ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

FREE SKI Camp, Tonale 2021

0

szkolenie narciarskie dla dorosłych

Skipass w cenie!

TERMIN: 4-11 grudnia
MIEJSCE:
 Passo Tonale Włochy

HOTEL: Hotel i rezydencja przy stoku

Specyfikacja wyjazdu:

 • skipass w cenie wyjazdu,
 • szkolenie narciarskie RACE dla dorosłych i dzieci,
 • możliwość szkolenia indywidualnego od początkujących,
 • kultowy region na przełęczy, u stóp lodowca Presena, łączący Lombardię z Trentino,
 • wieczorne spotkania, klubowe degustacje i porady sprzętowe.

Region

Passo Tonale to stacja i wioska narciarska położona na przełęczy i otoczona trasami narciarskimi. Do naszej dyspozycji mamy ponad 100 km tras położonych od 1120 m w Ponte di Legno poprzez Tonale1884 m aż do 3100 m na  Lodowcu Presena. Większość stoków jest dodatkowo naśnieżana nowoczesnym systemem armatek. W Tonale trenują najlepsze kluby z Trentino i Lombardii.  W miasteczku panuje świetna, sportowa atmosfera. Mamy super wybór barów, restauracji i pizzeri.  Liczne sklepy sportowe oferują najnowsze kolekcje świetnych marek niedostępnych w Polsce. Jest kilka super pubów a nawet dwie dyskoteki. Co więcej w ramach dodatkowych atrakcji narciarze mogą wybrać: lodowisko, jazdę na skuterach śnieżnych i kilka basenów.

Mapa Tonale

Hotele i Apartamenty

Hotel Eden***

Hotel charakteryzuje się po prostu doskonałą lokalizacją, bowiem znajduje się przy głównej ulicy stacji narciarskiej i nie więcej niż 200 m od stoku.  Pokoje z łazienkami urządzone są w tradycyjnym, włoskim stylu. Na dole w barze spotkamy się na wieczorne odprawy i możemy z radością degustować trydenckie specjały okolicznych winnic. Restauracja oferuje włoskie oraz lokalne potrawy kulinarne. Goście chwalą obfitowe bufety śniadaniowe z domowymi wypiekami i konfiturami własnej roboty.

Apartamenty Tonale 3

Apartamenty znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie stoków narciarskich Tonale. Do wyboru mamy apartamenty 3 i 4 osobowe urządzone w alpejskim stylu, z łazienkami, TV, oraz w pełni wyposażoną kuchnią. Apartamenty mają prosty wystrój za to przepiękny widok na góry!

Hotel Sporting

Hotel Sporting znajduje się bezpośrednio przy trasach narciarskich. Hotel oferuje 59 pokoi standardowych, o podwyższonym standardzie, mini apartamenty i apartamenty rodzinne. Z apartamentów roztacza się zapierający dech w piersiach widok na masyw Presanella o wysokości 3556 metrów lub na górę Cadi, na której zboczach znajduje się większość wyciągów. Wnętrza hotelu zostały urządzone w tradycyjnym stylu alpejskim. Pokoje wyposażone są w wygodne łóżka, pięknie zaprojektowane łazienki z toaletami, większość z nich posiada także balkon z widokiem na malowniczą okolicę. Parking jest dostępny w garażu i na zewnątrz. Sporting oferuje mnóstwo miejsc i przestrzeni przeznaczonych do spędzania wolnego czasu w gronie znajomych lub rodziny, a wśród nich dyskotekę, salon i wiele innych zakątków. Niewątpliwie silną stroną hotelu jest SPA o powierzchni 800 metrów kwadratowych, w którym można totalnie się zregenerować i odpocząć po dniu spędzonym na stokach. Restauracja z widokiem na ośnieżone szczyty oferuje przysmaki kuchni regionu Trydentu-Górnej Adygi, Lombardii oraz śródziemnomorskiej.

 


INDYWIDUALNE i GRUPOWE SZKOLENIE NARCIARSKIE DLA DOROSŁYCH ORAZ DZIECI

 • w ramach dodatkowego pakietu – szkolimy dorosłych i dzieci na każdym poziomie zaawansowania – od początkujących po zawodników,
 • instruktorzy to doświadczeni profesjonaliści, posiadający uprawnienia, wiedzę i efektywność szkoleniową,
 • w zależności od poziomu zaawansowania uczestników treningi intensyfikujemy, wprowadzając elementy szkolenia sportowego na tyczkach,
 • na potrzeby treningów gigantowych zapewniamy stok z asekuracją,
 • gwarancja warunków śniegowych na najwyższym poziomie – bez względu na pogodę w niższych regionach, na przełęczy Tonale śnieg będzie na pewno,
 • dla chętnych porady skitourowe, dobór sprzetu i tras oraz możliwość organizacji wyprawy z przewodnikiem.

Na obozie jest możliwość dołączenia do szkolenia narciarskiego dla dorosłych uczestników z naszym Euroinstruktorem Mariuszem Garwackim. I tutaj nowość: szkolenie będzie prowadzone zarówno w formie grupowej, jak i indywidualnej.

Wielu z naszych klubowiczów zna i docenia warsztat szkoleniowy Mariusza. Ci, którzy jeszcze nie znają Mariusza lub nie słyszeli o jego naprawdę fajnych metodach pracy, będą mogli poznać nowy level treningu narciarskiego dla osób dorosłych. Mariusz posiada najwyższe możliwe międzynarodowe kwalifikacje instruktorskie, ale przede wszystkim potrafi z pasją, empatią i z wielką życzliwością prowadzić cały proces szkoleniowy. Treningi z Mariuszem, możemy to powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, gwarantują zauważalne postępy osiągnięte w przyjaznej atmosferze, bez straty dla profesjonalizmu procesu.

Chcesz się szkolić z Euro instruktorem zapytaj nas o szkolenie z Mariuszem rezerwacje@sporteum.pl!

szkolenie_dorosli

Kolejności zapisów jest wiążąca. Na marginesie można dodać, że podczas wyjazdu większość uczestników nabiera wielkiej ochoty, by dołączyć do szkolenia, ale niestety, grupa zwykle jest i tak za duża, miejsc nie ma i cały tydzień narciarski spędzamy na niezbyt rozwojowych dla naszej techniki zjazdach i krążeniu po górskich barach. Z Mariuszem – przerwa jest jedna i to też trzeba zasłużyć 😊 Ale warto! Wasze narciarstwo może wejść w nowy, bezpieczny i technicznie piękny etap. Należy też zauważyć, że narciarstwo to sport niezwykle towarzyski i tylko grupowa dyscyplina pozwoli Wam cieszyć się w pełni postępami i sympatycznym urlopem w gronie znajomych.

RACE MASTERS dla dorosłych

szkolenie narciarskie dla dorosłych

Na życzenie na obozie organizujemy treningi sportowe na tyczkach dla osób od średnio zaawansowanych po ekspertów. Celem szkolenia jest podniesienie umiejętności uczestników jazdy po slalomach oraz jazdy wolnej. Nie mniej ważny jest aspekt towarzyski, duch sportowej rywalizacji oraz wymiany doświadczeń w doborowym towarzystwie. Liczba osób w grupie: od 4 do 8. Trening sportowy jest opcją fakultatywną.

Ryanair lub Wizzair do Mediolanu

szkolenie narciarskie

Na zapytanie:

 • Organizujemy transfery z/na lotnisko Mediolan – Bergamo.
 • Wypożyczenie doskonale przygotowanych nart RACE na miejscu z renomowanej szkoły narciarskiej.

Rezerwacje

W recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 100 EUR za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu, przelewem przeliczone na złotówki po średnim kursie NBP EUR/PLN z danego dnia na konto Klubu Narciarskiego Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222 lub przelewem na rachunek walutowy klubu w EUR: PL04 1140 2004 0000 3412 0589 6917 SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 40 dni przed wyjazdem.

Ceny

Apartamenty w Residence TonaleCena ze skipasem
osoba dorosła lub dziecko przy 4 osobach w apartamencie z 6 dniowym skipass’em265 EUR
osoba dorosła lub dziecko przy 3 osobach w apartamencie i 6 dni skipass299 EUR
obowiązkowe sprzątanie końcowe apartamentu55 EUR
Hotel Eden*** ze śniadaniami i obiadokolacjamiCena ze skipasem
osoba dorosła z HB oraz 6 dniowym skipass’em
475 EUR
dziecko 0-7,99 lat z dwójką rodziców w pokoju z 6 dniowym skipass’em290 EUR
dziecko 8-12 lat z dwójką rodziców w pokoju z 6 dniowym skipass’em 355 EUR
dziecko 12-16 lat z dwójką rodziców w pokoju z 6 dniowym skipass’em385 EUR
osoba 16+ lat z dwójkądorosłych w pokoju z 6 dniowym skipass’em420 EUR
Hotel Sporting***S ze śniadaniami i obiadokolacjamiCena ze skipasem
osoba dorosła z HB oraz 6 dniowym skipass’em
695 EUR
dziecko 2-11 lat z dwójką rodziców w pokoju z 6 dniowym skipass’em399 EUR
dziecko 12-15 lat z dwójką rodziców w pokoju z 6 dniowym skipass’em 559 EUR

W cenie: 7 noclegów, 6 dniowy skipass, w hotelach również: 7 śniadań, 7 obiadokolacji, opieka pilota, ubezpieczenie NW i KL, ubezpieczenie Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego. Cena nie zawiera: dojazdu, szkolenia narciarskiego oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku. Dodatkowe informacje: ewa@sporteum.pl lub 606 966 788.

Dodatkowe koszty

Całodniowe szkolenie narciarskie dla dorosłych lub dzieci w minimum 6 osobowej grupie (6 dni szkolenia po 4,5h dziennie)230 EUR za osobę
Półdniowe szkolenie narciarskie dla dorosłych  w minimum 6 osobowej grupie (6 dni szkolenia po 2,5h dziennie)150 EUR za osobę
Szkolenie narciarskie RACE z trenerem kadry PL lub ITA 6 dni po 2h dziennie890 EUR za grupę
Szkolenie narciarskie indywidualne pakiet 4 godzin szkolenia155 EUR
Dojazd klubowym busem lub autokarem110 EUR
Przewóz sprzętu narciarskiego klubowym transportem w dwie strony (jedna para nart, buty narciarskie i kask)60 EUR
Przewóz walizki do 23 kg klubowym transportem w dwie strony50 EUR
Wypożyczenie nart Race GS lub SL35 EUR za dzień
Podatek turystyczny dla osób powyżej 14 roku życia płatny w recepcji hotelowej2 EUR za dzień pobytu
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu
5 % kosztu pakietu

Comments are closed.

Call Now Button