ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Wioślarz First Degree FD APOLLO PLUS

0

Wioślarz
Row HX Trainer

Stan: nowy

Wymiary produktu (dł. × szer. × wys.)213 × 80 × 84 cm 84 × 31,5 × 84″
Odległość od siedzenia do podłogi29 cm (1,5″ )
Waga produktubez wody: 32,2 kg | z wodą: 49 kg
Maksymalny ciężar użytkownika150 kg
Technologia płynnego oporuTak
Poziomy oporu4
Regulowane oparcie na stopy z zapięciamiTak
Pakiet monitorowania pulsu (odbiornik i opaska na klatkę piersiową)Opcjonalnie
Kółka transportoweTak
Możliwość przechowywania w pionieTak – 213 cm (83,85″)
Wymagania dotyczące zasilania 2 baterie AA

Urządzenie Row HX™ Trainer idealnie nadaje się do ćwiczeń wszystkich partii mięśni w domu bez ich nadmiernego obciążania. Estetyczny wygląd sprawia, że świetnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu. Dzięki zastosowanej technologii płynnego oporu ruch podczas ćwiczeń jest harmonijny i naturalny. Urządzenie Row HX Trainer umożliwia wykonanie całej gamy ćwiczeń i osiąganie najlepszych wyników bez wychodzenia z domu.

Najważniejsze cechy:

NATURALNE RUCHY – unikalna technologia płynnego oporu wykorzystuje wodę, aby zapewnić harmonijność i naturalność ćwiczeń, a także stałą wartość oporu przy każdym ruchu.

ŁATWA REGULACJA OPORU – opór można swobodnie regulować przy pomocy pokrętła bez konieczności dodawania lub spuszczania wody. Cztery poziomy oporu sprawiają, że ćwiczyć mogą osoby o różnym stopniu zaawansowania.

ESTETYCZNE WYKONANIE – połączenie naturalnego drewna i ramy z hartowanej stali to gwarancja elegancji i trwałości. Urządzenie Row HX będzie doskonale prezentowało się w każdym wnętrzu.

NIEWIELKIE WYMIARY – urządzenie zajmuje mało miejsca i łatwo można je transportować. W pozycji pionowej jego wysokość to jedyne 213 cm (7 stóp).

Comments are closed.