ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Obóz Przygotowania Motorycznego Boże Ciało 2020

0

TERMIN: 11-14 czerwca 2020
MIEJSCE: COS Cetniewo, Władysławowo

COS Ośrodek Przygotowań Olimpijskich Cetniewo to zespół obiektów sportowych położony w pięknym parku nad samym morzem. To miejsce zupełnie wyjątkowe zarówno pod względem swojej ponad 50-o letniej historii i tradycji, położenia, zróżnicowanych obiektów i nowoczesnego wyposażenia, ale chyba przede wszystkim pod względem gościnności, doświadczenia i profesjonalizmu, a także wyjątkowej sportowej atmosfery.

OŚRODEK

Ośrodek posiada 7 obiektów zakwaterowania, w skład których wchodzi: „Albatros” – budynek główny, w którym znajduje się recepcja, jadalnia i administracja ośrodka, Willa „Rybitwa” oraz 5 pawilonów jedno-piętrowych. Wszystkie pokoje posiadają pełen węzeł sanitarno – higieniczny, TV-sat, telefon, Internet bezprzewodowy. W skład bazy sportowej ośrodka wchodzą nowoczesne hale do gier zespołowych, siłownia, boiska do plażowej piłki siatkowej, boisko wielofunkcyjne, hala do szermierki, rzutnie, hala ciężarów, hala do judo i zapasów oraz profesjonalny stadion lekkoatletyczny. Pływalnia AQUARIUS – to super nowoczesny kompleks basenowo – rekreacyjny. W środku znajdziemy basen sportowy o długości 25m, basen rozgrzewkowo – rekreacyjny, dysze do masażu podwodnego, jacuzzi, gejzery i parasole wodne, 70m zjeżdżalnia wodna, sauny suche, parowe, infrared (na podczerwień), oraz kompleks odnowy biologicznej (fizykoterapia, hydroterapia, kinezyterapia, krioterapia). Również do dyspozycji zawodników są 4 odkryte ziemne korty tenisowe o nawierzchni z mączki ceglanej z możliwością oświetlenia i 1 kort o nawierzchni sztucznej – poliuretanowej.

PLAN OBOZU

Dla uczestników zgrupowania przewidujemy treningi motoryczne – ukierunkowane na doskonalenie szybkości, zwinności, wytrzymałości i dynamiki. W celu zmaksymalizowania efektów treningowych plan będziemy realizować w podziale na grupy wiekowe, dzięki temu nasi zawodnicy będą czuli się na siłach aby wykonywać powierzone im zadania dostosowane do ich potrzeb wiekowych. Treningi będą odbywały się na hali, basenie, stadionie lekkoatletycznym oraz na plaży. Sport to również zabawa! Dlatego nie zabraknie jazdy na rolkach, dobrze rozegranych gier zespołowych z naszą kadrą trenerską, oraz wieczorami „mafii”, kalamburów i innych gier i zabaw. W ramach zajęć odprężających wybierzemy się na deptak, przejdziemy aleją gwiazd sportu oraz zjemy nadmorskie przysmaki.

TRENINGI SPORTOWE

Roczniki 2010-2013
Trening przeznaczony dla najmłodszych uczestników oparty będzie na grach i zabawach szybkościowych, wytrzymałościowych i zręcznościowych z elementami rywalizacji indywidualnej i w grupach. Charakteryzować go będzie częsta zmiana bodźców przy użyciu jak największej ilości sprzętu. Dzięki temu sprawimy, że trenowanie to nie tylko wysiłek ale i dobra zabawa.

Roczniki 2008-2009
W tej grupie dominować będą gry zespołowe i indywidualne oparte na współzawodnictwie. Wprowadzać będziemy elementy dobrze znane starszym adeptom sportu wyczynowego takie jak : obwody stacyjne, tory przeszkód, biegi na orientację, treningi kształtujące równowagę, szybkość i wytrzymałość oraz ćwiczenia siłowe z pokonywaniem oporu własnego ciała.

Roczniki 2007-2004
Trening najstarszych zawodników nastawiony będzie przede wszystkim na optymalny rozwój cech motorycznych niezbędnych w sportowej rywalizacji. Treningi siły, szybkości, wytrzymałości, skoczności, koordynacji i gibkości w skoncentrowanej formie pozwolą zawodnikom lepiej poznać swoje mocne i słabe strony oraz wspólnie z trenerami pracować nad poprawą rezultatów.

KADRA
Kuba Wojtaszek –
Trener przygotowania motorycznego, magister AWF Warszawa, trener główny przygotowania motorycznego zawodników w Sporteum.
Agata, Brzoza, Misiaka, Bartek, Tomek – Trenerzy narciarstwa w zależności od zgłoszonych zawodników.

REZERWACJE


W recepcji klubu, na email racing@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 200 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Sporteum Fundacja: 82 1020 1042 0000 8502 0315 9704. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona przed wyjazdem.

CENA

Cena obozu dla zawodników Klubu Sporteum do 15 lat 1100 PLN
Cena obozu dla pozostałych uczestników 1300 PLN
Cena obozu z treningami tenisowymi 3h dziennie prowadzonymi przez Trenera Pawła 890 PLN
Dojazd klubowym busem dla pierwszych pięciu zgłoszonych i potwierdzonych zawodników Klubu Sporteum GRATIS!
Dojazd klubowym busem lub PKP około 160 zł
ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu
4 % ceny pakietu

Cena zawiera:  4 noclegi z wyżywieniem, 4 dni treningowe, opieka trenerów zgodnie z programem, wstępy do obiektów sportowych zgodnie z programem, dojazd klubowym busem dla pierwszych pięciu zgłoszonych i potwierdzonych wpłatą zaliczki zawodników Klubu Sporteum, ubezpieczenie.

.

Comments are closed.

Call Now Button