ENG                          

Sylwester Race Camp grupa MPP (2008 i starsi)

0

obozy2

TERMIN: 30 grudnia –  6 stycznia 2021PZN.svgsitnSekcja RACING SporteumSportusie_92x50jaworzyna
MIEJSCE: Krynica Górska
HOTEL: Panorama

obóz grupy Pucharowei 2008 i starsi Sporteum Racing Team,
• ośrodek z basenem oraz siłownią,
• codzienne treningi GS lub SL na Jaworzynie lub Słotwinach,

[columns][column size=”1/2″][/column] [column size=”1/2″]mapa_slotwiny[/column] [/columns]

Region

Krynica Górska do dwa świetnie rozwijające się stacje narciarskie Jaworzyna Krynicka oraz Słotwiny. Dla naszych zawodników będziemy mieli dofinansowane przez PZN Polski Mistrz specjalne skipasy na treningi na „piątce” kultowym stoku PKL PZN. W Krynicy dużą atrakcją jest fajny basen oraz duże lodowisko.

Ośrodek Wczasowy

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Panorama to piękny obiekt położony w centrum miasta Krynica-Zdrój na południowym stoku góry “Jasiennik”. Ponadczasowa architektura, wyśmienita kuchnia oraz wiele udogodnień sprawiło, że Panorama jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w Krynicy. Obiekt posiada niezwykły klimat sprzyjający treningom i wypoczynkowi. W ośrodku do naszej dyspozycji jest basen i siłownia w których będziemy prowadzili treningi motoryczne i streaching.

Treningi Sekcji Sportowej

Na obozie będą odbywały się codzienne treningi Sekcji Sportowej. Będziemy trenować GS, SL jak realizować pełny program treningów ogólnych po narciarskich. Szefem Wyszkolenia jest Trener Tomek Majerczyk. Trener Tomek jest wieloletnim trenerem Kadry Narodowej PZN.

 

Rezerwacje

W recepcji klubu, na email racing@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Klubu Narciarskiego Sporteum: 82 1020 1042 0000 8502 0315 9704.

Ceny

Dzieci z Sekcji Sportowej grupy Pucharowej 2008 i starsi2.560 PLN

W cenie: 7 noclegów, 7 śniadań i obiado-kolacji, szkolenie narciarskie, opieka trenera, dojazd busem klubowym oraz transport na miejscu, ubezpieczenie NW/KL. Cena nie zawiera: skipassu, lunczów na stoku oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku. Dodatkowe informacje: igor@sporteum.pl lub 605 165 501.

Dodatkowe koszty i dojazd
bus

Skipass 7-dniowyceny skipasów będą dostępne wkrótce.
Lunche na stokuokoło 15 zł dziennie

bialkanocregion

Comments are closed.

Call Now Button