ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Rodzinny Obóz Tenisowo – Sportowy w Starych Jabłonkach 2020

0

Rodzinny Obóz Tenisowo – Sportowy Starych Jabłonkachanders_logo

AKADEMIA TENISOWA, SIATKÓWKA, TRENINGI BIEGOWE, JOGA, PILATES, ROWERY

TERMIN:  22 – 29 sierpnia 2020
MIEJSCE: Polska, Stare Jabłonki
Dla rodzin z dziećmi, dla zaczynających swoją przygodę

Pasek z ikonkami jabl

O naszym klubowym, tenisowym, obozie rodzinnym w Starych Jabłonkach w Hotelu Anders SPA krążą już legendy i to najlepiej świadczy o atmosferze tego niezwykłego spotkania klubowiczów. Tenis oraz sportowe zajęcia, w formie sesji, sparingów, treningów oraz akademii, stanowią podstawę naszej aktywności obozowej. Ale nie zapominamy o przyjemnościach podniebienia, bowiem szef kuchni w hotelu zaskakuje każdego wieczora nowymi specjałami i rarytasami. Nie tylko Panie korzystają z oferty SPA i w związku z tym często spotykamy się nie tylko na kortach, ale również na basenie czy po masażu w przytulnym kąciku relaksu. W programie przewidzieliśmy minimum 3 turnieje tenisowe, akademię tenisową, codzienne konsultacje trenerskie (nasi niezastąpieni trenerzy doradzą, skorygują, ustawią chwyt, będą z nami na kortach przez cały dzień), program sportowo-zabawowy dla dzieci w wieku 3-15 lat, rozgrywki na profesjonalnych boiskach do siatkówki plażowej. Ponadto do wykorzystania przestronne kąpielisko nad jeziorem, kręgielnia, nocny klub i kawiarenka z tarasem. Wieczorami videocoaching, turniej kręglowy i disco.

REGION

Hotel Anders*** położony jest w spokojnej miejscowości Stare Jabłonki na Mazurach Zachodnich, na szlaku wodnym Kanału Elbląskiego, 5 km od Ostródy. Hotel mieści się nad brzegiem czystego Jeziora Szeląg Mały, w otoczeniu lasów rezerwatu Sosny Taborskiej. Wspaniałe ścieżki piesze i rowerowe.

INFRASTRUKTURA SPORTOWA i WYPOCZYNKOWA

Hotel Anders**** zapewnia bardzo wysoki standard pobytu. Do naszej dyspozycji basen i SPA, 4 korty tenisowe z naturalną nawierzchnią mączkową, sala do squasha, siłownia, kręgielnia, wypożyczalnia sprzętu wodnego, wypożyczalnia rowerów, małpi gaj dla dzieci, klubik i animatorki dla dzieci, bogaty program zajęć wieczornych dla dzieci i dorosłych prowadzonych przez kadrę Sporteum.

HOTEL oraz MAZURSKIE CHATY

Do dyspozycji gości komfortowe pokoje w hotelu z krytym basenem, SPA, kręgielnią, squashem, restauracjami, barami oraz Night Clubem. Na terenie ośrodka znajdują się również nowocześnie urządzone Chaty Mazurskie, czyli  komfortowe domki 2-pokojowe z salonem, całoroczne. W ramach pakietu mamy śniadania i obiadokolacje w formie obfitego bufetu, woda, kawa i herbata do posiłków.

PROGRAM OBOZU

Zajęcia tenisowe i sportowe dla dzieci i dorosłych, z podziałem na wiek i umiejętności. Wieczorami bogaty program towarzyski i imprezowy: ognisko, kręgle, disco, mini kino, koncerty.

PROGRAM TENISOWY DLA DOROSŁYCH

Codziennie Akademia Tenisowa: 1,5 h zajęć grupowych z trenerem, codziennie sparingi na korcie, udział w turniejach tenisowych: singlowym i deblowym, codziennie rozgrywki siatkówki plażowej, videocoaching. Każdy uczestnik gra min. 2,5hdziennie. Każdy uczestnik przypisany jest do grupy treningowej, która trenuje z trenerem przez 1,5h. Równolegle na korcie przez cały dzień odbywają się konsultacje trenerskie – 1 trener na 3 kortach podpowiada, koryguje i pomaga wszystkim graczom. W czasie wyjazdu odbędą się minimum 3 turnieje: singlowy pań, singlowy panów oraz mixt, ponadto planujemy turnieje deblowe pań i panów.

dorosli

PROGRAM TENISOWY i SPORTOWY dla DZIECI

Codziennie 5 h zajęć, w tym: Akademia Tenisowa, zajęcia na basenie, zajęcia sportowe oraz gry i zabawy integracyjne. Na koniec obozu Turniej Tenisowy. Dla chętnych szkolenie żeglarskie – od 2 do 3 h zajęć żeglarskich dziennie z instruktorem na jachcie kabinowym.

PROGRAM ŻEGLARSKI dla DZIECI

Sporteum Sailing Team zaprasza dzieci w wieku od 6 roku życia na zajęcia żeglarskie. Program obejmuje: 6 zajęć po 2-3h na wodzie i lądzie, technikę żeglowania, budowę jachtów, węzły, liny, osprzęt, wiatry, chmury, pogoda, regaty, filmy instruktażowe, łódki szkoleniowe – jachty kabinowe, zabezpieczenie szkolenia przez trenerów z motorówki, organizacja regat jako podsumowanie kursu, dyplom ukończenia 6-dniowego kursu żeglarskiego.

zagl
REZERWACJE

w recepcji klubu, na email: rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 900 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 40 dni przed wyjazdem.

CENY

osoba dorosła w domku2.040 PLN
dziecko do lat 12 w domku1.710 PLN
osoba dorosła w hotelu w pokoju dwuosobowymna zapytanie
dziecko do lat 12 z dwójką rodziców w pokoju hotelowymna zapytanie
dziecko do lat 3 bez szkolenia sportowegoBezpłatnie
szkolenie żeglarskie dla dziecina zapytanie
podatek klimatyczny płatny w recepcji hotelowej2,20 zł za osobę za dobę
ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu
4 % ceny pakietu

Cena zawiera: 7 noclegów w domkach 4-6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym lub pokojach hotelowych, 7 śniadań w formie bufetu, 7 obiadokolacji w formie bufetu, uczestnictwo w akademii tenisowej 1,5h dziennie, wykorzystanie kortu przez każdego uczestnika minimum przez 2h dziennie, zabawy dla dzieci w wieku 3-6 lat w miniprzedszkolu od poniedziałku do piątku, zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 3-6 lat codziennie przez 2h oraz dla dzieci 7-15 lat przez 4h dziennie, udział turniejach oraz pomoc trenerska w formie konsultacji (1 trener na 3 korty), wykorzystanie krytego basenu oraz boisk do siatkówki plażowej, program wieczorny: turniej kręglowy, videocoaching, bal sportowców.
Cena nie zawiera: opłaty parkingowej, opłaty klimatycznej, oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku.


DOJAZD

własny około 200 km z Warszawy trasą E77 kierunek Gdańsk.

 

Comments are closed.