ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Listopad – Race Camp na lodowcu Stubai

0

ski-fastsitnPZN.svglottracing2

TERMIN: 07 – 14 listopada 2020
MIEJSCE:
Stubai, Austria
HOTEL: Rezydencja Stubai

zarezerwuj

Specyfikacja wyjazdu:

•  super stoki treningowe zarówno GS jak i SL,
• najważniejszy wprowadzający camp treningowy sezonu,
• mentalna, kondycyjna i integracyjna inicjacja w nowy sezon startowy,
• dzieci do 10 r. ż. skipass FREE
•  możliwość trenowania z zawodnikami Pucharu Świata przygotowującymi się do sezonu,
•  program szkoleniowy Sporteum Racing Team ®,
•  popołudniami zajęcia w Parku Trampolin oraz Aquaparku, dojście na piechotę,
•  codzienny videocoaching.

 Region

Stubai to największy spośród austriackich ośrodków narciarskich położonych na lodowcu. Trasy są doskonale przygotowane, charakteryzują się zróżnicowaniem, co świetnie wzbogaca proces szkoleniowy grup od najmłodszych ligowych do juniorów. Do dyspozycji narciarzy stacja oddaje 26 kolei linowych i wyciągów, 35 tras od łatwych po wymagające oraz naturalną pokrywę śnieżną wzbogaconą siecią armatek (98% pokrycia). Dzieci poniżej 10 r. ż. do skipassu rodzica dostają skipass gratis. Gwarancja śniegu od października do czerwca.

Mapa regionu

Rezydencja

Rezydencja Apartamentów w centrum miejscowości Fulpmes zlokalizowana jest 30 min. od lodowca. Rezydencja leży wśród urokliwych zabudowań turystycznej wioski alpejskiej ze sklepami, restauracjami, nieopodal Aquaparku i Air Parku. Tamteż Trener Misiaka poprowadzi wieczorne zajęcia kondycyjne i koordynacyjne na materacach, trampolinach i pump tracku. Każdy apartament ma w pełni wyposażoną kuchnię, gdzie można przygotowywać wszelkie posiłki. Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia w restauracji obok rezydencji. Dla dzieci będących samodzielnie na obozie śniadanie, lunchpakiety oraz obiadokolacje przygotowuje kadra wraz z zawodnikami. Wszystkie apartamenty są starannie wykończone w nowoczesnym, austriackim stylu. 30 metrów od rezydencji znajduje się przystanek skibusów. Osoby z dojazdem autokarem będą codziennie dowożone klubowym autokarem bezpośrednio pod gondolkę na lodowiec.

Program obozu RACE CAMP

Program obozu przewiduje realizację założeń treningowych sekcji narciarskiej Sporteum Racing Team na nadchodzący sezon. Szczególny nacisk kładziemy na przygotowanie dzieci do startu w zawodach GS. Zawodnicy i rodzice w grupach treningowych ze swymi trenerami ustawiają strategię treningową, intensywność oraz cele na cały sezon. Po nartach będą odbywają się spotkania w grupach i analizy video, treningi uzupełniające kondycyjne, sesje funkcjonalne oraz projekcje filmów o tematyce narciarskiej. Zaplanowaliśmy odpoczynek w formie treningów rozluźniających oraz zabawy w pobliskim Aqua Parku. Na kończących obóz zawodach sprawdzimy swoją formę na długich trasach.

Plan trenerski

Camp Stubai to najważniejszy wyjazd zbliżającego się sezonu, w którym nacisk postawimy na wejście w odpowiedni rytm systematycznych treningów i odpowiednie przygotowanie do startów w najważniejszych ligach narciarskich oraz Pucharze Polski. Pracujemy nad odpowiednim “wejściem” mentalnym i fizycznym w sezon startowy.

Szkolenie narciarskie dla dorosłych

Na obozie przewidujemy szkolenie sportowe na tyczkach dla osób od średniozaawansowanych po ekspertów. Program szkoleniowy obejmuje zarówno codzienny trening na tyczkach, zadaniówkę jak i sesje videocoaching’owe w hotelu lub podczas lunchy. Celem szkolenia jest podniesienie umiejętności jazdy po slalomach oraz jazdy wolnej. A co najważniejsze duch rywalizacji oraz zabawa w doborowym towarzystwie.

Program Race Masters pod okiem doświadczonego trenerów Wojtka Gajewskiego oraz Mariusza Garwackiego:
– nauka i doskonalenie techniki race, nowoczesne ćwiczenia i te najlepsze, sprawdzone i efektywne,
– trening SL, GS na bramkach z pomiarem czasu,
– codzienna analiza video każdego uczestnika z rozbiciem szczegółowym ruchu przy pomocy symulacji komputerowych,
– przykładowe treningi przygotowujące do sezonu narciarskiego,
– pokaz serwisowania nart, nabycie umiejętności podstawowego serwisowania i smarowania nart,
– wiele pytań i odpowiedzi na wieczornym  meeting’u,
– zapewniony śnieg i sportowa atmosfera!

szkolenie_dorosli

Zajęcia i treningi popołudniowe

W tym roku przygotowaliśmy specjalny program zajęć w treningowym Parku Trampolin oraz w Aquaparku. Do kompleksu treningowego i aquaparku mamy 15 minut spacerem. Zajęcia zaplanował i prowadzi Trener Misiaka. Plan treningów motorycznych, obwody funkcjonalne i sesje strechingowe przygotował Trener Przygotowania Motorycznego Kuba.

Rezerwacje

dadaj (20)

W recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 100 EUR za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu, przelewem przeliczone na złotówki po średnim kursie NBP EUR/PLN z danego dnia na konto Klubu Narciarskiego Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222 lub przelewem na rachunek walutowy klubu w EUR: PL 04 1140 2004 0000 3412 0589 6917 SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 40 dni przed wyjazdem.

Cena w Apartamentach 2, 3, 4 i 5 – osobowych

młodzież i dzieci z sekcji sportowej bez rodziców na obozie, cena ze śniadaniami, lunch pakietami i obiadokolacjami przygotowywanymi wspólnie w apartamencie kadry 510
 dzieci z rodzicami w apartamencie bez wyżywienia 440
 dorośli bez szkolenia narciarskiego 265

W cenie: 7 noclegów w apartamentach 4-osobowych, sportowe szkolenie narciarskie dla dzieci, zawody narciarskie, opieka, ubezpieczenie NNW i KL, ubezpieczenie w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym,  końcowe sprzątanie, pościel, ręczniki. Cena nie zawiera: dojazdu autokarem, szkolenia narciarskiego dla dorosłych, skipassu, oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku. Dodatkowe informacje: Patrycja Zaborowska racing@sporteum.pl lub +48 729 041 479 lub Igor +48 605 165 501.

dojazd_własnyklubowy_busDodatkowe koszty i dojazd

Szkolenie dla dorosłych:175 € rodzaj dojazdu autokar lub dojazd własny
Dojazd autokarem lub klubowym busem:130 €
obiadokolacje w hotelu obok rezydencji dla dorosłychokoło 140 € za 7 dninajbliższe lotniskoMonachium -około 3h
Tourist TAX dla osób powyżej 14 roku życia,płatny w recepcji rezydencji2,80 EUR za dzień pobytu
Skipass 6-dniowy:dorośli: 239 EUR
dzieci 10-14 lat: 119,50 EUR;
młodzież 15-18 lat: 155,40 EUR
dzieci do 10 lat GRATIS (przy zakupie dorosłego skipassu)
Kaucja za skipass 5 EUR.
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu
4 % kosztu pakietu
  

zarezerwuj

Comments are closed.