ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Obóz Tenisowy | INTENSE | Jastarnia 2021

0

TERMIN:  10-19 lipca 2021
MIEJSCE: Półwysep Helski, Jastarnia

linia zielona 9-16

PLAN OBOZU i OŚRODEK

W tym roku ambitnych tenisistów i tenisistki z grup z roczników od 2011 do 2005 (9 – 16 lat)  zabieramy na obóz nad morze do Jastarni. Ośrodek przyjazny dzieciom, zlokalizowany jest 300 od plaży morskiej i 500 m od Zatoki Puckiej. Do naszej dyspozycji tereny zielone, grillowisko, plac zabaw, leżaki i wypożyczalnia rowerów. Mieszkamy w fajnych chatach 6-8 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Większość treningów tenisowych organizujemy w Centralnym Ośrodku Sportu Cetniewo – 20 min od Jastarni na 4 sportowych kortach o powierzchni z mączki. Treningowy kort tenisowy oddalony jest 200 m od Ośrodka i to tutaj każdego dnia możemy umawiać się na dodatkowe sparingi i mecze towarzyskie. Zajęcia koordynacyjne prowadzimy na wielofunkcyjnym boisku sportowym 200 m od Ośrodka. Planujemy min. 3 h tenisa dziennie a ponad to wieczorne turnieje i sparingi. Program obozu przewiduje, jak zawsze dla grup sportowych, mikro-cykl uzupełniający: koordynacja, szybkość i ogólna motoryka.

MIEJSCE

Jastarnia to nowoczesna i uwielbiana przez wszystkich baza wakacyjna dla aktywnych i wysportowanych. W Jastarni mamy wszystko! Piękne, szerokie plaże morskie, urocze plażyczki od strony zatoki – z ciepłą i płytką wodą a także fantastyczne lasy sosnowe. Ciekawymi obiektami są historyczne bunkry zlokalizowane na obrzeżach wioski. Codziennie korzystamy z nowoczesnych tras rowerowych ciągnących się przez całą długość półwyspu. Miasteczko w swym centrum kryje uwielbianą przez nas budkę z lodami domowej produkcji a także kawiarenkę z najlepszymi rurkami w okolicy. Czasem nie potrafimy oprzeć się pokusie i w ramach nagrody, wybieramy się na pyszny podwieczorek. Gdy pogoda spłata nam figla lubimy pojechać na wycieczkę do Helu – historyczną osadę rybacką owiewa aura morskich przygód i tajemnic. Hel ma unikalny klimat a łażenie w sztormiakach i kaloszach po porcie rybackim poprawia nam humor na cały wieczór. Jastarnia to po prostu fantastyczna baza sportowa, morska, turystyczna i wakacyjna.

TRENINGI TENISOWE

Każdy zawodnik codziennie uczestniczy w treningach tenisowych z trenerami sekcji sportowej kadry Sporteum. W programie jest 9 sesji x 3h treningu tenisowego + sparingi wieczorami. Treningi odbywają się na kortach Centralnego Ośrodka Sportu Cetniewo oraz na Orliku bezpośrednio przy ośrodku. Tenisiści podzieleni są na grupy wiekowe oraz zgodnie z umiejętnościami. Na koniec turnusu turniej tenisowy z pucharami i nagrodami.

SPORT, PRZYGODA I MORSKA BRYZA

Wiemy, jak ważny jest rozwój ogólno-fizyczny i koordynacyjny młodych sportowców. Dlatego też codziennie:

  • treningi kondycyjne po lesie, w tym biegi, zabawy biegowe i rozciąganie,
  • zorganizowane treningi na plaży zakończone kąpielą morską,
  • siatkówka plażowa i aktywny wypoczynek plażowy,
  • ćwiczenia obwodowe koordynacyjne na boisku sportowym z wykorzystaniem drabinki, grzybków, pachołków i taśm,
  • wyprawy rolkowe wzdłuż półwyspu – bierzemy rolki i ochraniacze na kolana i łokcie
  • gry terenowe na bunkrach, przy leśnej wieży widokowej oraz ambony myśliwskiej
  • ognisko na dzikiej plaży od strony zatoki
  • dla chętnych – wycieczka rowerowa (na terenie ośordka mamy super wypożyczalnię rowerów).

REZERWACJE

w recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 40 dni przed wyjazdem.

CENA

cena obozu2 190 PLN
dla chętnych kurs windsurfingowy 8 dni x 1h480 PLN
Dojazd PKPokoło 190 PLN
ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu4 % ceny pakietu


W cenie: zakwaterowanie w chatach 6-8 os. z łazienką, 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), 3h zawodniczego treningu tenisowego dziennie + sparingi i turnieje,  program sportowy poza treningami tenisowymi, program integracyjny wieczorami (turnieje rekreacyjne, ogniska, wyprawy na zachód słońca, gry terenowe), wykwalifikowana kadra w tym mentoring trenera sekcji zawodniczej, dla każdego uczestnika koszulka i dyplom oraz nagrody i puchary dla zwycięzców,  ubezpieczenie NW/KL PZU.
Cena nie zawiera: dojazdu PKP, kursu Windsurfingowego, innych świadczeń nie ujętych w cenniku.

Comments are closed.

Call Now Button