Obozy Tenisowe, Sportowe, Rodzinne

Wszystkie wyjazdy

Obozy zaplanowane z myślą o potrzebie każdego członka rodziny. Dla najmłodszych codziennie zajęcia sportowe tenis, żagle, wind, pływanie w formie zabawy.


Pokaż Wszystkie


 

Rodzinne

Mazury, Hel, Litwa – treningi dla dużych i małych, razem, ale osobno, sport, przygody i wieczorne rodzinne ogniska. Tenis, bieganie, wind, joga i wiele innych…


Pokaż Rodzinne


 
Dla dzieci i młodzieży

Jesteśmy wszędzie, w górach i na Mazurach, trenujemy, odpoczywamy i wakacyjnie poznajemy świat. Tenis, żagle, wind, pływanie i rozgrywki. Wakacje są super!


Pokaż dla dzieci i młodzieży


 

Tenisowo-Sportowa Majówka 2018
Polska
28 kwietnia – 3 maja 2018
Cena od: 1210 PLN

Wyjazd dla dzieci i młodzieży. Codziennie: 3h treningów na korcie z trenerami Sporteum, 1h zajęć na basenie, 1h zajęć ogólnorozwojowych, 1.5 h gier zespołowych na hali sportowej oraz nasz ulubiony videocoaching.

Wyjazd zakończony


Długi Weekend Windsurfingowy Hel
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
30 maja – 3 czerwca 2018
Cena od: 850 zł za przyczepę na 4 dni

Wyjazd rodzinny na Półwysep Helski, połączony z kursem WINDSURFINGU oraz szeregiem innych sportowych atrakcji. Możliwość spędzenia czasu w fantastycznej atmosferze bazy MOLO SURF możliwość aktywnego wypoczynku, integracji i nauki pływania na windsurfingu….

Wyjazd zakończony


Rodzinny Obóz Tenisowo – Sportowy w Starych Jabłonkach 2018
Stare Jabłonki, Polska
24 – 31 sierpnia 2018
Cena od: 1890 PLN

O naszym klubowym, tenisowym, obozie rodzinnym w Starych Jabłonkach w Hotelu Anders SPA krążą już legendy i to najlepiej świadczy o atmosferze tego niezwykłego spotkania klubowiczów. Tenis, który przyświeca nam od świtu do nocy, stanowi niezaprzeczalną podstawę naszej aktywności obozowej. Ale nie zapominamy o…

Wyjazd zakończony