ENG                          

REJSY PROMOCYJNE

Bavaria 37 od 4.999 zł za tydzień na wyłączność z Kapitanem

7flMIEJSCE: Chorwacja Morze Adriatyckie

Image1(10)IMG_8983


Daj się ponieść falom Adriatyku

7 dni przygód i żeglowania na luksusowym jachcie na wyłączność dla Ciebie i twojej rodziny. Kapitan do Waszej dyspozycji poprowadzi jacht oraz dla chętnych przeprowadzi szkolenie żeglarskie. Zaokrętowanie w luksusowej marinie, z własną plażą, restauracjami i sklepikami. Podczas rejsu odkrywanie zatoczek kąpielowych, tawern i miasteczek Dalmacji. Komfortowy dojazd samochodem, samolotem lub autokarem bezpośrednio do mariny.

 bavaria37_naglowekImage4(12)


Bavaria 37 Cruiser Flying Dreams

Bavaria 37 Cruiser jest świetną jednostką przygotowaną i zaprojektowaną na potrzeby rejsów rodzinnych, towarzyskich i spokojnego żeglowania po ciepłych wodach morskich. Wysoka pokładówka daje w konsekwencji przestronną, dobrze oświetloną i wygodną mesę. Z myślą o skipperze zainstalowano duży stół nawigacyjny. Specjalnie dla załogi i jej komfortu jacht wyposażono w dużą ilość schowków w mesie oraz w kabinach. Dla pasjonatów budowy jachtu, z pewnością ważne będą informacje na temat ożaglowania. Szoty, fały i topenanta są poprowadzone do kokpitu. Genua jest pełna. Grot jest rolowany. Powierzchnia całkowita żagli jest wystarczająca do osiągania dobrej prędkości na wszystkich kursach. Podsumowując należy podkreślić, że Bavaria 37 Cruiser świetnie sprawdza się w manewrach pod żaglami jak i przy wykorzystaniu silnika.

 Image3(9)Image4(13) (1)


STANDARD WYKOŃCZENIA DOPRACOWANY W KAŻDYM SZCZEGÓLE

Jacht jest ładnie i starannie wykonany z dobrą powierzchnią antypoślizgową na pokładzie, zapewniającą bezpieczne żeglowanie rodzinne.  Fantastyczne rozwiązanie zaoferował projektant jachtu – dokładając na rufie rozkładany pomost do łatwego wejścia do wody z kokpitu – można się dowoli nacieszyć skokami do wody, łatwym wejściem z morza oraz opalaniem w najbardziej przyjemnej wersji – czyli z bezpośrednim dostępem do morza. Nowoczesny design łódki na zewnątrz oraz we wnętrzach podnosi walory estetyczne i komfort wypoczynku. Nowoczesna elektronika jest ogromnym atutem, gwarantuje pomyślne dotarcie do każdego wybranego portu i spokojną głowę skippera. Dwa koła sterowe, potęgują morski wizerunek naszej jednostki i sprawia frajdę wszystkim wielbicielom prawdziwie morskich przygód. Redator naczelny amerykańskiego magazynu dla żeglarzy Sail Magazin rekomenduje Bavaria 37 Cruiser jako doskonały wybór do uprawienia wygodnego, bezpiecznego i radosnego żeglowania rodzinnego. Podkreśla świetne właściwości morskie, w tym łatwość kontroli nad łódką.


DANE TECHNICZNE i WYPOSAŻENIE

Liczba koi: 6 + 2 w salonie, liczba łazienek: 1, liczba pryszniców: 1, liczba kabin: 3, długość: 11,35 m, szerokość: 3,80 m, rok produkcji: 2015, zanurzenie: 2 m. Wyporność: 6900.00 kg, powierzchnia żagli: 67.00 m2, zbiornik na wodę: 210 l, silnik: Volvo-Penta 29 KM, zbiornik paliwa: 150.00 l.

Image27


WYPOSAŻENIE

Kambus: kuchanka na dwa palniki, lodówka, zlewozmywak, mikrofalówka, etc.
Nawigacja: kompas, echo sounder, mapy żeglarskie, GPS, VHF radio.
Sprzęt bezpieczeństwa: kamizelki ratunkowe, sygnalizacja, apteczka , komplet gaśniczy, tratwa ratunkowa.
Inne wyposażenie: bimini, spreyhood, radio/CD player, warm water, wind speedometr, cockpit table, log meter.


REKOMENDACJA

Świetną anglojęzyczną rekomendacją jachtu jest opinia wystawiona w uznanym portalu Boats.com:  “The Bavaria Cruiser 37 convinces with performance and handling under sail, has a high standard of quality, offers plenty of comfort, has no real weaknesses”.


KONTAKT I REZERWACJA

rezerwacja@sporteum.pl lub tel. +48 606 966 788

ZAREZERWUJ TERAZ


TERMINY I CENY

4999 zł za tydzieńmaj, czerwiec, wrzesien
5999 zł za tydzieńlipiec, sierpień

 

Cena zawiera: wynajem jachtu na 7 dni, prowadzenie jachtu przez kapitana, ubezpieczenie turystyczne, opłaty za cumowanie w marinie Dalmacija.

Koszty dodatkowe: pakiet czarterowy 75 EUR (sprzątanie końcowe, pranie pościeli, gaz do butli gazowych), paliwo do jachtu około 40 l na tydzień.

Kaucja zwrotna: 500 EUR gotówką lub blokada na karcie kredytowej.

Informacje dodatkowe: zaokrętowanie w sobotę od 17.00, wyokrętowanie w sobotę do godz. 10.00.
 20150701_161823
Call Now Button