ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Styczeń 3 Króli – Przedszkole Narciarskie Sportusie w Białce Tatrzańskiej

0

sportusie_foto_1
bandiera polonia

Sportusiowe szaleństwo – narty od 3 roku!

TERMIN: 1 – 06 stycznia 2019PZN.svgsitnSekcja RACING SporteumtermySportusie_92x50kanoniowka
MIEJSCE: Białka Tatrzańska, Polska
HOTEL: Pensjonat Góralski

zarezerwuj

Specyfikacja wyjazdu:

• obóz dedykowany najmłodszym narciarzom, od 3 roku życia,
• program przygotowany specjalnie dla dzieci: bliskość ogródka narciarskiego, taśma, łagodny stok, zabawki zimowe,
• wyselekcjonowana kadra, z predyspozycjami do szkolenia najmłodszych,
• po zajęciach na stoku, codziennie zajęcia twórczo-przygodowe w pensjonacie,
• dla dorosłych – możliwość uczestniczenia w szkoleniu narciarskim,
• wieczorne imprezy góralskie, wyjście do term oraz kulig dla
chętnych.

Na obozie królują dzieciaki! Dla naszych pociech przygotowaliśmy ciekawy program przedszkola narciarskiego oraz zajęć przygodowo-twórczych. Na obozie nie ma czasu na nudę, od rana zjeżdżamy i bawimy się w przedszkolu śniegowym a po południu i wieczorami wyruszymy na ciekawe wycieczki na baseny termalne, zjeżdżalnie, lodowiska czy saneczki. Nie zapomnieliśmy również o rodzicach czy dziadkach. Dorosłych zapraszamy na szkolenie narciarskie oraz atrakcje wieczorne.
bialka region

1_mapa_bialka-tatrzanska_2120312038

Region

Białka Tatrzańska to świetnie rozwinięta stacja, nowoczesne wyciągi krzesełkowe, stoki przy pensjonacie specjalnie przygotowane dla dzieci oraz przedszkola narciarskiego. Dużą atrakcją są Termy Bania, czyli nowoczesny kompleks basenów termalnych i Aquapark o powierzchni lustra 1380 m². Woda termalna parku pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów i w basenach ma temperaturę ok. 30 st. C. Region w południowej Polsce u północnego podnóża Tatr  w dorzeczu górnego Dunajca , poniżej ujścia Białki. Podhale zajmuje środkową część Kotliny Podhala,  na południu wkracza w Tatry. Jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości górskich  regionu ze względu na bardzo dobre warunki do uprawiania sportów zimowych jest Białka Tatrzańska oddalona od Zakopanego 20 km.  Bardzo bogata infrastruktura narciarska składająca się z kilku nowoczesnych wyciągów krzesełkowych, wielu stoków sztucznie naśnieżanych i wielu stoków przygotowanych dla dzieci  zapewni potrzeby początkujących i oczekiwania najbardziej wymagających.

bialkanocregion

Pensjonat Góralski

Kameralny dom w stylu zakopiańskim z domową atmosferą i przytulnymi pokojami z łazienkami u podnóża stoku, 1 km od wyciągu, 10 minut pieszo lub 1 przystanek bezpłatnym skibusem. Gospodyni serwuje tradycyjną domową kuchnię góralską, pyszne naleśniki, wielkie schabowe oraz niezapomniane zrazy. Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami. Do naszej dyspozycji świetlica, zabawy i imprezy po nartach. Dla rodzin z dziećmi usytuowanie hotelu jest idealne, bowiem pieszo dojdziemy z pociechami do wyciągu , na którym najmłodsi wygodnie wjadą na łagodny stok.

pensjonat

Plan wyjazdu

Dzień Narciarski

Proponowany program obozu

Wtorek

9448fe86-0ef8-4a5c-ae91-e8d5ee453a59Wieczorne spotkanie w Pensjonacie: omówienie programu szkolenia oraz programu wieczornych zajęć twórczo – przygodowych. Sprawdzenie sprzętu. Podział na grupy.

Środa

Sportusie_logo2-300x163Maluchy z przedszkola szkolą się w przedszkolu SPORTUSIOWYM  przy pensjonacie z mnóstwem zabawek. Dla dorosłych rozjeżdżenie w grupach z instruktorami na Kaniówce. Wieczorem zajęcia twórczo-przygodowe dla dzieci w sali zabaw, planowany wieczór HAWAJSKI.

Czwartek

kanoniowkaDla Maluchów atrakcje przygotowane na stoku, będziemy tropić tajemnicze ślady. Kontynuacja szkolenia dla dorosłych na Kotelnicy.  Wieczorem animacje dla dzieci pt: góra słodkości własnoręcznie będziemy robić bajecznie kolorowe desery.


Piątek

termyMaluchy z przedszkola szkolą się na stoku . Popołudniu  wyjście do Term Bania. Szkolenie w grupach z instruktorami. Przewidziana nauka pływania dla chętnych. 

Sobota

logoZawody narciarskie dla dzieci i dorosłych na stoku . Wzajemnie zagrzewamy się do walki :). Wieczorem  zajęcia tworczo-przygodowe dla dzieci i wspólne ognisko. Zajęcia narciarskie na prawdziwych stokach. Uroczyste ogłoszenie wyników zawodów dla dorosłych oraz dzieci. Rozdanie pucharów oraz nagród. Narciarska impreza podsumowująca szkolenie. Dyskoteka w świetlicy 🙂

Niedziela

9448fe86-0ef8-4a5c-ae91-e8d5ee453a59Zajęcia narciarskie do południa, wspólny obiad i wyjazd do domu.

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE SPORTUSIE dla dzieci od 3 do 6 lat

• zajęcia prowadzone są w specjalnym ogródku śniegowym na wyznaczonym stoku,Sportusie_logo2-300x163
• od 4 do 5h zajęć dziennie z przerwą na lunch lub na życzenie opieka podczas lunchu,
• grupy max 5 osobowe, które bawią się i szkolą pod opieką instruktorów oraz niani,
• kadra przedszkola to wyselekcjonowani, doświadczeni instruktorzy o specjalnych predyspozycjach,
• nauka odbywa się poprzez zabawę i spokojną adaptację narciarską, wykorzystujemy akcesoria i zabawki śniegowe typu grzybki, ramki, specjalne miękkie tyczki,
• na koniec obozu – zawody na wydzielonym stoku, każdy Sportuś otrzyma medal i upominek a na najlepszych narciarzy czekają puchary.

 

Nianiapingwin

Pomocnikiem instruktora jest niania, która wspiera zmęczone lub potrzebujące pocieszenia maluszki. W przypadku zmarznięcia lub spadku sił niania organizuje zabawy w pobliskiej restauracji.

SZKOLENIE NARCIARSKIE dla dzieci od 7 do 15 lat

• szkolimy dzieci na każdym poziomie zaawansowania – od początkujących po zawodników,
•zapewniamy całodzienne szkolenie, 4-5h dziennie z przerwą na lunch,
• dzieci dobieramy w grupy max. 6 osobowe, biorąc pod uwagę wiek dziecka oraz umiejętności,
• dużą uwagę przywiązujemy do szkolenia sportowego i „wyławiamy” talenty narciarskie do Sekcji Sportowej,
• nasi instruktorzy to sympatyczni i radośni profesjonaliści,
• doświadczeni w pracy z dziećmi, szkolenie uatrakcyjniamy akcesoriami typu grzybki, kolorowe ramki, specjalne miękkie tyczki, na koniec obozu dla wszystkich dzieci organizujemy zawody na wydzielonym stoku,
• każde dziecko wyjedzie z obozu z medalem i upominkiem, a na najlepszych narciarzy czekają puchary.

Bezpieczeństwo na stoku

Bezpieczne narciarstwo jest dla nas priorytetem. Na początku każdego turnusu dzieci przechodzą szkolenia z zasad bezpieczeństwa oraz poznają Dekalog Narciarza w sposób zabawowy i z humorem, aczkolwiek z nastawieniem na dokładne wytłumaczenie powagi omawianych sytuacji. Każde dziecko dostaje kolorową kamizelkę odróżniającą grupę na stoku oraz naklejkę na kask z numerem telefonu do organizatora.

26Zajęcia przygodowo-twórcze po nartach

• codziennie warsztaty twórcze, sportowe i animacje w hotelu
• zajęcia edukacyjne na temat bezpiecznego zachowania na stoku – pokażemy zabawne filmiki instruktażowe, odegramy scenki ilustrujące niebezpieczne sytuacje na nartach, a na koniec sprawdzimy w quizie z wiedzy i nagrodzimy najaktywniejszych uczestników,
• sesja videocoaching, czyli obejrzymy filmy nagrane podczas zajęć narciarskich, a instruktorzy przeanalizują technikę oraz poradzą, jak skorygować błędy,
• wesołe konkurencje dla najmłodszych: skoki w workach, rzut do celu, zawijanie mumii i inne szalone rozgrywki,
• dla chętnych przygotowanie przedstawienia na koniec turnusu, w naszym talent show każdy może udowodnić, że jest gwiazdą,
• podczas zajęć plastycznych wykonamy śmieszne karykatury instruktorów, a wykonanymi pracami pochwalimy się na wystawie obozowej,

termybiałka

Szkolenie narciarskie dla dorosłych

Na obozie przewidujemy szkolenie sportowe na tyczkach dla osób od średnio-zaawansowanych po ekspertów. Program szkoleniowy obejmuje zarówno codzienny trening na tyczkach, zadaniówkę jak i sesje videocoachingowe w hotelu lub podczas lunchy. Celem szkolenia jest podniesienie naszych umiejętności jazdy po slalomach oraz jazdy wolnej. A co najważniejsze duch rywalizacji oraz zabawa w doborowym towarzystwie.

dorosli bialka1

Rezerwacje

zarezerwuj

W recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Klubu Narciarskiego Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 30 dni przed wyjazdem..

Cena, dodatkowe koszty i dojazdbus

dzieci z przedszkolem narciarskim oraz zajęciami przygodowo-twórczymi1430 PLN
 dorośli 1110 PLN
 dojazd autokarem lub klubowym busem 150 PLN
 szkolenie narciarskie dla dorosłych przez 5 dni po 3h dziennie 300 PLN
przedszkole narciarskie dla dzieci spoza obozu800 PLN

W cenie: Cena obejmuje: 5 noclegów, 5 śniadań, 5 obiadów i 5 kolacji, przedszkole narciarskie, szkolenie narciarskie dla dzieci 4h dziennie, zawody narciarskie, program wieczorny, zajęcia przygodowo-twórcze dla dzieci, ubezpieczenie NW/KL. Cena nie zawiera: dojazdu autokarem, szkolenia narciarskiego dla dorosłych, skipassu, oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku. Zniżki oraz dodatkowe informacje: rezerwacje@sporteum.pl lub 796 998 234.

 zarezerwuj

 

Comments are closed.