysznicy i WC) oraz klubowy sprzęt sportowy. Obozowisko, w którym zakwaterowani są uczestnicy jest wydzielone, bezpieczne i przeznaczone tylko dla uczestników obozu SPORTEUM.

TRENINGI TENISOWE

Każdy zawodnik codziennie uczestniczy w treningach tenisowych z trenerami sekcji sportowej kadry Sporteum. W programie jest 6 sesji x 3h treningu tenisowego + sparingi wieczorami. Treningi odbywają się na kortach na Camp Molo, na Orliku w Jastarni lub na kortach ziemnych w mieście Hel. Na koniec turnusu turniej tenisowy z pucharami i nagrodami.

SPORT, PRZYGODA I MORSKA BRYZA

Wiemy, jak ważny jest rozwój ogólno-fizyczny i koordynacyjny młodych sportowców. Dlatego też codziennie:

  • treningi kondycyjne po lesie, w tym biegi, zabawy biegowe i rozciąganie,
  • zorganizowane treningi na plaży zakończone kąpielą morską,
  • siatkówka plażowa i aktywny wypoczynek plażowy,
  • ćwiczenia obwodowe koordynacyjne na boisku sportowym z wykorzystaniem drabinki, grzybków, pachołków i taśm,
  • wyprawy rolkowe wzdłuż półwyspu – bierzemy rolki i ochraniacze na kolana i łokcie
  • gry terenowe na bunkrach, przy leśnej wieży widokowej oraz ambony myśliwskiej
  • ognisko na plaży od strony zatoki

REZERWACJE

W recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 40 dni przed wyjazdem.

CENA

cena obozu2 090 PLN
dla chętnych kurs windsurfingowy 3 dni x 1,5h210 PLN
Dojazd PKPokoło 210 PLN
ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu5 % ceny pakietu


W cenie: zakwaterowanie w domkach 4-5 os., łazienki i prysznice na terenie obozu, 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), 3h zawodniczego treningu tenisowego dziennie + sparingi i turnieje,  program sportowy poza treningami tenisowymi, program integracyjny wieczorami (turnieje rekreacyjne, ogniska, wyprawy na zachód słońca, gry terenowe), wykwalifikowana kadra w tym mentoring trenera sekcji zawodniczej, dla każdego uczestnika koszulka i dyplom oraz nagrody i puchary dla zwycięzców,  ubezpieczenie NW/KL PZU.
Cena nie zawiera: dojazdu PKP, kursu Windsurfingowego, innych świadczeń nie ujętych w cenniku.


Zachęcamy, zajrzyj do naszych kultowych relacji obozowych na FB. Zobaczysz, poczujesz, pojedziesz!

 

Jastarnia – zdjęcia z obozów 2019          Jastarnia – zdjęcia z obozów 2021

Comments are closed.

Call Now Button