ENG                          

Świąteczny Race Camp w Białce Tatrzańskiej

0

obozy2MIEJSCE: Białka Tatrzańska
HOTEL: dom góralski U Waliczków
TERMIN:

  • 26 – 31 grudnia 2023

Specyfikacja wyjazdu narciarskiego:

• obóz dedykowany Narciarskiej Sekcji Sportowej,
• na obóz mogą również pojechać rodzice lub opiekunowie najmłodszych naszych zawodników,
• treningi na stoku wielu zawodów MOZN Litwince,
• wieczorne wyjście do aquaparku, łyżwy, snowtubing…

bialka region

Region

Białka Tatrzańska to świetnie rozwinięta stacja, nowoczesne wyciągi krzesełkowe, stoki przy pensjonacie specjalnie przygotowane dla dzieci oraz przedszkola narciarskiego. Dużą atrakcją są Termy Bania, czyli nowoczesny kompleks basenów termalnych i Aquapark o powierzchni lustra 1380 m². Woda termalna parku pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów i w basenach ma temperaturę ok. 30 st. C. Region w południowej Polsce u północnego podnóża Tatr  w dorzeczu górnego Dunajca , poniżej ujścia Białki. Podhale zajmuje środkową część Kotliny Podhala,  na południu wkracza w Tatry. Jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości górskich  regionu ze względu na bardzo dobre warunki do uprawiania sportów zimowych jest Białka Tatrzańska oddalona od Zakopanego 20 km.  Bardzo bogata infrastruktura narciarska składająca się z kilku nowoczesnych wyciągów krzesełkowych, wielu stoków sztucznie naśnieżanych i wielu stoków przygotowanych dla dzieci  zapewni potrzeby początkujących i oczekiwania najbardziej wymagających.

Mapa regionu

Dom góralski „U Waliczków”

Kameralny dom w stylu zakopiańskim z domową atmosferą i przytulnymi pokojami z łazienkami u podnóża stoku, 1 km od wyciągu, 10 minut pieszo lub 1 przystanek bezpłatnym skibusem. Gospodyni serwuje tradycyjną domową kuchnię góralską, pyszne naleśniki, wielkie schabowe oraz niezapomniane zrazy. Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami. Do naszej dyspozycji świetlica, zabawy i imprezy po nartach. Dla rodzin z dziećmi usytuowanie domu jest idealne, bowiem pieszo dojdziemy z pociechami do wyciągu, na którym najmłodsi wygodnie wjadą na łagodny stok.

Treningi sportowe GS i SL

Zajęcia sportowo-przygodowe po nartach

• codziennie streaching i sportowe i animacje,
• zajęcia edukacyjne na temat bezpiecznego zachowania na stoku – pokażemy zabawne filmiki instruktażowe, odegramy scenki ilustrujące niebezpieczne sytuacje na nartach, a na koniec sprawdzimy w quizie z wiedzy i nagrodzimy najaktywniejszych uczestników,
• sesje videocoaching, czyli obejrzymy filmy nagrane podczas zajęć narciarskich, a trenerzy przeanalizują technikę oraz poradzą, jak skorygować błędy,
• popołudniami ruszymy do Aquaparku i Term Bania, na snow tubing i saneczki!

termybiałka

Rezerwacje

W przez poniższy formularz, w recepcji klubu, na email racing@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Sporteum Fundacja Promocji Sportu: 82 1020 1042 0000 8502 0315 9704.

Cena, dodatkowe koszty i dojazd

obóz dla dzieci ze szkoleniem sportowym2 100 PLN
rodzice 1 290 PLN
dojazd autokarem lub klubowym busem oraz transport na miejscu360 PLN
skipasy w zależności od ośrodków, w których będziemy trenowali
około 120 zł dziennie
Szkolenie narciarskie dla dzieci spoza obozu1 300 PLN

W cenie obozu: 5 noclegów, 5 śniadań, 5 pakietów kunchowych i 5 obiadokolacji, 5 dni szkolenia narciarskiego RACE dla dzieci min 4h dziennie, program wieczorny, treningi i zajęcia sportowe dla dzieci, ubezpieczenie NW/KL. Cena nie zawiera: dojazdu autokarem, skipasu, wpisowego na zawody, przygotowania nart do treningów i zawodów, szkolenia narciarskiego dla dorosłych, oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku. Zniżki oraz dodatkowe informacje: racing@sporteum.pl lub 796 998 234.

*Powyższa informacja jest zaproszeniem do zawarcia umowy turystycznej i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Szczegółowa oferta zostanie przedstawiona po dokonaniu wstępnej rezerwacji w przesłanej do Państwa propozycji umowy turystycznej oraz ogólnych warunków wyjazdu turystycznego.

bialkanocregion

Comments are closed.

Call Now Button