ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Obóz Tenisowy Sekcji Zawodniczej Muszyna 2021

0

TERMIN:  14 – 23 lipca 2020
MIEJSCE: Muszyna w Beskidzie Sądeckim

linia zielona 9-16

PLAN OBOZU

W 2019 tenisową sekcję zawodniczą zabieramy na obóz do Muszyny! Alpina Sport to ośrodek przyjazny dzieciom, z dużym zapleczem sportowym: 12 kortów ziemnych, boisko wielofunkcyjne ze sztucznej trawy z profesjonalną bieżnią lekkoatletyczną, boisko do piłki plażowej, lasek linowy… a to nie wszystko! Obóz w Muszynie skupia się na tenisie, wszystko po to, żeby młodzi zawodnicy doskonalili swoje tenisowe umiejętności! Planujemy min. 3 h tenisa dziennie, dodatkowo wieczorne turnieje i sparingi wewnątrzklubowe oraz z zawodnikami z innych klubów! Dla zawodników przygotowaliśmy zaawansowany program koordynacyjno-rozwojowy: koordynacja, szybkość i ogólna motoryka.

MIEJSCE

Muszyna – uzdrowisko w Beskidzie Sądeckim w malowniczej okolicy u zbiegu rzeki Poprad oraz uroczych potoków Muszynka i Szczawnik. Doskonała baza wypadowa do wycieczek, górski klimat i ciekawa okolica!

OŚRODEK ALPINA SPORT

Ośrodek Sportu i Rekreacji Alpina Sport to idealne miejsce dla miłośników sportu! Ośrodek stawia na aktywny wypoczynek, dysponuje bogatym zapleczem do organizacji zajęć sportowych. Na terenie 3000 m2 zlokalizowane są korty tenisowe, bieżnia lekkoatletyczna, boiska wielofunkcyjne ze sztucznej trawy, boisko do siatkówki plażowej, strzelnica, tor do jazdy na quadach, pole paintaballowe, wieża do zjazdu na linie, most tybetański oraz wiele innych atrakcji. W ośrodku Alpina Sport po prostu nie sposób się nudzić!

TRENINGI TENISOWE

Każdy uczestnik codziennie będzie uczestniczył w zajęciach tenisowych pod czujnym okiem kadry tenisowej Sporteum. W programie mamy 9 sesji x 3h treningu tenisowego + sparingi i turnieje wieczorami. Treningi odbywają się na korcie na terenie ośrodka. Tenisiści podzieleni są na grupy zgodnie z umiejętnościami. Na koniec turnusu turniej tenisowy z pucharami i nagrodami.

NIE SAMYM TENISEM…

Wiemy, że nie samym treningiem sportowiec żyje, dzieci będą się dobrze bawić również poza kortem. W programie każdego dnia inna atrakcja lub sposób na zawodnicze odreagowanie stresu na kortach. Chodzimy na basen kryty, korzystamy z basenu odkrytego na terenie ośrodka, gramy w bilard i badminton. Ciekawą częścią programu są wyprawy w góry, relaksujące spacery po Muszynie a także między klubowe gry terenowe. Odbędzie się wycieczka rowerowa nawet, być może bieg nocny.

REZERWACJE

w recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 40 dni przed wyjazdem.

CENA

cena obozu2.130 PLN
ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu4 % ceny pakietu


W cenie: przejazd autokarem w dwie strony, zakwaterowanie w pokojach 2-4 os. z łazienką, 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), 3h tenisa dziennie + sparingi i turnieje, bogate sportowe zaplecze w ośrodku, program sportowy poza treningami tenisowymi (wycieczka rowerowa, basen, zajęcia alpinistyczne, bilard, ping-pong, piłka nożna, piłka siatkowa, piłka plażowa, koszykówka), program integracyjny (quizy, turnieje rekreacyjne, ognisko, dyskoteka), wykwalifikowaną kadrę, dla każdego uczestnika koszulka i dyplom oraz nagrody i puchary dla zwycięzców,  ubezpieczenie NW/KL Signal Iduna.
Cena nie zawiera: innych świadczeń nie ujętych w cenniku.

Comments are closed.

Call Now Button