Obozy Tenisowe, Sportowe, Rodzinne

Wszystkie wyjazdy

Obozy zaplanowane z myślą o potrzebie każdego członka rodziny. Dla najmłodszych codziennie zajęcia sportowe tenis, żagle, wind, pływanie w formie zabawy.


Pokaż Wszystkie


 

Rodzinne

Mazury, Hel, Litwa – treningi dla dużych i małych, razem, ale osobno, sport, przygody i wieczorne rodzinne ogniska. Tenis, bieganie, wind, joga i wiele innych…


Pokaż Rodzinne


 
Dla dzieci i młodzieży

Jesteśmy wszędzie, w górach i na Mazurach, trenujemy, odpoczywamy i wakacyjnie poznajemy świat. Tenis, żagle, wind, pływanie i rozgrywki. Wakacje są super!


Pokaż dla dzieci i młodzieży


 

Majówka Race Camp na lodowcu w Kaprun 2018
Apartamenty***, Kaprun, Austria
28 kwietnia – 5 maja 2018
Cena od: 245 EUR

Obóz treningowy dla dzieci z Sekcji Sportowej oraz dzieci z rodzicami na lodowiec! W ramach obozu będzie można odbyć kurs na Demonstratora lub Pomocnika Instruktora SITN PZN.

Wyjazd zakończony


Tenisowo-Sportowa Majówka 2018
Polska
28 kwietnia – 3 maja 2018
Cena od: 1210 PLN

Wyjazd dla dzieci i młodzieży. Codziennie: 3h treningów na korcie z trenerami Sporteum, 1h zajęć na basenie, 1h zajęć ogólnorozwojowych, 1.5 h gier zespołowych na hali sportowej oraz nasz ulubiony videocoaching.

Wyjazd zakończony


Obóz Tenisowo-Sportowy Jastarnia 2018
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
24 czerwca – 6 lipca 2018 (12 dni)
Cena od: 2.290 PLN

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem. Na obozie połączymy treningi tenisowe z zajęciami wodniackimi i aktywnościami sportowymi. Każdego dnia odbywają się zajęcia na kortach oraz na boisku sportowym. Ponad to każdy uczestnik przejdzie kilka sesji na windsurfingu, motorówce, pontonie, supoe, wake’u i kajakach.

Wyjazd zakończony


Obóz Windsurfingowy Jastarnia 2018
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
24 czerwca – 6 lipca 2018 (12 dni)
Cena od: 2640 PLN

Na obóz windsurfingowy zapraszamy do Jastarni, do znanej, kultowej bazy Molo Surf, wiodącej szkoły Wind & Kite na półwyspie Helskim. Na obozie skupiamy się intensywnym, efektywnym i sprawnie prowadzonym szkoleniu windsurfingowym. Uczestnicy przejdą też cykl treningów tenisowych oraz uzupełniające treningi ogólno-sportowe.

Wyjazd zakończony


Obóz Narciarskiej Sekcji Sportowej Jastarnia 2018
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
24 czerwca – 6 lipca 2018 (12 dni)
Cena od: 2290 PLN

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem, na półwyspie Helskim w Jastarni dla dzieci starszych i młodzieży. Na obozie łączymy treningi dedykowane zawodnikom sekcji narciarskiej, z zajęciami tenisowymi oraz wodniackimi i sportowymi. Jest motorówka, ponton, sup, wake i kajaki. Codziennie po południu aktywnie spędzamy czas na plaży: plażowanie na sportowo – dwa ognie, bieganie, piłka siatkowa oraz inne rekreacyjne gry i zabawy sportowe.

Wyjazd zakończony


Obóz Tenisowy Sekcji Zawodniczej Muszyna 2018
Muszyna w Beskidzie Sądeckim, Polska
2-12 lipca 2018
Cena od: 2090 PLN

Obóz w Muszynie skupia się na tenisie, wszystko po to, żeby młodzi zawodnicy doskonalili swoje tenisowe umiejętności! Planujemy codzienne treningi tenisa, dodatkowo wieczorne turnieje i sparingi wewnątrz klubowe oraz z zawodnikami z innych klubów! Dla zawodników przygotowaliśmy zaawansowany program koordynacyjno-rozwojowy: koordynacja, szybkość i ogólna motoryka.

Wyjazd zakończony


Obóz Tenisowo-Windsurfingowy Jastarnia 2018
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
7 – 14 lipca 2018 (7 dni)
Cena od: 1585 PLN

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem, na półwyspie Helskim w Jastarni dla dzieci starszych i młodzieży. Ośrodek znajduje się w nowej bazie Molo Surf Spot, dysponującej najlepszym sprzętem sportowym do wszystkich sportów wodnych, terenem nad samą Zatoką Pucką z własną plażą i pomostem, kortem tenisowym, boiskami do…

Wyjazd zakończony


Adventure camp, czyli narty latem, tylko dla orłów, Druskienniki 2018
Druskienniki, Litwa
24 – 31 sierpnia 2018
Cena od: 595 EUR

Dla zawodników sekcji racing jako obóz otwarcia sezonu i trening kondycyjno – techniczny oraz dla ambitnych sportowców. Bedą treningi SL w hali narciarskiej, weake, tenis, rolki, rowery i zjazd tyrolką ponad Niemnem!

Wyjazd zakończony


Rusken 2018
Rusken, Szwecja
6 – 13 października 2018
Cena od: 3220 PLN

Jeziora Rusken, Rymmen, Lyan, Furen … to raj dla miłośników wędkarstwa. Zarówno dla tych zaawansowanych, jak i tych, którzy zaczynają swoją przygodę z wędkowaniem.

Wyjazd zakończony