ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Październik – Race Camp na lodowcu w Sӧlden

0

Zaczynamy razem z zawodnikami Pucharu Świata!

ski-fastsitnPZN.svglottracing2

TERMIN: 20 – 27 października 2018
MIEJSCE:
 Sӧlden, Austria
HOTEL: Rezydencja Tirol

zarezerwuj

Specyfikacja wyjazdu:masocorto popraw

•  super stoki treningowe zarówno GS jak i SL,
•  możliwość trenowania z zawodnikami Pucharu Świata przygotowujących się do otwarcia sezonu,
• ostatniego dnia w sobotę możliwość oglądania startów Pucharu Świata,
•  program szkoleniowy Sporteum Racing Team ®,
•  codzienny videocoaching,
•  basen w hotelu.

 Region

Sӧlden to kultowa miejscowość z dostępem do dwóch lodowców Rettenbach i Tiffenbach.  Mamy juz zarezerwowane trasy treningowe zarówno niebieskie dla młodszych grup oraz dorosłych jak i długie czerwone stoki dla grupy Pucharu Polski.

trasy3

Rezydencja

Rezydencja Apartamentów z basenem położona w miejscowości Huben nieopodal Sӧlden oraz Längenfeld gdzie znajduje się jeden z największych w Austrii termalnych parków wodnych Aquadome. Do dyspozycji mamy basen, saunę suchą oraz parową, tepidarium oraz salę odpoczynku z wodnymi łóżkami, salę do ćwiczeń i zabaw. Codziennie gospodarze dostarczają na śniadanie świeże pieczywo nieodpłatnie w ramach Tyrolskiej gościnności. Każdy apartament ma w pełni wyposażoną kuchnię gdzie można przygotowywać śniadania i obiadokolacje. Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia w hotelu obok rezydencji. Dla dzieci będących samodzielnie na obozie śniadanie, lunchpakiety oraz obiadokolacje przygotowuje kadra wraz z zawodnikami. Wszystkie apartamenty są starannie wykończone w tradycyjny austriackim stylu i posiadają stylizowany piec! 30 metrów od rezydencji znajduje się przystanek skibusów. Osoby z dojazdem autokarem będą codziennie dowożone klubowym autokarem bezpośrednio na lodowiec.

Program obozu RACE CAMP

Program obozu przewiduje realizację założeń treningowych Sekcji na nadchodzący sezon opartych m. in. na współpracy z austriackimi i włoskimi szkoleniowcami. Szczególny nacisk  położony będzie na przygotowanie dzieci do startu w zawodach GS. Po nartach będą odbywały się treningi uzupełniające, treningi rozluźniiające, sesje funkcjonalne, relax na basenie, sesje videocoaching’owe oraz projekcje filmów o tematyce narciarskiej. Na kończących obóz zawodach sprawdzimy swoją formę na długich trasach.

Plan trenerski

Jest to nasz najważniejszy wyjazd zbliżającego się sezonu, w którym nacisk postawimy na wejście w odpowiedni rytm systematycznych treningów i odpowiednie przygotowanie do startu w najważniejszych ligach narciarskich oraz Pucharze Polski. Pracujemy nad odpowiednim “wejściem” mentalnym i fizycznym w sezon startowy.

Szkolenie narciarskie dla dorosłych

Na obozie przewidujemy szkolenie sportowe na tyczkach dla osób od średniozaawansowanych po ekspertów. Program szkoleniowy obejmuje zarówno codzienny trening na tyczkach, zadaniówkę jak i sesje videocoachingowe w hotelu lub podczas lunchy. Celem szkolenia jest podniesienie naszych umiejętności jazdy po slalomach oraz jazdy wolnej. A co najważniejsze duch rywalizacji oraz zabawa w doborowym towarzystwie.

Program Race Masters pod okiem doświadczonego trenera Wojciecha Bębenka oraz Trenera Piotra Huguesa:
– nauka i doskonalenie techniki race , nowoczesne ćwiczenia i te najlepsze które znasz,
– trening SL , GS na bramkach z pomiarem czasu,
– codzienna analiza video każdego uczestnika z rozbiciem szczegółowym ruchu przy pomocy symulacji komputerowych,
– przykładowe treningi przygotowujące do sezonu narciarskiego,
– pokaz serwisowania nart , nabycie umiejętności podstawowego serwisowania i smarowania nart,
– wiele pytań i odpowiedzi na wieczornym  meeting’u,
– zapewniony śnieg i sportowa atmosfera!

szkolenie_dorosli

weltcupopening

W sobotę 28 października na Lodowcu Rettenbach odbywać się będzie rozpoczęcie cyklu Pucharu Świata. Planujemy zatem rano wjechać skibusem na lodowiec i wziąć udział w tej niesamowitej narciarskiej imprezie o światowym rozmachu. Chętni będą mogli wykupić również dodatkowy skipass na ten dzień tak żeby dobejżeć zawodników na każdym odcinku trasy.

Rezerwacje

dadaj (20)

W recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 200 EUR za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu, przelewem przeliczone na złotówki po średnim kursie NBP EUR/PLN z danego dnia na konto Klubu Narciarskiego Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222 lub przelewem na rachunek walutowy klubu w EUR: PL04 1140 2004 0000 3412 0589 6917 SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 30 dni przed wyjazdem.

Cena w Apartamentach 2, 3, 4 i 5 – osobowych

młodzież i dzieci z sekcji sportowej bez rodziców na obozie, cena ze śniadaniami, lunch pakietami i obiadokolacjami przygotowywanymi wspólnie w apartamencie kadry 570 
 dzieci z rodzicami w apartamencie bez wyżywienia 470 
 dorośli bez szkolenia narciarskiego 320 

W cenie: 7 noclegów w apartamentach 4-osobowych, sportowe szkolenie narciarskie dla dzieci, zawody narciarskie, wejście na basen oraz strefę saun i wellness (sauny, łaźnie tureckie, wodne masaże, kabiny na podczerwień) w naszej rezydencji, opieka pilota, ubezpieczenie NNW i KL, ubezpieczenie w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym, podatek turystyczny, końcowe sprzątanie, pościel, ręczniki. Cena nie zawiera: dojazdu autokarem, szkolenia narciarskiego dla dorosłych, skipassu, oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku. Dodatkowe informacje: Patrycja Zaborowska rezerwacje@sporteum.pl lub +48 729 041 479 lub Igor +48 605 165 501.

dojazd_własnyklubowy_busDodatkowe koszty i dojazd

Szkolenie dla dorosłych:160 € rodzaj dojazdu autokar lub dojazd własny
Dojazd autokarem lub klubowym busem:120 €
obiadokolacje w hotelu obok rezydencji dla dorosłych175 € za 7 dninajbliższe lotniskoBergamo (Ryanair) – 4h
Monachium – 3h
obiadokolacje w hotelu obok rezydencji dla dzieci do 12 lat z rodzicami w apartamencie126 € za 7 dni
koszty biletów na sobotni skibuss i ewentualny skipass na World Cup Opening 28 październikapodamy wkrótce
Skipass 6-dniowy:dorośli: 192 EUR
dzieci 2004-2010: 106 EUR;
młodzież 1999-2003: 154 EUR
dzieci 2011-2014 12 EUR (przy zakupie dorosłego skipassu)
Kaucja za skipass 3 EUR.

zarezerwuj

Comments are closed.

Call Now Button