ENG                          

Tenisowo-Sportowa Majówka Mölltaler 2019

0

TERMIN: 27 kwietnia – 4 maja 2019 
MIEJSCE:
 Flattach, Lodowiec Mölltaler, Austria
HOTEL: Sporthotel Mölltal, Action Hotel

Specyfikacja wyjazdu:

•  dwa świetnie przygotowane korty tenisowe otoczone pięknym widokiem Alp,
•  codzienne sparingi na korcie,
•  videocoaching z doświadczonym trenerem,
•  zakwaterowanie w hotelu położonym niedaleko od jeziora, przy ścieżkach rowerowych i trekkingowych,
•  możliwość uprawiania wielu sportów dodatkowych: kajakarstwo, wspinaczka, jazda konna, rafting, wakeboarding, rower…

Region Karyntia – Flattach

Tereny narciarskie na Mölltaler Gletscher – to więcej niż zwykły lodowiec. Panują tu wspaniałe warunki do uprawiania wszelkich odmian turystyki górskiej na różnych poziomach zainteresowania – od krótkich spacerów, przez trekking po wspinaczkę i wysokogórską turystykę narciarską. Doliną Drawy, z Tyrolu Wschodniego, aż po granicę Karyntii ze Słowenią, biegnie jedna z najpiękniejszych w Austrii tras dla rowerzystów Drauradweg. Liczy 280 km i jest niezwykle malownicza. Jeziora Karyntii są znane z nieskazitelnej czystości i osiąganej latem temp. wody prawie 30°C co sprzyja kąpielom i rekreacyjnemu uprawianiu sportów wodnych (Wörthersee, Ossiacher See, Afritzer See, Brennsee). Wiele jezior ma idealne warunki do wędkowania. Latem można w tym regionie uprawiać paralotniarstwo, kajakarstwo, canyoning.

Hotel

Zakwaterowani jesteśmy w centrum miejscowości Flattach około 10 minut jazdy od lodowca. Do dyspozycji mamy komfortowo wyposażone pokoje w stylu alpejskim (telewizja satelitarna, sejf, łazienka z wc, prysznicem i suszarką). oraz hotelowe SPA z sauną, kabiną na podczerwień, siłownią, łaźnią parową oraz wanną z hydromasażem, a także restaurację z wyborem dań z karty. Na terenie hotelu znajduje się boisko do siatkówki oraz koszykówki. W pobliżu hotelu znajdują się korty tenisowe. Dzięki dużej bazie sportowej w pobliżu hotelu goście mogą spróbować wielu aktywności sportowych, takich jak rafting, kajakarstwo, wspinaczka, wakeboarding itp. Z obiektu Sporthotel Mölltal można w 5 minut dojść do odkrytego basenu i ścianki wspinaczkowej.

TENISOWY PROGRAM OBOZU

Codziennie Akademia Tenisowa: 2h zajęć grupowych z trenerem, codzienne turnieje ogólnorozwojowe, videocoachingi. Każdy uczestnik gra min. 2h dziennie. Każdy uczestnik przypisany jest do grupy treningowej, która trenuje z trenerem przez 2h. Dla chętnych treningi indywidualne. W programie również treningi ogólnorozwojowe nastawione na poprawę: koordynacji, techniki poruszania się na korcie, stabilizacji. Treningi dotyczą: części tenisowej, ogólnorozwojowej siłowej i mentalnej. Codziennie fakultatywnie dla chętnych sparingi w ramach dostępności kortów.

Każdego dnia skupiamy się na danym aspekcie treningu tenisowego:

Dzień 1 – praca nóg & technika poruszania się na korcie.

Dzień 2 – technika górnej części ciała.

Dzień 3 – koordynacja pracy górnej & dolnej części ciała.

Dzień 4 – doskonalenie uderzeń klasycznych.

Dzień 5 – dzień techniki serwisu ( płaski & rotowany ).

Dzień 6 – technika uderzeń specjalistycznych ( slice & volley & drive & smash).

Metody : videocoaching, analiza filmów treningowych, drukowane materiały dydaktyczne

Rezerwacje


W recepcji klubu, na email racing@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 100 EUR za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu, przelewem przeliczone na złotówki po średnim kursie NBP EUR/PLN z danego dnia na konto Klubu Narciarskiego Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222 lub przelewem na rachunek walutowy klubu w EUR: PL04 1140 2004 0000 3412 0589 6917 SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 30 dni przed wyjazdem.

Koszty obozu

Młodzież i dzieci bez rodziców na obozie
W cenie: 
7 noclegów ze śniadaniami i obiadokolacjami w Hotelu Action, sportowe szkolenie tenisowe 3h dziennie, zajęcia sportowe, rekreacyjne i krajoznawcze, dojazd klubowym busem lub autokarem, ubezpieczenie.
 650€ 
Dorośli w Sport Hotelu z Akademią Tenisową
W cenie: 
7 noclegów w Hotelu Sporthotel Molltal z basenem, wyżywienie śniadania i obiadokolacje, Akademia Tenisowa 2h dziennie w grupach 4-5 osobowych, końcowe sprzątanie, pościel, ręczniki, ubezpieczenia NW, KL i TFG.
630 € 
Dzieci z dwójką rodziców w pokoju
W cenie:
7 noclegów ze śniadaniami i obiadokolacjami z rodzicami w pokoju Sporthotelu lub z obozem w Action Hotelu, sportowe szkolenie tenisowe 3h dziennie, zajęcia sportowe, rekreacyjne i krajoznawcze, ubezpieczenie.

530 €

Cena nie zawiera: dojazdu autokarem dla osób dorosłych i dzieci z rodzicami, fakultatywnych sparingów oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku.

Informacje: Patrycja racing@sporteum.pl lub 729 041 479.


dojazd_własny
klubowy_busDodatkowe koszty i dojazd

Dojazd autokarem lub klubowym busem dla dorosłych oraz dzieci przyjeżdżającymi z rodzicami130 €
Koszt wynajęcia kortu tenisowego poza zajęciami Akademii oraz klubowymi zajęciami dla dzieci i młodzieży10 €/h
Luncheokoło 7 EUR dziennie
Taksa klimatyczna płatna w recepcji dla osób powyżej 16 roku życia2,10 € dzień

 

Comments are closed.

Call Now Button