ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Obozy Tenisowe, Sportowe, Rodzinne

Obozy Tenisowe
Obozy zaplanowane z myślą o potrzebie każdego członka rodziny. Dla najmłodszych codziennie zajęcia sportowe tenis, żagle, wind, pływanie w formie zabawy.

Rodzinne
Mazury, Hel, Litwa – treningi dla dużych i małych, razem, ale osobno, sport, przygody i wieczorne rodzinne ogniska. Tenis, bieganie, wind, joga i wiele innych.

Dla dzieci i młodzieży
Jesteśmy wszędzie, w górach i na Mazurach, trenujemy, odpoczywamy i wakacyjnie poznajemy świat. Tenis, żagle, wind, pływanie i rozgrywki.

Majówka Race Camp na lodowcu w Kaprun 2018
Apartamenty***, Kaprun, Austria
28 kwietnia - 5 maja 2018
Cena od: 245 EUR

Obóz treningowy dla dzieci z Sekcji Sportowej oraz dzieci z rodzicami na lodowiec! W ramach obozu będzie można odbyć kurs na Demonstratora lub Pomocnika Instruktora SITN PZN.

Wyjazd zakończony

Tenisowo-Sportowa Majówka 2018
Polska
28 kwietnia - 3 maja 2018
Cena od: 1210 PLN

Wyjazd dla dzieci i młodzieży. Codziennie: 3h treningów na korcie z trenerami Sporteum, 1h zajęć na basenie, 1h zajęć ogólnorozwojowych, 1.5 h gier zespołowych na hali sportowej oraz nasz ulubiony videocoaching.

Wyjazd zakończony

Długi Weekend Windsurfingowy Hel
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
30 maja – 3 czerwca 2018
Cena od: 850 zł za przyczepę na 4 dni

Wyjazd rodzinny na Półwysep Helski, połączony z kursem WINDSURFINGU oraz szeregiem innych sportowych atrakcji. Możliwość spędzenia czasu w fantastycznej atmosferze bazy MOLO SURF możliwość aktywnego wypoczynku, integracji i nauki pływania na windsurfingu....

Wyjazd zakończony

Obóz Tenisowo-Sportowy Jastarnia 2018
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
24 czerwca - 6 lipca 2018 (12 dni)
Cena od: 2.290 PLN

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem. Na obozie połączymy treningi tenisowe z zajęciami wodniackimi i aktywnościami sportowymi. Każdego dnia odbywają się zajęcia na kortach oraz na boisku sportowym. Ponad to każdy uczestnik przejdzie kilka sesji na windsurfingu, motorówce, pontonie, supoe, wake’u i kajakach.

Wyjazd zakończony

Obóz Windsurfingowy Jastarnia 2018
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
24 czerwca - 6 lipca 2018 (12 dni)
Cena od: 2640 PLN

Na obóz windsurfingowy zapraszamy do Jastarni, do znanej, kultowej bazy Molo Surf, wiodącej szkoły Wind & Kite na półwyspie Helskim. Na obozie skupiamy się intensywnym, efektywnym i sprawnie prowadzonym szkoleniu windsurfingowym. Uczestnicy przejdą też cykl treningów tenisowych oraz uzupełniające treningi ogólno-sportowe.

Wyjazd zakończony

Obóz Narciarskiej Sekcji Sportowej Jastarnia 2018
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
24 czerwca - 6 lipca 2018 (12 dni)
Cena od: 2290 PLN

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem, na półwyspie Helskim w Jastarni dla dzieci starszych i młodzieży. Na obozie łączymy treningi dedykowane zawodnikom sekcji narciarskiej, z zajęciami tenisowymi oraz wodniackimi i sportowymi. Jest motorówka, ponton, sup, wake i kajaki. Codziennie po południu aktywnie spędzamy czas na plaży: plażowanie na sportowo – dwa ognie, bieganie, piłka siatkowa oraz inne rekreacyjne gry i zabawy sportowe.

Wyjazd zakończony

Obóz Tenisowy Sekcji Zawodniczej Muszyna 2018
Muszyna w Beskidzie Sądeckim, Polska
2-12 lipca 2018
Cena od: 2090 PLN

Obóz w Muszynie skupia się na tenisie, wszystko po to, żeby młodzi zawodnicy doskonalili swoje tenisowe umiejętności! Planujemy codzienne treningi tenisa, dodatkowo wieczorne turnieje i sparingi wewnątrz klubowe oraz z zawodnikami z innych klubów! Dla zawodników przygotowaliśmy zaawansowany program koordynacyjno-rozwojowy: koordynacja, szybkość i ogólna motoryka.

Wyjazd zakończony

Obóz Tenisowo-Windsurfingowy Jastarnia 2018
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
7 - 14 lipca 2018 (7 dni)
Cena od: 1585 PLN

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem, na półwyspie Helskim w Jastarni dla dzieci starszych i młodzieży. Ośrodek znajduje się w nowej bazie Molo Surf Spot, dysponującej najlepszym sprzętem sportowym do wszystkich sportów wodnych, terenem nad samą Zatoką Pucką z własną plażą i pomostem, kortem tenisowym, boiskami do...

Wyjazd zakończony

Rodzinny Obóz Tenisowo – Sportowy w Starych Jabłonkach 2018
Stare Jabłonki, Polska
24 - 31 sierpnia 2018
Cena od: 1890 PLN

O naszym klubowym, tenisowym, obozie rodzinnym w Starych Jabłonkach w Hotelu Anders SPA krążą już legendy i to najlepiej świadczy o atmosferze tego niezwykłego spotkania klubowiczów. Tenis, który przyświeca nam od świtu do nocy, stanowi niezaprzeczalną podstawę naszej aktywności obozowej. Ale nie zapominamy o...

Wyjazd zakończony

Adventure camp, czyli narty latem, tylko dla orłów, Druskienniki 2018
Druskienniki, Litwa
24 - 31 sierpnia 2018
Cena od: 595 EUR

Dla zawodników sekcji racing jako obóz otwarcia sezonu i trening kondycyjno - techniczny oraz dla ambitnych sportowców. Bedą treningi SL w hali narciarskiej, weake, tenis, rolki, rowery i zjazd tyrolką ponad Niemnem!

Wyjazd zakończony

Rusken 2018
Rusken, Szwecja
6 - 13 października 2018
Cena od: 3220 PLN

Jeziora Rusken, Rymmen, Lyan, Furen ... to raj dla miłośników wędkarstwa. Zarówno dla tych zaawansowanych, jak i tych, którzy zaczynają swoją przygodę z wędkowaniem.

Wyjazd zakończony